Jump to content
Guest kalewiste

Piim ja roheline tee

Recommended Posts

Guest kalewiste

Olen täheldanud erinevaid seisukohti piima joomise kohta.Kord nagu soovitatakse (nt pool liitrit päevas), kord jälle mitte. Selge on vist ainult see, et kui juua siis rasvatut.Küsimus-kas juua või mitte juua?

Roheline töötlemata tee - kas sellega peetakse silmas nt pärnaõisi, mida ise korjamas käin või on seda kuskilt lihtsam hankida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roheline tee on ikka spetsiaalne teesort.Töötlemata tähendab teelehekesi,mitte seda kiirpakiteed.

Piimatooteid tuleb tarvitada küll,sest piimast saab inimene kaltsiumi.Aga liialdada ei maksa ka,sest meestel võivad tekkida liigsest piima tarbimisest eesnäärme probleemid vanaduses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen täheldanud erinevaid seisukohti piima joomise kohta.Kord nagu soovitatakse (nt pool liitrit päevas), kord jälle mitte. Selge on vist ainult see, et kui juua siis rasvatut.Küsimus-kas juua või mitte juua?

Roheline töötlemata tee - kas sellega peetakse silmas nt pärnaõisi, mida ise korjamas käin või on seda kuskilt lihtsam hankida?

Kui laktoosi talud, siis joo piima palju tahad ja ei pea seda rasvatut lürri jooma.

Ise joon päevas ca 1,5-2 l 2,5% piima, sest piim on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas väidetakse, et tõsine kulturist ei tohiks juua 2,5% piima palju kuna seal palju rasva. Selle kohta ei oska midagi öelda.... aga see on kindel, et piim on kasulik ja seda mitte juua oleks ka vale. Võta siis kinni :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To:enemy.Ära ka kõike usu ,mida saunas räägitakse.Ega lihased ei koosne ainult valgust , rakkudes on ka rasvu ja rasvadel on organismis oma ülesanded.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To:enemy.Ära ka kõike usu ,mida saunas räägitakse.Ega lihased ei koosne ainult valgust , rakkudes on ka rasvu ja rasvadel on organismis oma ülesanded.

hehe.... ma pole öelnudki, et rasvu pole vaja. Ma räägin, et härrased kulturistid soovitavad rasvata piima juua. Ise söön ka rasvu ja muidugi tervislikke rasvu :P

Lihtsalt soovitatakse väherasvast piima.... thats all i wanted to say :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel vennal on vaja mingi 5000kcal päeva jooksul sisse ajada. Ma arvan, et mingi 2,5% piima pärast ta küll ei muretse. Kui ta just 5 liitrit ei kavatse päevas sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piim on ikka väga hea asi. ise joon liitri piima kindlasti päevas kui mitte rohkem :angry:

Muudetud kasutaja jaan1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma joon piima tavaliselt koolis u 2-3 kruusi. Enne magamaminekut viimaseks toidukorraks ka 1 kruusi. Rohelist teed hakkasin rohkem jooma, u 3-4 kruusi päevas. Piima joon lihtsalt sellepärast vähe, et läheb veidi kalliks. Kuigi tegelt on päris hea toidukorrast puudu jäävad valgud näiteks kruusi piimaga täita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natuke teemast mööda, aga kust saab seda "õiget rohelist teed". Käisin Rimis ja huvipakkuvamad sildid olid kõik hiina glüüfidega, nii et aru oluliselt ei saanud. Gurmansi lahtine tee tundus jälle natuke kallis. On mõnu hea teepood Tallinnas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ma arvan, et see piim mida me poest ostame ei olegi üldse eriti kasulik.. nendel teemadel on ka juttu olnud esiteks on see piim pastõriseeritud e kuumutatud ning hiljem kylmutatud e- hävib palju kasulikke paktereid, lisaks kui me vaatame piima pakendi taha on seal kirjas päris huvitavaid asju.. olen näinud isegi E-sid seal on siis lõssipulbrit, ning vett. Sellest kõigest võib järeldada seda, et õigest piimast pole seal suht midagi järel. Endal õnnestub saada vanaema kaudu maa piima. Arvan et see on pisut kasulikum. Kuid jah probleemiks on see et keegi ei tegele enam sellise asjaga ja seda on keeruline saada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke teemast mööda, aga kust saab seda "õiget rohelist teed". Käisin Rimis ja huvipakkuvamad sildid olid kõik hiina glüüfidega, nii et aru oluliselt ei saanud. Gurmansi lahtine tee tundus jälle natuke kallis. On mõnu hea teepood Tallinnas?

Selverites, Kaubamajas ja Stockis on rohelist teed olemas ca 25 eek pakk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×