Jump to content
leopold

Olen suur,tugev ja paks.

Recommended Posts

Tere?

Olen 127kg raske ja 190cm pikk. Üsna suur ja paks poiss :angry: Hakkasin käima jooksmas ja jõusaalis. Milliseid toidulisandeid soovitaksite? Kas oleks tark tegu kohe kreatiini võtma hakata?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siis peaksid kõigepealt tegelema liigse rasva põletamisega.kas jooksmine sinu massi juures liigestele koormav pole?mina sõidaksin ratast selle asemel.kreatiin suurendab max jõudu ja jõuvastupidavust ning aitab kasvatada massi.sina peaksid ehk oma kreatiinivajaduse rahuldama liha ja kalaga, kreatiini tarvitamisega tõuseb ka kaal.aga see on minu soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pulss 120-140 viis tundi nädalas ja kahe kuu pärast räägime jälle.

Case closed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära siis ainult sõida iga trenni lõpus kuhugi rämpsu sööma!

toitumisest on nii palju kirjutatud et vaata otsingust ja kui rahakest on siis lase toitumiskava endale koostada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine on sellise massi juures põlvedele tappev. Sõida ratast, sõua vms. Madala pulsiga (~130), 45 minti, 4-5x nädalas. Vaheta kanatiivad müsli ja magusa kohupiima vastu, õlle asemel joo mineraalvett, teleka asemel jaluta 50 tiiru ümber maja jne.

Muudetud kasutaja elari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures 4-5 korda nädalas aeroobset ei ole soovitav... nimelt keha harjub ju sellise tempoga... 4-5 korda nädlaas ja 45 min aeroobset.. kindlasti mitte

Proovi alustada toitumise korrigeerimisest - loe siinseid artikleid toitumise teemal. Joo väga palju vett (soovitatavalt töötlemata rohelist teed) Toitu tihedalt kuid väikeste kogustega ning ...... nu ühesõnaga loe enne ja siis küsi alles kui millestki aru ei saa :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa väga just joosta tahad, siis tee seda murul, liivarannas (kui selline võimalus on olemas,Pärnus näiteks on) vms, et ei põrutaks liigeseid liialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud,tänud!

Aga kuidas on lood proteiiniga? Seda peaksin ikka manustama vist jah? :angry: Aga millist-NR1?NR2?......??? Ehk NR1 - pidavat vist liigestele hea olema? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liigestele on hea glükoosamiini sisaldavad tooted,nt.Arthrostop,UltraGel,Glükoosamiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud,tänud!

Aga kuidas on lood proteiiniga? Seda peaksin ikka manustama vist jah? :angry: Aga millist-NR1?NR2?......??? Ehk NR1 - pidavat vist liigestele hea olema? :P

Ei ole alguses mõtet protekat ka tarvitama hakata. Proovi parem endale selline menüü koostada, kus saad tavatoidust vajalikud valgud kätte.

Lahja kohupiim, kodujuust, kala, liha, munavalged jne. Lisandeid hakka siis tarbima, kui juba rasv maas on ja tahad lihast juurde kasvatama hakata.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole alguses mõtet protekat ka tarvitama hakata. Proovi parem endale selline menüü koostada, kus saad tavatoidust vajalikud valgud kätte.

Lahja kohupiim, kodujuust, kala, liha, munavalged jne. Lisandeid hakka siis tarbima, kui juba rasv maas on ja tahad lihast juurde kasvatama hakata.

No mina ei tahaks küll selle soovitusega nõus olla, et ära proteiini veel tarbima hakka. Loomulikult peaks valdav osa sinu vaguvajadusest tulema tavatoidust, kuid kui sa teed kõvasti aeroobset ja ei taha oma jõust (lihastest) koos rasvaga loobuda jääb tavatoidus sisalduvast proteiinist pisut väheks. Pealegi selleks, et rasvast kiiremini vabaneda peaks tarbima ka tavalisest vähem kaloreid ning mõne toidukorra asendamine proteiini sheigiga on siin suureks abiks.

Kui proteiinist rääkida siis nr1 on kindlasti sulle sobiv valik, sest tõepoolest sisaldab aineid mis liigestele vajalikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd nende valkudega ka nii üle pakkuge.Üleliigne valk eraldatakse organismist neerude kaudu.Kulturistidele soovitatakse 1-2,4 g valku kehakilogrammi kohta sõltuvalt treeningperioodist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole alguses mõtet protekat ka tarvitama hakata. Proovi parem endale selline menüü koostada, kus saad tavatoidust vajalikud valgud kätte.

Lahja kohupiim, kodujuust, kala, liha, munavalged jne. Lisandeid hakka siis tarbima, kui juba rasv maas on ja tahad lihast juurde kasvatama hakata.

No mina ei tahaks küll selle soovitusega nõus olla, et ära proteiini veel tarbima hakka. Loomulikult peaks valdav osa sinu vaguvajadusest tulema tavatoidust, kuid kui sa teed kõvasti aeroobset ja ei taha oma jõust (lihastest) koos rasvaga loobuda jääb tavatoidus sisalduvast proteiinist pisut väheks. Pealegi selleks, et rasvast kiiremini vabaneda peaks tarbima ka tavalisest vähem kaloreid ning mõne toidukorra asendamine proteiini sheigiga on siin suureks abiks.

Kui proteiinist rääkida siis nr1 on kindlasti sulle sobiv valik, sest tõepoolest sisaldab aineid mis liigestele vajalikud.

Point on selles, et esialgu tuleb saada oma tavatoitumine korda ja siis hakata lisandeid tarbima.

Mõttetu on ju see, kui sööd igast jama sisse ja siis peale trenni lased tähtsa näoga ühe shake sisse ja mõtled, et nüüd on kõik korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just.. aga 250g valku tavatoidust... eeldab päris kopsakaid koguseid või mis?

Suure kehakaaluga inimene sööb ka rohkem.Ma olen kindel,et kui keegi viitsiks tõsiselt kasutada kalorite arvestamist,siis oleks ta nendes saadud arvudes imestunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to erxs11: muidugi arvan ka mina, et toitumine peab korras olema... see on kõige eeldus

to OldMan: täpselt nii.. kaloreid korralikult arvutades jõuabki sinnani, et 250g valku on päris suur hulk, et selleks peab päris palju toitu endale sisse sööma ja kuna ainult muna valgest ju ei toitu tuleb sellega tahes tahtmata kaasa ka piisavalt süsivesikuid ja kahjuks tihti ka ülemäära rasva. Valgujook aitab lihtsalt vähem stressi tekitaval viisil toitumises vajalikku tasakaalu hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no 250 g valku päevas ära küll söö. see 1-2,4 käib lihasmassi kohta ehk siis kaal ilma rasvaprotsendita. tuleks teada oma rasvaprotsenti ja see kogu kaalust maha arvutada ning saadud kaal korrutada 1-2,4- ga. kulturistidel on väga madal rasvaprotsent ja nad ei pea seda kehakaalust maha arvutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:a.p.

Võiksid kasutada kaloriarvutit ja näed tulemusi:

veisehakkliha 300 g -valku 69 g

kodujuust 400 g -valku 56 g

forell 300 g -valku 69 g

frikadellid 300 g -valku 33g

piim 2,5% 0,5 l -valku 10 g

Söök kokku 1300 g +piim

valgud kokku 237 g

Mis siin ulmelist on 127 kg kaaluva mehe kohta?Ma ütleksin,et ta sööb kaks korda nii palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures 4-5 korda nädalas aeroobset ei ole soovitav... nimelt keha harjub ju sellise tempoga... 4-5 korda nädlaas ja 45 min aeroobset.. kindlasti mitte

keegi võiks seda natuke selgitada, mis siis kui keha harjub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures 4-5 korda nädalas aeroobset ei ole soovitav... nimelt keha harjub ju sellise tempoga... 4-5 korda nädlaas ja 45 min aeroobset.. kindlasti mitte

keegi võiks seda natuke selgitada, mis siis kui keha harjub?

See tähendab seda,et edasist arengut ei toimu ja sa jääd mingile tasandile peatuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu eespool õeldud, siis number üks on toitumise korda saamine. Ma kinnitan, et kui toitumine on korras, siis on üks etapp läbitud. Ma olen korralikult toitunud juba mingi 2 nädalat ja see on silmaga juba nähtav, kuidas lihased hakkavad välja tulema ja et rasva jääb vähemaks. Ja kuna mul pole hetkel eriti eaga, et aeroobset korralikult teha, siis see tõestab, et õigesti toitumisest on kasu. MIna soovitaks minna mingi privaat treeneri juurde või spetsialisti poole. Näiteks arcticus. Seal on hinnad küll suht soolased, aga meeldiva treenerid ja nendega rääkides saad endale korralikult kava teha ja seletavad ilusti ära. Aga arctic on ainult üks võimalust paljudeset. Treenereid on hästi palju igal pool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
QUOTE (mort @ 5 May 2005, 20:16)

QUOTE (enemy @ 5 May 2005, 10:16)

Kusjuures 4-5 korda nädalas aeroobset ei ole soovitav... nimelt keha harjub ju sellise tempoga... 4-5 korda nädlaas ja 45 min aeroobset.. kindlasti mitte

keegi võiks seda natuke selgitada, mis siis kui keha harjub? 

See tähendab seda,et edasist arengut ei toimu ja sa jääd mingile tasandile peatuma.

kas tahate öelda et kui 4 -5 korda nädalas aeroobset teha siis enam ei arene edasi et jõudu juurde ei tule? või et rasva maha ei lähe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikute tarbimisega tuleks rohkem ettevaatlik olla.

Põhiline on see, et tarbiksid süsikaid vähem kui organism päevaga vajab, siis põleb keharasv.

Hommikul soovitan jooksmas käia ja siis nii, et enne jooksu ei söö.

Sööd peale jooksu. Põhimõte jälle rasvade põletus.

Proteiini kohta ei oska enam midagi öelda. :)

Kuna Sul kogemusi ei ole, siis ei soovita proteiini kohe tarbida.

Ära jõusaali kah üleliigselt end kohe piinama hakka. (1tund)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×