Jump to content
kolevana

Kaerahelbed

Recommended Posts

Tere!!

Mul selline küsimus et vaadates seda NORDIC kaerahelbe pakkis siis seal on kirjas et 100gr. kuivaines putru sisaldab: 340kcal, valku 14g, süsivesikuid 56g, rasvu 6,7g et tahtsin seda küsida et kui teen putru nii kuivaines 100-150g ja lisan sinna 500 ml. vett et mis on pudru sisaldus et kui palju ta siis sisaldab kcal,valku,süsivesikuid ja rasvu kas keegi oskab mull öelda???

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada veega tehtud peaks olema lahjem süsivesikute,valkude ja rasvade poolest.Oskab keegi öelda kas mul on õigus või mitte ja kui keegi oskab seda ka öelda kui palju vesi teeb siis pudru lahjemaks et kui palju süsivesikuid,valku ja rasvu sialdab valmis kaerahelbe pudru???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõuan küll sinna kõrvale veel kodujuustu muna salat ka.

nujah, mul siis kõvasti väiksem isu :huh: .ise hommikul putru 45gr kuivaines + 250g piima ja sekka pool banaani, kodujuustu, tomat, munad ja singileib.ja silmini täis ning pole ka just veike mees :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid arvestada täiesti vabalt sama sisaldusega, mis kuivaineski!

õige, sest kuivaine sisaldus ei suurene ju! Ainult konsentratsioon muutub lahjemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingil määral kindlasti kaob, kuid sellest ei pea nii suurt numbrit tegema, kuna keedad ju ka mingi 5-10 mintsa. selle ajaga ei kao suurt midagi ja keemistemperatuuri kah pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa võtad 100g neid kaerahelbeid ja paned sinna 500g vett, siis see puder mis sa saad, sisaldab energiat 340kcal, valke 14g, süsivesikuid 56g ja rasvu 6,7g.

100g valmis putru sisaldab energiat 56kcal, valke 2,3g, süsivesikuid 9,3g ja rasvu 1,1g.

Muudetud kasutaja VDO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×