Jump to content
maza

süda

Recommended Posts

kas kulturism on elule ohtlik <_< ? kui tahad ikka väga kõvaks teglaseks saada N:Colemani suguseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige tähtsam on toitumine ja trenn + teadmised aga need ookeani tagused tipud nüüd ainult valgust küll koos ei seisa! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo ütleme et ma ei kavatsegi ennast süstima hakata,kindlasti oleks kõige kasulikum saada kõik valgud saada toidust...aga see pole ju eriti mingi hetk enam võimalik kuna toidust ei saa enam nii palju kätte kui vaja <_< ,kuid kas kreatiinid proteiinid jne pulbrite ja tablettidena võtmine on kahjulik kui võtta seda eraldi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlustan, et kõigist su pingutustest ja tervise rikkumistest hoolimata ei õnnestu sul Colemani sarnaseks kunagi saada <_< ...mõtle parem ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kulturism on elule ohtlik <_< ? kui tahad ikka väga kõvaks teglaseks saada N:Colemani suguseks

Nii ja naa.Kõige rohkem võivad saada kannatada neerud,maks ja süda.Aga samuti liigesed saavad ülemäärase koormuse,mis võib tunda anda vanaduses.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noo ütleme et ma ei kavatsegi ennast süstima hakata,kindlasti oleks kõige kasulikum saada kõik valgud saada toidust...aga see pole ju eriti mingi hetk enam võimalik kuna toidust ei saa enam nii palju kätte kui vaja <_< ,kuid kas kreatiinid proteiinid jne pulbrite ja tablettidena võtmine on kahjulik kui võtta seda eraldi?

Saab küll toidust kätte...usu mind...aga pead korralikult sööma...

Ise söön päevas 5-6 korda ja valke ca 180g päevas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin just dexteri lehele ja seal kirjas ett asööb umbes 2.5 grams of protein per pound, niiet teeb kokku umbes 580 grammi valku päevas niiet sellist asja küll vist toidust kätte ei saa, kui just imetoit pole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin just dexteri lehele ja seal kirjas ett asööb umbes 2.5 grams of protein per pound, niiet teeb kokku umbes 580 grammi valku päevas niiet sellist asja küll vist toidust kätte ei saa, kui just imetoit pole:)

Oleks endal MuscleTech sponsor lükkaksin ka NitroTechi söögi alla ja peale <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artiklis räägiti, et igasugune treening on südamele hea. Kui sa saad Colemani suguseks, siis ma ei usu, et sa tahad sellest vanaduses loobuda ja treenid uhkelt vanaduses edasi ja lõpuks suredki kangi all ära ja puusärgis oled õlitatuna ning jalas poseerimis stringid. Nii võttes, jah, kulturism tapab : >

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas ütlus, et ei ole olemas ühtegi tervet tippsportlast

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a.p-le:miks sa arvad et ma ei saaks kunagi Ronnie Colemani suguseks on ju ka temast k6vemaid vendi... :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kulturism on elule ohtlik :unsure: ? kui tahad ikka väga kõvaks teglaseks saada N:Colemani suguseks

Nii ja naa.Kõige rohkem võivad saada kannatada neerud,maks ja süda.Aga samuti liigesed saavad ülemäärase koormuse,mis võib tunda anda vanaduses.

Aga ikka ja ikka mõtlen,et peaks äkki neid tablette sööma mis neid liigeseid pidid ravima?

MIs arvate muidu nendest?Kas on mõtet?

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maza - ma ei tea kus oled näinud coleman-ist kõvemaid vendi?

temast suuremaid on maailmas küll aga lihase reljeefsus ja puhtus lisaks ju - ainult minuarvamus aga ta on praegu tipp nr1 + muidugi jay cutler on sama puuga mõõdetav !

üldiselt kui mõni kõvem vend oleks siis kas ta ei tahaks endale hummereid ja palju pappi we? - selles mõttes et seal ookeanitaga on rahad ja auhinnad väga suured!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kulturism on elule ohtlik :unsure: ? kui tahad ikka väga kõvaks teglaseks saada N:Colemani suguseks

Nii ja naa.Kõige rohkem võivad saada kannatada neerud,maks ja süda.Aga samuti liigesed saavad ülemäärase koormuse,mis võib tunda anda vanaduses.

Aga ikka ja ikka mõtlen,et peaks äkki neid tablette sööma mis neid liigeseid pidid ravima?

MIs arvate muidu nendest?Kas on mõtet?

Ultra Geli või Glükoosamiini oleks soovitav kasutada küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vanadusaastatel saavad olema südamehädad, sest vaevalt et mõni 80-aastane vanapapi hakkab kangi tõstma jne. Südamehädad tekivad sellest, et ükskõik mis kehaosa treenid "arenevad" ka automaatselt südamelihaseid, mis ka "hakkavad kaduma" kui trenni ei saa. Vähemalt on see minu oletus :unsure:

Ja kas mitte geenidest ei sõltunud kui suureks saad lihaseid treenida? St. vaevalt et igaüks ennast õhupallikujuliseks treenida saab, igal inimesel on oma piir.

Muudetud kasutaja Acid poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks enda lollus on see mis sind ohustab, omal ajal suutis arnold teha imet miks mitte sina nüüd kui asi on rohkem edasi arenenud

Muudetud kasutaja compu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×