Jump to content
EIlves

Kuidas organismi puhastada

Recommended Posts

Tervist, siin foorumis on kõvasti räägitud kuidas igasugust kraami sisse süüa, nüüd võiks keegi võtteid jagada kuidas organismi puhastada kogu sellest keemiast. Ma ei räägi paastumispäevadest, vaid tavalisetest toiduainetest mida võiks lisada igapäevamenüüsse. Kas roheline tee, kalamaksaõli näiteks on "raviva" toimega?

Söön ise ka mingit solki, kuid mõõdukalt. Tahaks ettenägelikult vältida probleeme siseorganitega. Tippkulturistid pööravad ka sellele suurt tähelepanu, kuid sooviks teada mida täpselt on vaja siis selleks.

Tänud,

Eduard

Muudetud kasutaja EIlves poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu roheline tee on parim võimalus minu arust, kui sa muidugi saad töötlemata teed. See poe crap on mõttetu.....

Aga kindlasti jooooo hästi palju - just vett või teed, mitte limonaade ja muud keemiat. Vesi puhastas ülihästi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina eelistan sauna ja dussi puhastamiseks

aga kui sa tahad puhastada ennast sellest mida sisse sööd... no mis mõttega sa siis üldse endale seda sisse sööd

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd võiks keegi võtteid jagada kuidas organismi puhastada kogu sellest keemiast.

Seni kuni toitutakse oraalselt, senikaua VIST peaks organismi puhastama tõesti seestpoolt, aga kui härra tank määrib valku/kreatiini jne lihaste peale siis ontõesti vaja du??i :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piisavalt kiudainete ja täistera kraami igapäevases toidus ja veel ka siis muidugi et ainevahetus rakkudes töötab õigesti sii puhastub organism iseenesest korralikult

muidu soovitaks veel mõnd asja aga vist ei või siin kui tahad teada siis saada pm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jogurtites, keefiris jm on vist mingid head bakterid, mis parandavad ainevahetust või midagi.

mustikad pidid ka noorena hoidma, pidurdab vananemist...aga see on vist juba teemast mõõda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd võiks keegi võtteid jagada kuidas organismi puhastada kogu sellest keemiast.

Seni kuni toitutakse oraalselt, senikaua VIST peaks organismi puhastama tõesti seestpoolt, aga kui härra tank määrib valku/kreatiini jne lihaste peale siis ontõesti vaja du??i :angry:

Härra Tank ei määri toitu, pulbreid ja muud sodi endale peale... samuti ei ole juba kuu aega mingit pulbrit tarvitanud... :P Seda võib ka võtta puhastamisena...

Lihtsalt ütlesin kuidas organismi puhastan. Ja kuna ma praegast midagi ebaloomuliku sisse ei söö.... ainult tavatoit... siis puhastan praegast organismi ainult saunas ja dussi all.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×