Jump to content
eestisilk

Jõusaal

Recommended Posts

Tere jõumehed.

Olen 16 aastane nooremees, tüseda võitu. Kes peale 9. klassi eksameid tahaks kindlasti tagasi jõusaali minna. Nimelt eelnevalt sai käidud 1 kuu, kuid eksamid tulid peale ja polnud aega.

Arvan et tuleks kasuks selline ülevalt pool treening. Õlad laiaks kättesse jõud ning kõhulihased. Kuidas peaksin õigesti tegema. Et kui nädalas käin 3 korda ja viibin nii

60 - 90 minutit. Et see aeg saaks õigesti ära kasutatud. ( mida, kui palju jne. ) Kas söögi poolest peaks midagi ära unustama ning midagi rohkem jooma või sööma, et väike muskel ka kasvama hakkaks.

Loodan et saite minu probleemist aru ja oskate igati nõuanda.

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole teinud. point on aga selles, et selliseid postitusi tuleb siia väga tihti ja keegi ei viitsi korrutada oma teksti kogu aeg siia. peaksid siin foorumis ringi vaatama, küll leiad oma muredele lahenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Intensiivne treening : 1-2 min puhkepausid seeriate vahel

2. Toitumine korda ( võimalik dieet isegi ) : otsi amazonist kõikvõimalikke artikkleid , postitusi etc. toitumise ja dieedi kohta. Valku peaks sööma 2g/1kg kehakaalu kohta.

3. Võiks sooritada cardio treeningut , et vähendada rasva % . Umb 30-40min 140 pulsiga sörki , ratast jne.

Kiiruga tehtud aga loodan , et point ei jäänud arusaamatuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oskagi sellisele asjalikule sõnavõtule midagi kommentaariks kirjutada :)

Kui tahad musklit, vääna rauda, mitte lusikat.

Palun , ainult raua väänamine ju suureks ei tee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jõumehed.

Olen 16 aastane nooremees, tüseda võitu. Kes peale 9. klassi eksameid tahaks kindlasti tagasi jõusaali minna. Nimelt eelnevalt sai käidud 1 kuu, kuid eksamid tulid peale ja polnud aega.

Arvan et tuleks kasuks selline ülevalt pool treening. Õlad laiaks kättesse jõud ning kõhulihased. Kuidas peaksin õigesti tegema. Et kui nädalas käin 3 korda ja viibin nii

60 - 90 minutit. Et see aeg saaks õigesti ära kasutatud. ( mida, kui palju jne. ) Kas söögi poolest peaks midagi ära unustama ning midagi rohkem jooma või sööma, et väike muskel ka kasvama hakkaks.

Loodan et saite minu probleemist aru ja oskate igati nõuanda.

Ette tänades.

Soovitaksin võtta nõustamise Otilt , 300 eek ja selle eest saad sa kindla plaani kuidas edasi toimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jõumehed.

Olen 16 aastane nooremees, tüseda võitu. Kes peale 9. klassi eksameid tahaks kindlasti tagasi jõusaali minna. Nimelt eelnevalt sai käidud 1 kuu, kuid eksamid tulid peale ja polnud aega.

Arvan et tuleks kasuks selline ülevalt pool treening. Õlad laiaks kättesse jõud ning kõhulihased. Kuidas peaksin õigesti tegema. Et kui nädalas käin 3 korda ja viibin nii

60 - 90 minutit. Et see aeg saaks õigesti ära kasutatud. ( mida, kui palju jne. ) Kas söögi poolest peaks midagi ära unustama ning midagi rohkem jooma või sööma, et väike muskel ka kasvama hakkaks.

Loodan et saite minu probleemist aru ja oskate igati nõuanda.

Ette tänades.

Võta üks Oti treeningkava "tööriistade" alt, pane toitumine paika (umbes 5 söögikorda päevas, umbes 30 gr valku iga kord jne) ning pühendu sellele. Kõikidele su küsimustele leidub kindlasti vastus artiklites ja vanemates teemades, uuri ja puuri, siis saad mingi pildi ette.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ossa vana kurat, pandi asi nii paika, et ei julge enam

piiksugi öelda, kuid proovin ikka.

1. See kes siin väitis et jõusaalis on mõttetu käia siis mine sa ka potilaadale.

Sama hästi võib öelda, kes on sutsu loll, et sellel pole mõtet koolis käia ?

Saan ma sinu väitest õigesti aru... ?

2. Panite kõik sugu valgud värgid paika. Asi selles, et ega ma mingi tulevane Ott ei taha olla, vaid lihtsalt enda jaoks, et tugevada kõiki lihasgruppe. Eriti ülalpool vööd.

3. Kas see oleks õige, kui rinnalt surumine teha 40kg ning 3 x 15.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no jumalukene ega ma polegi öelnud et ei tasu käia aga mida me keerutame sa tahad oma pekist lahti saada seda sa jõusaalis ei saa ja kõik.. loomulikult võid lisaks jõusaalis käia aga ma soovitaks sul mingit sellist aeroobset teha või midagi sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

issand jumal inimesed, poiss küsib nõu mitte kriitikat, olgem normaalsed nüüd, tean küll ikke päris paljusi kes jõusaaliga ikka parajalt rasvast lahti saanud, niiet ära targuta siin üleliia driver

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka sutsu tüsedam ja algul olin ikka parajalt jäme hakkasin jõusaalis ja jooksmas käimas algu aitab ka 3 kilti joosta ja siis tasabisi tostad.käid ka jõusaalis ja muidugi nagu Makaveli ütles, et söömine peab olema korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pekke saab ka mujal vähendada, nimelt tahan treenida ikka jõudu.

Et kättes oleks jõudu jne...

Tahtsingi ennem nagu teada saada, et mis värki tuleb teha, et ülakeha läheks lihastesse või lihtsalt saaks kõvemini trenni. Ning kuidas õleks õige, et pikkaja peale lükkaks ka nii 80kg rinnalt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pekke saab ka mujal vähendada, nimelt tahan treenida ikka jõudu.

Et kättes oleks jõudu jne...

Tahtsingi ennem nagu teada saada, et mis värki tuleb teha, et ülakeha läheks lihastesse või lihtsalt saaks kõvemini trenni. Ning kuidas õleks õige, et pikkaja peale lükkaks ka nii 80kg rinnalt ära.

Jõu treenimine ja rasva % ei lähe hästi kokku , sest jõu suurendamiseks on vaja lühikesi seeriaid ja pikki pause teha , rasva % vähendamine on just vastupidine : pikad 15 plus kordusega seeriad ja lühikesed pausid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee mingi kuuaega algaja kavaga, et lihased harjuksid säärase tegevusega uuesti ära. Kui treenid siis tuleb ikkagi kogu keha treenida.

Säti oma söömine regulaarseks, hoidu magusast ja muust mis sisaldab palju süsivesikuid. Vett peaksid ka palju jooma.

Kindlasti ürita püsida normaalsuse piirides, sest see ületreening kõige hullem asi ole.

Kuid siiski kõige tähtsam asi TULEMUSED EI TULE ÜLE ÖÖ!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TULEMUSED EI TULE ÜLE ÖÖ

Vot see on õige lause, sellest olen ka ise aru saanud.

Nagu ma aru sain praegu, siis minul oleks kõige parem teha nii, et lähen

jõusaali päeval. Teen kõikide trenasööridega kõik võimalikud asjad läbi.

3 x 15. Pausid teen lühikesed nii umbes 40 sekundit. Ja pausi ajal pingutan ja venitan.

Kindasti tuleks vist juua palju piima, et saada valke

Suvel rannas lebades, tuleks hoiduda snäkkidest, rämpstoidust ja muust, kus on palju süsivesikuid.

Kui neid kõik teen, siis peaks asi paremuse poole minea ning kuskilt poolt ka jõudu tulema. Kas saan praegu õigesti aru ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piimas on palju rasva ja vähe valke.. see ei ole selle nurga pealt eriti hea mõte.. vaata mine poodi , mine kohukese leti juurde vaata võta sealt selline völja kus on kõige vähem rasva ja rohkem valke.. samamoodi võid minna mõne kohupiima toote juurde. Kõige lihtsam oleks sul osta lihtsalt mingit valgu pulbrit vadakut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma ise arvan et sul on mõtetu käia seal jõusaalis sest su ainevahtus on nii aeglane et et muutu sul mitte essugi.. mu sõber on kaa tüse loom iseenesest me käime koos trennis mis nõuab väga suurt koormust peale trenni lõppu väänad kõik asjad välja mis sul on ja hingeldad veel kojusõidul kaa ja ta ei lähe ega lähe kõhnemaks. Sul jõudu muidugi tuleb kui sa jõusaalis käid aga mingit musklit kyll ei tasu eriti oodata.

Probleem on arvatavsti selles, et kui su sõber koju jõuab siis kukub jälle sööma nagu siga.

Arvamusi on muiugi erinevaid ja absoluutset tõde leida ei õnnestu aga ise leian, et trenni juures on kõige A ja O siiski toitumine, eriti kui soovitakse kaalu alandada.

Sa võid ju saalis 1000kcal kulutada aga kui hiljem kodus 1500kcal peale sööd siis ei saa ju kaal langeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohh, te ikka spetsialistid.

Nagu ma aru saan, siis mis ma ennem käisin tegin kõik valesti.

Kuna seal ma tegin hantlitega, ning siis allatõmbamist.

Kuid üleelmist lauset lugeda, siis tuleb 2 kuu tagant uus võtta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×