Jump to content
Rasmus

Harilik surumine

Recommended Posts

Tere. Mis arvate harilikust horisontaal asendist surumisest. Ise olen tähele pannud, et paljud seda harjutust saalis ei tee. Teevad kangiga ainult kaldpinki. Kusjuures tundub et neil on rind just massiivsema väljanägemisega. Et siis mida arvate kas on mõtet mõlemat punnitada või piisab ka kaldpingist. eesmärk oleks rohkem mass kui jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise näen just jõusaalis rohkem neid, kes suruvad ainult horisontaalis ja kaldpinnal on unarusse jätnud.

See kui tahad massi ja või jõudu saada oleneb ikka korduste arvust, mitte kaldenurgast. erko87 mainis juba ära ka, mida miski asend rohkem mõjutab.

Massi ja jõu kohta leiad palju materjale otsingust.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen rinda treeninud umbes viimased 4 kuud sellise kava järgi:

1) Horisontaalpingil surumine 3*8-12

2) Kaldpinnal surumine 3*8-12

3) Kaldpinnal lendamine ~15

4) Horisontaalpingil lendamine ~15

Kas see on enam-vähem piisav kava? Asi on selles, et treenin kodus esmaste vahenditega, aga rind on järgmisel päeval ikka päris hästi väsind. Peaks ju muutma aeg-ajalt kava, aga pole nagu eriti valikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen rinda treeninud umbes viimased 4 kuud sellise kava järgi:

1) Horisontaalpingil surumine 3*8-12

2) Kaldpinnal surumine 3*8-12

3) Kaldpinnal lendamine ~15

4) Horisontaalpingil lendamine ~15

Kas see on enam-vähem piisav kava? Asi on selles, et treenin kodus esmaste vahenditega, aga rind on järgmisel päeval ikka päris hästi väsind. Peaks ju muutma aeg-ajalt kava, aga pole nagu eriti valikuid.

Minu arust on see täiesti piisav, kui sa just reljeefi ei tee.

Kui on võimalik, võid rööbaspudel surumist teha, hantlite surumist, trossidega ristvedu, pec-dec kui on sellised asjad)... võid ka lihtsalt harjutuste järjekorda muuta, nt kaldpinnal teed ennem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×