Jump to content
BigAl

kasv kinni

Recommended Posts

kui sa käid ringi, 16h päevas pliit turjal, siis vbl tõesti :)

noored, ärge saalis oma seljale liiga tehke!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hoidnud vanaema pliiti seljas :):P

sugulased ehitavad maja ja siis raskeid puutykke aitasin vedada ...

et nagu j6usaalis ma teen h2sti palju k2si , siis hoian mingit 10 kilost kaela taga turja peal ( loodan et saad aru .. ) ja siis teen jalgadele yhte yli haiget asja nimodii et hyppev6imet arendada , :D siis teen mingi 25 kilosega p6iat6use v6i kuidas neid nimetatakse umbes 100 kokku ... hoian seda knagi k2te peal ees ... :P selga ma ei teegi ...

olen mingi 180 cm hetkel tahan mingi 195 2ra saada :)

kui ma k2si ja jalgu treenin siis kasvule see ei m6ju? et ainult kui seljale midagi teen v6ib j22da kasv kinni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hoidnud vanaema pliiti seljas :P:D

sugulased ehitavad maja ja siis raskeid puutykke aitasin vedada ...

et nagu j6usaalis ma teen h2sti palju k2si , siis hoian mingit 10 kilost kaela taga turja peal ( loodan et saad aru .. ) ja siis teen jalgadele yhte yli haiget asja nimodii et hyppev6imet arendada , :P siis teen mingi 25 kilosega p6iat6use v6i kuidas neid nimetatakse umbes 100 kokku ... hoian seda knagi k2te peal ees ... :P selga ma ei teegi ...

olen mingi 180 cm hetkel tahan mingi 195 2ra saada :)

kui ma k2si ja jalgu treenin siis kasvule see ei m6ju? et ainult kui seljale midagi teen v6ib j22da kasv kinni?

Sa muretse endale korrektne kava, mõne proffesionaali koostatud. :)

Ära selle kasvu kinni jäämise pärast muretse - see selline müüt mida rahavas armastab vabanduseks tuua et miks ei viitsita jõusaalis käia. Kui sa oma selga seal saalis "retsima" ei hakka siis on kõik korras.

P.S.

To p6kk666.

Jah ja õhtul on hea valge lugeda ka :P

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasv siis kasvuks aga kuna ei tahtnud uut teemat teha siis küsiks siin sellise asja et seal tööriistade all olevad kavad et kuna neid muudetakse ja kas üldse neid seal siis nn.uuendatakse w vahetatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu se un minu arvamus.miks te ültse tahate ,et mingi lühemaks saada.mina tahaks just hästi pikk olla ,sis ju on kohe kindlam ja kui sa veel kapp ka oled,mahe.ja jõusaal kindlasti ei pane kasvu kinni.ja ikkagi kui sa oled pikk sul un ju vaimne eelis.näiteks mingit väikest kasvu plönn ikka ei julge ju ikka endast pikemaga nii väga nokkida.

ma olen nii 183 pikk ja tahaks saada 190-200cm.ja loomulikult kapiks ka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikkusega võivad kaasneda südame häired.

Ma leina, et kusagil 185-190 oleks mehemõõt.

Noh kurask, mille järgi sellised "mehemõõdud" tulnud

Eks ma siis ürita 2-3cm juurde saada, et õige mees olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikemal mehel on palju raskem "kapiks" saada kuna pikkus tekitab optilise illusiooni et inimene on kõhnem .... nagu et kui sa tuppa paned tapeedi mis on triipudega maast lakke siis tundub tuba kõrge kuid kitsas samas kui paned seinast seina triipudega siis on tuba lai ja madal ..... et siis lühemal mehel on kergem "kapiks" saada ... kuna ei pea nii laiaks treenima et paista kapina ... loodan et oli aru saadav ja mina olen oma 179 väga rahul ... ja olen ka kuulnud et pikkadel on rohkem tervisehädasid ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa muretse endale korrektne kava, mõne proffesionaali koostatud. :)

Ära selle kasvu kinni jäämise pärast muretse - see selline müüt mida rahavas armastab vabanduseks tuua et miks ei viitsita jõusaalis käia. Kui sa oma selga seal saalis "retsima" ei hakka siis on kõik korras.

P.S.

To p6kk666.

Jah ja õhtul on hea valge lugeda ka :)

Tahad vaielda? Viskad head nalja või mida? Hari ennast ja siis tule seletama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu jah raskem on treenida aga see-eest lõpptulemus on prem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pikemal mehel on palju raskem "kapiks" saada kuna pikkus tekitab optilise illusiooni et inimene on kõhnem .... nagu et kui sa tuppa paned tapeedi mis on triipudega maast lakke siis tundub tuba kõrge kuid kitsas samas kui paned seinast seina triipudega siis on tuba lai ja madal ..... et siis lühemal mehel on kergem "kapiks" saada ... kuna ei pea nii laiaks treenima et paista kapina ... loodan et oli aru saadav ja mina olen oma 179 väga rahul ... ja olen ka kuulnud et pikkadel on rohkem tervisehädasid ...

See on tegelikult ka Kalmusele kogu karjääri jooksul kirstunaelaks olnud. Ta ei saa endale kunagi väga massiivseid jalgu, sest tema pikkuse juures see mass lihtsalt hajub vertikaalis ära. Arnoldi jalgadega oli ju sama lugu, kuid saatuse soosival tahtel oli tema üheks peamiseks konkurendiks veel tunduvalt pikemgi mees ja Arnold sai oma lühemat kasvu (kui naljakas see ka ei tundu) eelisena kasutada. Risti vastupidine näide on aga Lee Priest, kes omades proportsioonides on üks massiivsemaid mehi tippkulturismis, aga 163cm ei võimalda absoluutkategoorias (nagu see Olympia meestel on) piisavalt suurt visuaalset efekti konkurentidega kõrvuti seistes, kuigi lihas punnitab tal agressiivsemalt kui kellegil teisel. Kui nüüd konkreetsemalt kulturismi silmas pidada, siis on 177-180cm ilmselt see kõige optimaalsem kasv. Seda kinnitab ka kaasaegse profikulturismi lähiminevik (Cutler 175cm, Coleman 180cm, Yates 177cm, Haney 183cm). Kes pürib aga baarijõmmiks, siis sarnasus Nikolai Valujeviga tuleb kasuks kindlasti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×