Jump to content
Mers

raha?

Recommended Posts

Saalis on kuu aega umb. 550.-

Söögile kulub VÄHEMALT 100-150 eek päevas ehk umb kuus jääb söögile kuluv raha mingi 3000 ja 5000 eek vahele.

Lisanditele läheb 500 - 1000 eek , olenevalt sellest kas ostan ainult proteka või võtan lisaks protekale veel kreatiini jms.

Paljud klassivennad kulutavad suitsu peale sama palju raha kui mina oma saali ja toidulisandite pealt , nii et ma arvan et paigutan raha ikka paremini kui nemad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaali kasutamine 120.- kuus, toidule 2000...4000.-, toidulisadele 500.- kuus. Ega raha üle ei jäägi midagi, kõik läheb tervise parandamiseks.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

500.- kuupilet

kana- ja loomaliha maksab nii palju, toidu peale ikka tublisti üle 1000... ja eks proteiin ka kui otsa saab 350.- umbes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenin Belgias ja mul läheb siin:

toidulisad ostan Eestist:

500g glutamiini

1000g proteiini

väheke kreatiini

kokku 600 krooni

Toidu peale nädalas ca 55 euri

Spordiklubi kuukaart koos parkimisega - 60 euri

Kokku 5000 krooni 90+ kilose mehe peale ja Euroopa ühes kalleimas riigis.

Söön iga päev 20-30 munavalget, sest 30 muna saan kätte 1.15 euriga. Loomahakkliha on ka väga odav ning seda söön ka seetõttu palju.

Järeldus: tuleb otsida soodsaid toitainete-allikaid ja osta kaupu suurest hulgikast vms odavast poest. Lõppkokkuvõttes on võimalik väga palju säästa. Kui ma ostaks kogu selle toitainekoguse loomafilee ja käsitsivalmistatud pasta kujul nurga tagant poest, siis läheks ilmselt 2-3 korda kallimaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu mul kulub eurodes:89€kuu jousaali max,lisandid 300€ kuu,toit tapselt ei tea kuid oma 500€nu kokku 890€ eesti rahas 13 884 eeki...nu mehed panem motlema ah??? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu mul kulub eurodes:89€kuu jousaali max,lisandid 300€ kuu,toit tapselt ei tea kuid oma 500€nu kokku 890€ eesti rahas 13 884 eeki...nu mehed panem motlema ah??? :)

Kui juba sul selline seib liigub siis! Raha raha tegema panna pole mingi probleem. Ainult peab ajusi ole ja mitte vähe B). 13 k kuus on ikka minule mõtleva panev summa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn 850 kr kuus, toidulisasid hetkel ei tarbi, toidule aga.......hmmmm......ei olegi kokku arvestanud aga ma arvan, et mingi paar tuhat kuskil (elukaaslane ostab vahel ka, kui mul rahakott juba õhukesevõitu, nii et sealt saan nats kokku hoida :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu mul kulub eurodes:89€kuu jousaali max,lisandid 300€ kuu,toit tapselt ei tea kuid oma 500€nu kokku 890€ eesti rahas 13 884 eeki...nu mehed panem motlema ah??? :)

eks iirimaal natuke teine elatustase ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks tõsiselt huvitav teada saada, mis toidulisasid täpselt saab süüa 300 euri eest kuus? Tavaliste glutamiini, proteiini, maltodekstroosi ja kreatiini peale nii palju kulutada ei ole ilmselt võimalik.

Et kui on hetk aega, siis herr Susi võiks rääkida, mida ta täpselt sööb, mis hinnaga ja mis otstarbel. See võiks olla väärt pilguheit toidulisade maailma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu kodukandis saab mõnusalt odavalt piima. mõnus rammus maapiim. mingi 12 liitrit 36 jaaku ehk siis 4 3l purki :)B) ainuke mure on kohaletoomisvaev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust teil see raha tuleb, ma vaatan et mõni mees sõidab harleyga minema , olen klienditeenindada õpingute kõrvalt ja ma ei julge mõelda mis saab siis kui ma peaks oam elamise muretsema kust seda raha tuleks :) ega jah tubndub et elan elu lõpuni ühikates B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×