Jump to content
grotesque

jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

Recommended Posts

Olen juba praktiliselt 2 kuud rattaga ringi kihutanud ja iga päev. Mõnikord lausa 2 korda päevas. Keskmiselt siis kokku 4 tundi päevas. Ja tulemusi pole kuskilt näha..kintsud ei ole ikka peenemaks läinud.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa kulutatud energia topelt tagasi sööd,siis võid hoopis paksemaks minna.Nii et hakka arvestama kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas kalorite asemel punkte poleks kasulikum lugeda? mu perearst soovitas, et 18 punkti päevas, nagu kaalujälgijatelgi.

Muudetud kasutaja grotesque poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see punktide lugemine on mu meelest väga hea mõte. et algajad tihti ei jaga neid kalori lugemist ja olekski hea ja lihtne lihtsalt punkte lugeda. iga toiduaine annab teatud punkte jne. ma soovitaks küll seda neile, kes ei viitsi jännata kalorite lugemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea kust seda saab, aga võin näite tuua, mida minu arst mulle rääkis:

18 punkti päevas.

100 kcal=2 punkti

5-es kartulis on näiteks 2 punkti

Muudetud kasutaja grotesque poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel erxs11, et sul jalad just jalgrattasõidust suureks läinud on?

Jap. Kuna sel ajal veel jõusaaliga ei tegelenud.

Mis siin imestada, hea ja arenenud süda ja veresoonkonnastik ja siis jõusaal otsa. Ideaali lähedane kasvupind!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea kust seda saab, aga võin näite tuua, mida minu arst mulle rääkis:

18 punkti päevas.

100 kcal=2 punkti

5-es kartulis on näiteks 2 punkti

Päevas 900 kcal? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul lähevad ka silmad punni, kui vaatan et 900 kalorit kõigest...endal on vaja ligikaudu 1700 kalorit ööpäevas et üldse hinges püsida...baasainevahetuse arvutiga arvutades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näh te ikka ei jaga seda kaalujälgijate punkti asja.

Sellega see, et 18 söövad suht väiksed naised, kes kaaluvad kuskil 70 ringis ja alla selle. Mehed söövad ikka päris palju rohkem.

Sellega see, et:

1) oled mees...........15 p

oled naine ...........7 p

2) 18-20 a vana........5 p

21-35 a vana........4 p

36.50 a vana........3 p

jne

3)võta oma kaal ja pane kirja sellest kümnendarv

Näiteks, kui kaalud 86 pane kirja 8 ja kui 110 siis 11

4)kui sa alla 160 cm...1 p

kui üle 160 cm .......2 p

5)kui päevas peamiselt istud.....0 p

kui seisad ja vahel istud........2 p

kui käid ja vahel seisad.........4 p

kui teed rasket füüsilist tööd..6 p

Siis liida oma saadud punnid kokku ja saadki oma punktide arvu, seega kui mehed sööks 18 oleks nad näljas ja muud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel erxs11, et sul jalad just jalgrattasõidust suureks läinud on?

Jap. Kuna sel ajal veel jõusaaliga ei tegelenud.

Mis siin imestada, hea ja arenenud süda ja veresoonkonnastik ja siis jõusaal otsa. Ideaali lähedane kasvupind!

Kuramus, siis on mul ka sellest jalad suureks läinud. Aga tõesti, sama mure nagu erxs11'l: Kuidas neid väiksemaks saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel erxs11, et sul jalad just jalgrattasõidust suureks läinud on?

Jap. Kuna sel ajal veel jõusaaliga ei tegelenud.

Mis siin imestada, hea ja arenenud süda ja veresoonkonnastik ja siis jõusaal otsa. Ideaali lähedane kasvupind!

Kuramus, siis on mul ka sellest jalad suureks läinud. Aga tõesti, sama mure nagu erxs11'l: Kuidas neid väiksemaks saab?

Ei, ei, ei....

Minul ei ole see mure, mulle see meeldib <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A keegi siis ei tea, kust võiks leida graafikut, punktide suhtes, võrreldavat siinse kaloriarvestiga.... <_<

Muudetud kasutaja leopold poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nüüd hakata rattureid vaatama siis ilneb et nad kipuvad auto alla jääma ja saledaks ainuüksi rattasõidust ei saa. tegelikult siis ju käed ja pepu midagi ei tee ega sis tulemusi ka loota nii suuri ei ole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nähh see kalorite jama on ju suht valesti kirjutatud. 18 punkti küll, kuid erinevad ained annavad täiesti erinevalt punkte. Mingeid salateid, rohelisi vilju, teed jms. võis minu teada päeva jooksul niiöelda tasuta süüa. Minu teada pidi veel selline reegel kkehtima, et päevas võib portsu kartuleid või ükskõik kui suure portsu makarone/riisi ühe toidukorra ajal süüa, nii et maha läheb vaid 1-2 punkti. Nii et kaloritega on tavainimesel ikkagi kergem arvestada.

Ratas võtab paremini kaalu maha siis, kui sõidad hästi pikalt ja üsna aeglaselt (17km/h) ja nii ikka tund või üle. Tegeliklt on kiirkõnd minu arust parem kui ratas. Ise sõidan rattaga pigem enda lõbuks...päris trenni mõõtu see välja ei anna, aga on siiski hea algus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah mida te jamate nende punktide süsteemidega- väga lihtne on pidada arvet sisse söödavate süsivesikute, valkude ja rasvade üle.

Kui aga sellega tõesti hakkama ei saa ja lihase alalhoidmine ei ole oluline, siis võite ka punkte lugeda- selliselt ilma kindlat süsivesikute-rasvade ja valkude VAHEKORDA arvestamata läheb kindlasti kauem aega, et saavutada keha,mis teile meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×