Jump to content
paleekoer

4 pea lihas

Recommended Posts

Teate küll seda masinat, kus istud ja siis lükkad jalgu sirgeks.

Nimelt tahaksin ma seal oma tulemust parandada. Hetkel saaks ~17 raskusega hakkama.

Hetke kava nelipealihasele: 12 raskus 15 kordust

15 raskus 12 kordust

16raskus 10 kordust

12 raskus 15 kordust

Kuidas peaksin kava sättima ja kuidas kordusi ja nii edasi lihvida.

Trennis olen käinud ~2 kuud. Vanust 16, kaal 60kg, pikkus 178 cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

masinat peaks ka ikka tegema... ?okeerimise effekt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi vahepeal teisi jalamasinaid ka , ning tee kükke ja etteasteid ka. Kui ainult ühe masinaga kogu aeg teha, siis areng võib peatuda mõneks ajaks. Sul oleks vaja ?okeerida lihast uute harjutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et kas sain õieti aru et oled 60kg raske ja 178 pikk kui nii siis oleks aeg hakata massi kasvatama ega enne vict eriti tulemusi ei nää(kui tahad rohkem jõudu) :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a keegi ei saa öelda, kuidas ma peaksin kordusi tegema, et saavutada head tulemust nüüd kahe nädalaga ~ ?

Tee palju tahad,kahe nädalaga sa ei saavuta ikkagi midagi!Saavutused nõuavad järjepidavat trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Appi-appi, suvi tuleb :D

Kuidas saada tugevaks. Kohe tuleb suvi :unsure::huh:

Ma olen nii nõrk, mis teha?

;)

Jah, jama lugu!

Väike lootus et 2 nädala ja 356päeva pärast on veidike rohkem jõudu juba. Keep goin'

Ära lase pead norgu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ah, tundub et keegi ei saanud must aru

Sa ei saa ise aru. 2 nädalaga ei saa sa mingit märgatavat tulemuse paranemist. See võtab aega palju rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loeb mitu korda nädalas teed ka ju! üldiselt mehed ju aitasid sind soovitades sulle kükki jne ja mina seda küll pahaks ei suudaks panna kui mulle soovitataks ühte väga head harjutust!

tead minul selline kurb asi et selg on haige - alaselg! ja ma ei saagi teha kükki aga kui vaid saaks siis vehiks kõvasti - pean leiutama muid asju mis lihast hästi koormaks!

lase aga käjja ja tee mida saad! üldiselt kui soov on tõsta raskusi siis peaks tegema pikemad pausid ja seerjas vähem kordusi!

edu treeningul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükid on nr. 1 harjutus üleüldse, minu arvates peaks neid masinaga asendama ainult juhul kui füsioloogilistel põhjustel kükke teha ei tohi.

Kodus oleks tore kükke teha, kuid kellel meist ikka kükipuur koos raske kangiga esikus seisab. Niisama - ilma raskuseta - kükid on rohkem hommikuvõimlemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×