Jump to content
gymer

Powerball.. mida arvate?

Recommended Posts

saksamaal olles (3aastat tagasi) olid sellised asjad koolipoiste seas popid. Maksis vist 10.-EUR seal.

Nööriga tõmmatakse käima ja siis on see tohutu tsentrifuug. Kätt tahab lõhki rebida ja pärast käed surisevad, kui see käest panna. Lihaseid (just peo- ja need, mis selle küünarnukist all pool oleva kondi peal [seespool] on) väsitab hullult.

Kui käega ringi-liigutusi teha, siis kasvab kiirus ja surve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin endale Amsterdami lennujaamast. Kõige lihtsam neist maksis 17euri (eesti veebilehelt 390eek). Ei pidanud vajalikuks osta kallimat koos lambikeste ja muu sellisega, mis seadme funkstioonile midagi juurde ei anna.

Olen natuke kasutanud ja päris meeldiv on käelihaste treenijana. Parem kui palli või vedrusid suruda kokku. Kui pall "käima läheb" sikutab päris tugevasti igas suunas rannet. Biitseptise ja triitseptsile on effekt minimaalne, kuigi ka need on juhendis ära mainitud.

Võiks anda ostusoovituse küll sellele. <_<

PS! Tundub olevat praegu moodne "suurte poiste tamagochi", sest lennujaamas oli elevus suur ja ka päris vanad mehed proovisid reas oma ranmete jõudu. :unsure:

Muudetud kasutaja mrrene poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ka kingiti selline aparaat sünnipäevaks hiljuti. Paar korda olen õhtuti teleka ees kasutanud ja haardetugevus on paremaks küll läinud veidike. Ei ole mingi imeaparaat aga mingil määral aitab kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo 700 ei ole kindlasti sõbralik hind. Samas nii palju maksab ka kõige kallim koos lambikeste ja muu tingel-tangeliga. Lihtsam, nagu minul on, maksab 390 ja 3tk ostmisel koguni 290.

100 eest ilmselt niipea ei saa, sest patent on peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus seda tallinnas täpsemalt müüakse? Tekkis huvi sellise asja vastu.

Seda palli müüakse Tallinna Sportlandi kauplustes ja Rocca al Mare Extreme spordis. Hind on ka sellest suurem, et tulemus parem kui nendel mis seni Euroopas müüdud kuna sellest võib kuni 15 000 pööret välja pigistada mis võrdub 18 kg,( teistel a-la 10000 p). nii et ole mees ja hoia kinni. Ise olen powerballiga kolm kuud teinud ja tulem on tuntav: näpud, ranne ja küünarvars väga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin selle ja see on väga lõbus asjandus : > . Esiteks saab sellega väga palju nalja, kui anda see sõbrale kätte, kui pöörded on 11 000 juures ja kuidas ta võpatab ja karjub. Kui sellega harjutada, siis käsi on omadega lõpuks väga läbii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
prooviks aga ei taha raha tuulde ka visata!

Eluaegne money back garantii on asjal :rolleyes:

Nii et kui leiad, et tõesti mõttetu asi, mida ma pole siiani veel kedagi ütlemas kuulnud (ka teistes foorumites, kus tegutsen), siis võid tagastada ja kui Eestis saadetakse pikalt, siis saadad Iirimaale (keegi tark meil siit oli kah vist Iirimaal tegev) ja siis saad kindlasti oma raha tagasi ... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×