Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

leidsin kapist kolmveerand purki Tai Kane monohüdraati, mille säilivusaeg lõppes 2005.

oskab keegi öelda, kas kreatiin kaotab oma toime nii pikalt seistes?

Pead ei anna ja mürki ei võta aga usun, et nad niisama neid säilivusaegu sinna peale ei trüki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sõin kah oma vana kreatiini ära, see oli kah Tai Kane monohüdraat ja selle säilivusaeg lõppes ka kunagi 2005-2006. Ei täheldanud sellel aegunud kreatiinil mingeid kõrvalnähte ja tundus, et asi ikkagi veel toimis kah. Ja tõesti siin varem juba kusagil vastati, et kreatiiniga ei juhtu erilist midagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga kreatiin hoiab lihases vett, see on kreatiini omapära. Ma arvan, et seda sedalaadi kreatiini pole olemas, mis seda vett seal ei hoiaks. Tulemuseks on vähereljeefsem lihas, kuid jõu suurenemine.

Ma võtaks oma sõnad tagasi.

Olen kasutanud kahte kreatiini:

"Fast: HT-R"

http://www.fast.fi/Tuotteet/ht-r.html

"Crp: Evolution"

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=55

Esimene kogus jah lihasesse vett nö, lihas oli selline vesine, lopsakas, polnud "lean-muscle'it".

Aga too teine, Crp kreatiinpürovaat, mida nüüd olen mõnda aega kasutanud, tõepoolest vesist pilte ei tekita, et siis kogemus näitab, et eksisin, väites, et iga kreatiin tekitab vesise efekti. Ja Crp tootekirjelduses jah tõesti seda vee kogumise puudumist väidetaksegi:

"Toodet pole vaja laadida, sest Crp ei kogu vett lihastesse"

Kasutan ja jälgin Crp mõj uveel mõnda aega, et rohkem kinnitust saada vee kogumise küsimuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen nii et söön ja peale sööki lahustan 5g klaasi veega ja joon sisse.. kuna pole võimalust segada kreatiini söögisisse või võtta seda kaasa kohta kus söön... sobib nii kui nii teen??? peale trenni segan valgujoogi sisse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina teen nii et söön ja peale sööki lahustan 5g klaasi veega ja joon sisse.. kuna pole võimalust segada kreatiini söögisisse või võtta seda kaasa kohta kus söön... sobib nii kui nii teen??? peale trenni segan valgujoogi sisse..

Sobib ikke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiline soovitus kreatiini kohta ongi see, et kui vedelikuga segatud, siis ka koheselt tarbida, mitte lasta vedelikus seista pikemat aega (vedelikus seistes muutus suuresti kasutuks see kiiresti, selle väite tõestuse kohta võib keegi soovi korral tõendava lingi tuua).

Teine olulisem soovitus on kreatiini tarbimisest pause teha.

See aga millal tarbida, polegi oluline, nagu ma aru saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll kreatiini jutt aga ei hakkanud uut teemat tegema,sorry..

Sooviks teada mis maitse hera80 on parim..Kindlasti inimestel erinevad maitsed jms,mõnele maasiaks mõnele banaan..Aga mis on enamus vms mida eelistatakse?

Ning mida arvatakse maitsetust vms..

Ja seda võta peale trenni sehigis koos krea ja süsikatega jah,et pole mõtet hommikuti juua seda,sest ma söön iga hommik putru,ainuke asi mis on et koolitoit meil ülisitt tavaliselt ja toiteväärtus hästi madal,et lõuna ajal peale toitu juua üks 300ml ,kohe peal ekooli lähen koju või vanama jurde kus saan jälle head toitu,näiteks täna tatar,eile kaerahelbe pudru kuigi eile kooli pold,siis enne õhtusööki sõin ooteks..Et jagage teadmisi.

Vabandadn vale teema püärast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar asja küsin igaksjuhuks üle:

1)Ma teen laadimisperioodi, võtan vastavalt kehakaalule 0,3g iga kg kohta kreatiini päevas, minu puhul siis 25g. On öeldud, et 5g kreatiini kohta tuleb võtta 30-40g süsivesikuid. Kas laadimise ajal võtan siis kokku 150-200g süsivesikuid päevas? Kui võtan hommiku- ja lõunasöögi ajal, ei pea ma võtma lisaks eraldi viinamarjasuhkrut, kui saan toidust selle 30g süsikaid kätte jah?

2)Pärast laadimisperioodi võtan treeningpäevadel hommikul 5g ja peale trenni 5g, aga puhkepäevadel? Kas ainult hommikul 5g või õhtul ka?

Muudetud kasutaja empire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumb on parem kas hera80 või kohupiim peale trenni?

Targem oleks ilmselt Hera80, kuna imendub kiiremini. Samas kui rahakott peale hakkab, siis võid ju mõlemat tarbida. Ise tarbin ka peale trenni valgupulbrit ja pistan ühe kahesaja grammise kohupiima ka kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist olen siin kõik kommentaarid ja jutud läbi lugenud ning tahaks siis veel viimast kinnitust saada, et kui eesmärk on jõu ja lihasmassi lisamine (trenni tehtud üle aasta ja näitajad head) siis kas hakata kreatiini võtma selle laadimisperioodiga või ainult trennipäevadel enne ja peale trenni?? täna oleks vaja otsus ära teha kuna siis tean kas tarbin 20g päevas täna või ainult enne ja peale trenni:D

tänud:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist olen siin kõik kommentaarid ja jutud läbi lugenud ning tahaks siis veel viimast kinnitust saada, et kui eesmärk on jõu ja lihasmassi lisamine (trenni tehtud üle aasta ja näitajad head) siis kas hakata kreatiini võtma selle laadimisperioodiga või ainult trennipäevadel enne ja peale trenni?? täna oleks vaja otsus ära teha kuna siis tean kas tarbin 20g päevas täna või ainult enne ja peale trenni:D

tänud:))

Kui sa juba kõik arvamused ja kommentaarid oled läbi lugenud (foorumis on juba piisavalt juttu kreatiini laadimise ja kasutamise kohta), siis pead sa nüüd ise selle lõpliku otsuse tegema, kas ja kuidas seda trvitama hakata, keegi ei saa sind käskida ega keelata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa juba kõik arvamused ja kommentaarid oled läbi lugenud (foorumis on juba piisavalt juttu kreatiini laadimise ja kasutamise kohta), siis pead sa nüüd ise selle lõpliku otsuse tegema, kas ja kuidas seda trvitama hakata, keegi ei saa sind käskida ega keelata. :rolleyes:

õigus aga ma tahaks teada kuidas õigem on ja kuidas on tulemused rohkem andvamad kas laadimisperioodiga või a inult trennipäevadel??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ütlesid et näitajad head,siis pole vaja ju kasutada seda..Aga noh samas trenni teinud üle aasta jms,miks mitte?Ma ise pole laadimist teinud,aga peale trenni võtmisest piisab ,mulle vähemalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×