Jump to content

Recommended Posts

miks ei seleta keda panen? <_< see on väga huvitav et kohe tekib mingi seksuaal teooria aga ma püüdsin vaid mõtestada ühe näitega et oleks vaja kalorid ära kulutada ju!

ja mina püüdsin ka vihjata, et ei ole soovitav ölut liigselt tarbida teatud kohtades :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud et õlut võib juu´a kuigi tekitab söögiisu, aga parem mitte sinna kõrvale midagi näksida. Tean inimest kes joob iga õhtu kaks ölut ja ei ole tal mingit õllekat.!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kes arvavad et õlu ise tekitabki õlle kõhtu ajagu oma joru edasi ja hoidku õllest eemale kui ei meeldi. Aga kokkuvõttes on see üks loll jura.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paremat jooki õllest, külm õlu see on nagu palsam su maailmaelust räsitud hingele))))).

Tegelikult ajavad need tegelased siin lihtsalt teadmatusest lolli juttu kes räägivad, et õllest kõht ette tuleb... Lausjama))))) ütlen ma sellepeale.

Õlu teatavasti sisaldab natuke rohkem kaloreid kui spordiook, samas sisaldab ta ka erineva %-ga alkoholi. Kui on aga tegemist alkoholiga siis kaotavad need tühised kalorid tavamõiste järgi igasuguse tähtsuse. Organismile jääb nendest kaloritest siiski väga vajaka, et see natuke alkoholi endast välja uhada, ta võtab seda isegi lisaks. Kui nüüd küsida kas õllest kasvab kõht ette ja lähed paksuks , siis vastan et see pole võimalik. Pigem võtad õllet juues kaalus alla.

Paksuks ja vesikõhuks teevad sind aga see kuradi staff mis enamus inimesi õlle kõrvale söövad. Pluss veel see , et tihti on see mega soolane ja ka rasvane, mis siis selle õllevee organismis kinni hoiab.

Seega: Järgiproovitud asi...

Joon iga päev 1-2 kanget õlut ja nii juba viimased 5 aastat. Siis tavaliselt 7,5% hard rock.i Jah abs iga päev.

Ja kas ma olen paks???

Olen ma võistlustel oma "õllekõhtu" riputanud???

On keegi seda märganud?

Lisaks on õllel ka palju kasulikke omadusi eriti elusal õlul...

Kui keegi nüüd ütleb , et see lähnab alkoholismi järgi siis ok.

120-nele kilole lihale ei tee see kogus küll miskit..)))

Aga kui mõni nii arvab siis tema õigus.

Mina igaljuhul soovitan õlut soojalt,))) aga jooge seda ikka külmalt, vastaseljuhul võib maitsekogemus ikka päris jube olla.

ÕLU ON ELU ja seda kindlasti kohe, sõna otseses mõttes)))

Ilusat kuuma suve kõigile!!!

Õllekummardaja - Marek Kalmus.))) :huh::unsure::D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õllekõhtu põhjustab see, et kui õlut juuakse ( mida tehakse tavaliselt õhtuti), siis tekib söögiisu. Süüakse valdavalt soolaseid ja suures koguses. Ja veel peale seda kõike mindakse magama..jäävadki kalorid kulutamata. Sellest sis õlle kõht. kui õlle kõrvale ei söödaks, siis oleks ju enam vähem korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ole tähele pannud, et õhtuti 2 õlut juues on järgmisel hommikul kõhulihased ilusti välja tulnud. Saa siis nüüd sellest aru :unsure:

Ja nagu Marek juba ütles, et õlu on elu. Ühte head külma õlut ei suuda miski asendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi on lihtsalt selles, et õllekõht tuleb kui juuakse õlut ja ei tehta füüsilise tööga seda tasa. Pole võimalik, et kui koguaeg kodus teleka taga istud ja õlle lased, siis oled kapp valmis. Ega need Kcal'id seal niisama pole.... Trenn+õlu = tasakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma sain nüüd Mareki jutust õigesti aru, et alkoholi põletades kulutab organism samuti kaloreid? Väga huvitav aspekt, pole varem sellele üldse mõelnud. Kui nii on, siis kas teab keegi, kui palju alko põletamiseks energiat kulub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, loomulikult kulutab iga me sees toimuv energiat. Aga ära sa nüüd arva, et kui me kõvasti alkoholi tarbime, siis muutume me saledaks või mida iganes. Aga kui see alkoholi lõhustamine tõesti kulutab veidi rohkem energiat, siis oleks huvitav, kui saaks kellegi targa poolt välja toodud arve võrrelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge te sellest õllest nii väga vaimustusse ka sattuge,igal heal asjal on ka omad halvad.Õlu sisaldab siiski alkoholi ja kui inimesel esineb vastav geen,siis võib temast väga lihtsalt saada alkohoolik.Õlu tekitab siiski ka mingil määral sõltuvust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt rohkem õllet ja trenni, ning vähem möla :P

Humal on rääkinud! :D

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.....................Õlu sisaldab naissuguhormoone ja u 20 aasta pärast meeste sugutung väheneb kui isegi mitte päris ära ei kao....

Nyyd mõelge, kas sel kõigel on mõtet.... ........................

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kust kohast selline loll info pärineb?

Kui kusagilt midagi loete katsuge ikka meelde jätta kuidas need asjalood on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Johhaidii mida kõike siit peab lugema. Marek Kalmus anna nüüd andeks et ma sinatan Sind. Sa oled ju ikka üle 20 aasta õlut joonud :D . Räägi nüüd nendele tarkadele asjapulkadele kuidas see asi on. Mõjutab sugutungi? Joon koguaeg õlut nädalavahetustel....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×