Jump to content
VDO

Soe toit VS. Külm toit

Recommended Posts

Kas on mingit erinevust valkude omastamisel, seedeprotsessi kulgemisel vms. olenevalt toidu temperatuurist? Kas on oluline süüa just sooja toitu? Või ei ole sellel vahet, kas näiteks kanaliha on toatemperatuuril või mõnusalt soe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soe toit parandab seedimist ja kui ikka võimalik siis süüa sooja toitu. Rakveres oli KEK-is üks mees kes suutis keevat suppi süüa, teised keegi seda ei suutnud, kuda ta seda tegi seda ma ei tea?!! - saate ju isegi aru, et ma vihjan sellele et ei ole mõistlik teise äärmusesse kalduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge hakake nüüd juuksekarva lõhki ajama. Sööge nagu te siiani söönud olete. Postitusi lugedes tundub nagu oleks tegemist andunud kulturistidega, kuid tegelikult ei ole ju nii.

Ma ei paneks kunagi kohupiima mikrosse, isegi kui see annaks mingi väikese eelise juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oma tervise huvides oleks kasulik mikrolaineahju üldse vältida

Mul ema loobus ka paar aastat tagasi mikrolaineahju kasutamisest ja tervis kehvemaks ei ole küll läinud, pigem vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seda ju a.p. ütleski, et kasulikum vältida.... <_<

No seda ju St ütleski, et kasulikum vältida.... :unsure:

OT: mikrolaineahju, bioenergia ja vibratsiooni kohta on tohutult heas raamatus Esko Jalkanen "Varjud peeglis" väga huvitavalt kirjutatud. Soovitan kindlasti lugeda. Raamatukogu abx.

Klaas piima, mida ema oma lapsukesele mikrolaineahkus soojendada püüab, kaotab oma bioendergia murdosa sekundi jooksul(!)

Paneb mõtlema.

Muudetud kasutaja nohik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esko Jalkanen "Varjud peeglis"

See on tõesti arukas raamat ise olen ka lugenud! Soovitan soojalt lugeda, saate teadmisi mida igapäeva elus ei omanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×