Jump to content
pacman

Suvi ja jõusaal

Recommended Posts

Jaanipäeva paiku on siis kavas kodust eemale tööle minna,kuna siis jõusaalis käimsivõimalus kaob umbes kaheks kuuks siis paluks väikest abi...

Kas oleks võimalik sellistes tingimustes lihasmassi kasvatada,või vähemalt samale tasemele jääda...?

Õhtuti on siis ikka kavas jooksmas käia.Hantlid kaasa proovin nendega ikka niipalju teha,kui võimalik,sõber kukile,saab ka kükk ära tehtud jne..Igatähes leiutada vist ikkagi annab kui vaid vähe mõelda?

OLeks kellegil mingeid soovitusi?Või on ise keegi sellises olukorras olnud ja äkki isegi kava taskust võtta:D

Igatähes tänud ette:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sama jama. Homme juba tööle. :unsure:

Selline töö, et hommikul tööle ja õhtul tagasi.

Küsin bossilt kas ma võin hantlid töö juurde kaasa võtta.

Ta nagunii lubab. Selline soomlane ja muidu muhe tüüp.

Kangi kah ma arvan :huh: õ

Ei ma ennem suren kui trenn jääb tegemata.

Põhiline on siis lihtsalt hantlitega enda lihast pumbata ja nii.

Ehk õnnestub viletsamate lihasgruppidega edasi areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal ikka nii keerulist on. Elementaarsed harjutused, tegin eelmine suvi samuti:

Palju lõuatõmmet, seda saab alati teha

kätekõverdused

kükid, sõber kukil,

hantlitega saad normaalselt kõikidele lihastele teha

kõhule istesse tõusud, jalgade tõsted rippes või selili pingil

seljale kõhuli pingil jalgade tõsted - üle sirge asendi ei soovita jalgu palju tõsta.

Jookse kiireid otsi jalgade treenimiseks

Hüppenööriga säärtele

Neid harjutusi leiduv kõvasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnale v6id k2tek6verdusi ka teha.

kui jõuad võta sõber kätekõverdusi tehes ka selga(turja peale). päris mõnus vaheldus tavalisele kätekõverduste pumpamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnale v6id k2tek6verdusi ka teha.

kui jõuad võta sõber kätekõverdusi tehes ka selga(turja peale). päris mõnus vaheldus tavalisele kätekõverduste pumpamisele.

Nagu näha ideid leidub :unsure: ainult tuleb aju tööle panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

harjutusi on olemas palju, kunagi olen näinud isegi mingit välismaist linki kus on hantlite harjutused pea igale lihasgrupile. Aga jõusaali vastu ei saa midagi, su jõunäitajad jne lähevad allapoole, kuid mitte väga kiiresti kui hantlitega mässad, aga kui alustad uut trennihooaega on taastumine kiire..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah see on yks igavene probleem. Arvan,et kui aktiivsest treeningust eemalduda mingiks ajaks peaks ka toitumist vähendama. Üldfüüsilist nii palju kui jaksad(jooks, kätekõverdused, lõuatõmbed, sprinteritele iseloomulikud kiirendusharjutused koormavad ka päris hästi). Ühesõnaga loomingulist lähenemist eelkõige ja et motivatsiooni jätkuks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×