Jump to content
k2endaja

ab

Recommended Posts

ma ostsin endale selle Butterfly ABsi. nyyd teen nendega kõhulihaseid( see masin on peale ja siis teen trenni ka veel) mingi nädal aega olen teinud ja lihased on juba päris karmid.soovitan kõigile soojalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei julge kohe maha teha.....

aga kõhu treeenimisel võib ta omal kohal olla....

no muidugi Ronnie Colemaniks ei saa... aga kõhule võib isegi mõjuda...

äkki keegi laenab nädalaks... proovin ise ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see masin peaks põhimõtteliselt töötama, ei tea miks kõik seda maha teevad. selle masinaga teevad lihased samasuguseid pingutusi nagu treenides, muidugi efekt ei ole sama aga põhimõte on sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see masin peaks põhimõtteliselt töötama, ei tea miks kõik seda maha teevad. selle masinaga teevad lihased samasuguseid pingutusi nagu treenides, muidugi efekt ei ole sama aga põhimõte on sama.

samasuguseid pingutusi?? no ole nyyd... näidake mulle mõnda meest kelle jõunäitajad on oluliselt suurenenud selle liblikaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no vaadake reklaami nüüd, näitab mis enne oli ja mis pärast, aga pärast on üleni lihastes ja aint selle absiga, et nagu muud trenni ei teegi, pane aint absid külge ja oled lava peal varsti, ära usu mida näed, usu mida oled kogenud;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See aparaat kasutab magnetimpulsse, mis võivad organitele halvasti mõjuda (nt südamele). Oleneb kuhu panna see, liigestele võib ka halvasti mõjuda. Siiski on kõik subjektiivne. Jõusaalile see kindlasti vastu ei saa. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen proovinud ühte teist samasuguse tööpõhimõttega aparaati ja see oli tõesti suht. jama! ta võib lihast kurnata aga see tunne kuidas ta elektriga lihast pingutab on nagu saaks kusagilt särakat + lihases oleks nagu kramp ja nii ta siis tõmbleb!

ise eelistan ikka saali vooluvõrgule! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amplituut ja muud sellised asjad puuduvad täielikult selle junniga. lihas on kogu aeg ühe koha peal ja pinguldub. ei usu et sama tulemuse annab kui jõusaaliski. usun, et jõusaalis koormab tunduvalt rohkem lihast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Analoogsed tooted panevad lihase tõmblema ja energiat kulutama-eesmärk kaotada rasva. Selge see, et lihaste kasvuks vajalikke mikrorebendeid lihaskiududes sellised asjad (eriti) ei tee. Vastasel korral peaksid aparaadi impulsid olema oluliselt tugevamad, mistõttu hakkaksid lihased kehaosi liigutama ja nende aparaatide kasutajad väänleksid enese tahtele allumatult või oleksid lihtsalt üks suur kramp kogu protseduuri käigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita osta

oli endal ka kunagi analoogne aparaat ja ütlen ausalt kasu temasst ei olnud... võib olla oli see tingitud minu suurest rasvasisaldusest...

ei tea

aga ise enam ei osta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt see asi põletab aint rsva ja sellepärast tundubki et on lihas metsikult kasvas(reklaam: ja kes annab pea et see on puhtalt absi tulemus - mina kahtlen seles tugevalt+ reklaamis oli rasva% kõvast allapool)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge ärge tehke nalja mehed. See aparaat ei avalda absoluutselt mitte mingisugust mõju.

Kes vähegi jõusaalis trenni teinud on, see saab aru, et mingite juhtmete külgepanek ei suuda samaga vastata.

Põletab rasva???? No krt pange siis juhtmed seina, adapter vahele ja põletage paar kilo päevas rasva. Miks siis sellise väikese voolutugevusega üldse jännata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen ka proovinud.. väga naljakas asi.. aga lihase treenimiseks see küll ei ole... võimalik, et aitab pisut lihast lõdvestada. Need kes väidavad, et on nädalaga metsikuid tulemusi saavutanud peaksid proovima korra jõusaali minna, ma usun, et seal saavad sel juhul nelja päevaga supervormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuna on pingutust siis kui ise jusaalis rassid :angry: sama hästi ma võin ise lihaseid tööl laua taga istudes pingutada põhimõtteliselt sama. kuangi proovisin ise pingutada voodis vedeleda mingi nädalake tegin nüüd võin teha kõhu tantsu nagu mõni india naine ;)

P.S gaasid saab välja :P:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõhutantsu tegijatel ei ole ju trimmis kõhud ... muidu ei oleks kõhtu millega tantsu teha :angry:

Täpselt.

Ja üldse need Teleturu või-mis-iganes tooted on ju troppidele mõeldud, kuidas saab üldse selliste asjade peale raha kulutada üldse. Pulli pärast prooviks küll seda paska aga ise küll ostma ei hakkaks. Kuid jah - eks kõik ole individuaalne :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×