Jump to content
maza

swartz

Recommended Posts

Oleks üks küsimus,et ega keegi ei tea millal alustas Arnold Swartzenegger kulturismiga ja kas ka tema tarvitas neid proteiine kreatiine jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irwww hea küsimus sul:D

pane otsingusse legendaarne ja leiad neid arnoldi jutte nii et vähe!Sealt saad oma esimesele poolele vastuse,teist mõtle ise:Dmida ta siis kasutas ja mida ei:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ütlen nii et kui ta oleks vähem steroide kasutanud ja palju rohkem söönud oleks ta palju suurem olnud ja oleks tal nüüdki tervis veidi parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ütlen nii et kui ta oleks vähem steroide kasutanud ja palju rohkem söönud oleks ta palju suurem olnud ja oleks tal nüüdki tervis veidi parem.

:unsure: njaa :huh:. Ma tean, et paljud ei ole selleaegsete treening meetoditega kursis - sellel ajal kui ta tegeles oli areng rajatud järjepidevale treeningule, keemia ei oolenud veel nii tulemust andev. Aga eks üldiselt keemia arenguga tuli tal ka tahtmine kergemini läbi ajada. Miks ta nii vana on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta nii vana on?

irw...samahästi võin oma vanaisalt küsida, miks ta nii vana on :D . No ma arvan sellepärast ikka et ta sündis juba eelmise sajandi keskel :unsure:

hästi öeldud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vabandust et selline küsimus aga kas ronnie coleman ka kasutab neid kreatiine ja proteiine? :unsure:

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandust et selline küsimus aga kas ronnie coleman ka kasutab neid kreatiine ja proteiine?  :unsure:

Proteiini kasutab... tean kindlalt - ise nägin...

Oma esimeses videos selja päeva hommikul jõi....

Aga ma pole näinud et ta kreatiini või midagi muud kasutaks...

seega ei hakka ma midagi väitma...

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandust et selline küsimus aga kas ronnie coleman ka kasutab neid kreatiine ja proteiine?  :unsure:

Proteiini kasutab... tean kindlalt - ise nägin...

Oma esimeses videos selja päeva hommikul jõi....

Aga ma pole näinud et ta kreatiini või midagi muud kasutaks...

seega ei hakka ma midagi väitma...

:huh::D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asja??? kas Ronnie Coleman k a s u t a b ainult proteiini v?

Aga steroidid ja metaan vms??? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asja??? kas Ronnie Coleman k a s u t a b ainult proteiini v?

Aga steroidid ja metaan vms??? :unsure:

Keegi ju ei räägi nendest asjadest avalikult. PRO liigas on asi lubatud - minujaoks ütleb see kõik ära..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu Hr. Makaveli ütles. Proffidel kontrolli pole... aga eks igaüks teeb omad järeldused.

Point on selles et pole mõtet siin hõisata et näe kasutavad seda ja teist.

Kuid fakt on jälle selles et Hr. Victor Martinez istus veidi kinni ja kui ma ei eksi siis steroidide omamise ja levitamise eest...

Ok. poisid tehke trenni ja ärge uurige mida Ronni ja teised proffid manustavad see ei muuda teie jaoks midagi. Pigem kui seda siin pidevalt rääkida siis võib hoopis noorsportlases liigset huvi tekitada... ja see pole juba hea...

loodan et saate aru mida ma öelda tahan.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×