Jump to content
scorpion666

Q: Tauriin

Recommended Posts

Tervist, Foorumlased !

Selline soov on, et tahaksin osta nimelt suure tauriini sisaldusega toidulisandeid või siis puhast tauriini, kuid olen leidnud ainult hetkel müüdavatest toodetest Satur8, mis sisaldab ingil määral tauriini. Ehk leidub ka veel muid tooteid, mis sisaldaks tauriini ja soovitavalt ikka Eestist <_<

EDIT: Energiajooke jne mitte pakkuda.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To PuReSuruja:

Fakte tauriini kohta ...

Üks võimalikest tauriini poolt pakutud eelistest kulturistidele ja ka teistele sportlastele, on paranenud südame töö treeningu ajal.

Lisaks südame töövõime parandamisele treenitud sportlastel, võib tauriin esile kutsuda neil ka paranevaid tulemusi võistlemisel, (seejuures oleks toimivaks koguseks 2-6 grammi päevas). Samas on tauriini heaks omaduseks veel ka lihasraku suurendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle tundub nagu sa tahaksid ennast sellega üle doseerida :unsure: mul sõber rääkis et üks breikar jõi ära 12 red bulli ja süda lõi nii kiiresti et lõpuks haiglas ütles süda ülesse ja oligi kutu <_< ma loodan et sa sellega ei liialda

Muudetud kasutaja compu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle tundub nagu sa tahaksid ennast sellega üle doseerida :P mul sõber rääkis et üks breikar jõi ära 12 red bulli ja süda lõi nii kiiresti et lõpuks haiglas ütles süda ülesse ja oligi kutu :rolleyes: ma loodan et sa sellega ei liialda

Küsimus, kas see breikar kaalus 6 kg, et 12 red bullist ära suri? :blink:

Siin on sait mis arvutab erinevate jookide surmavad annused - http://www.energyfiend.com/death-by-caffeine/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtumisi tallinnas, kuskil seal lasnamäe kandis ,nägin miskit selveri laadses poes, kassade juures, Tauriini närimistablette.. täpset taruriini sisaldust ei mäleta, aga küllaltki kobe kogus oli. Tuleb vist ära proovida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×