Jump to content
irene

käsi haige

Recommended Posts

Vot juhtus mul õnnetus... panin kirvega paaja piraka näpu pihta... mis aga tähendab nüüd seda et vähemalt 2 kuud ma seda ühte kätt kasutada ei saa (kui mitte isegi rohkem)... mis aga saab nüüd minu trennidest - kas peaksin nüüd kogu selle aja jõusaalist eemale hoidma??? tähendab see ju seda et ülakeha ja ühte kätt ma treenida ei saa... kas on mõttet vaid jalgadele seljale-kõhule teha või näen ma siis varsti üsna naljakas välja kui üleval pole midagi aaga altpoolt ilusasti trimmis...???

Oskab keegi midagi soovitada? Ehk mingit alternatiivi jõusaalile selleks ajaks kuni käsi paraneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võta üks hea puhuks ma soovitan:) mul endal oli sügisel sama asi, aint jäi ühe masina vahele ja nüüd näpp lühem kohe:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige targem oleks arstiga konsulteerida ja küsida, mis harjutusi on selle aja jooksul võimalik teha ja millistest tuleks üldse hoiduda.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult rihmasid kasutades ( mida saaks kinnitada käte külge) oleks võimalik ju trenni teha! muidugi mitte sellisel määral kui tervete kätega aga kui tahtmist on on ju kõik võimalik! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen,kas arstid (va. spordiarstid) oskavad anda adekvaatset infot harjutuste kohta, mida vigastusega teha ja mida vältida.

Soovitan teha tunde järgi:kui vigastus mingi antud harjutusega valu ei tee,siis võib harjutust teha.

Kui treenida küsija poolt väljaõeldud kaks kuud vaid alakeha, ei juhtu midagi hullu, kuna see on piisavalt lühike periood, et keha proportsioonides kardinaalseid muutusi ei toimu.

Aga tõepoolest:võid ka vabalt treeningutest puhkuse võtta või rattaga sõita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlen,kas arstid (va. spordiarstid) oskavad anda adekvaatset infot harjutuste kohta, mida vigastusega teha ja mida vältida.

Soovitan teha tunde järgi:kui vigastus mingi antud harjutusega valu ei tee,siis võib harjutust teha.

Kui treenida küsija poolt väljaõeldud kaks kuud vaid alakeha, ei juhtu midagi hullu, kuna see on piisavalt lühike periood, et keha proportsioonides kardinaalseid muutusi ei toimu.

Aga tõepoolest:võid ka vabalt treeningutest puhkuse võtta või rattaga sõita.

Njah, ega ma günekoloogi ei mõelnudki! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlen,kas arstid (va. spordiarstid) oskavad anda adekvaatset infot harjutuste kohta, mida vigastusega teha ja mida vältida.

Soovitan teha tunde järgi:kui vigastus mingi antud harjutusega valu ei tee,siis võib harjutust teha.

Kui treenida küsija poolt väljaõeldud kaks kuud vaid alakeha, ei juhtu midagi hullu, kuna see on piisavalt lühike periood, et keha proportsioonides kardinaalseid muutusi ei toimu.

Aga tõepoolest:võid ka vabalt treeningutest puhkuse võtta või rattaga sõita.

Njah, ega ma günekoloogi ei mõelnudki! :)

Väga asjakohane vastus! Ega jah spordiarst on ainsana mõttekas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×