Jump to content
ramm

miks Marek Morozov ei võistelnud

Recommended Posts

küll on kulturistide elu ikka raske. iga väiksemagi asja korral süüdistatakse keemikuks. seal võis ju 1001 põhjust olla miks ta ei võistelnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tund mustama vaid räägin kuidas asi on .Kuidas saab see ott kogu aeg võitta kui minu meelest nii mõnigi on temast suurem ja parema lihasega .Kui ikka züriis on 5 head sõppra kellega ta igapäev peaaegu kokku puutub siis ime ka et ainult ott võidab .Välismaal on ott mõtetu vend

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ger oli ma ka nägin teda ,lubas kõigile kõva konkurentsi anda aga nii kui arsti juures ära käsin nii mõtles ümber .Ilmselt oli mingi test positiivne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tund mustama vaid räägin kuidas asi on .Kuidas saab see ott kogu aeg võitta kui minu meelest nii mõnigi on temast suurem ja parema lihasega .Kui ikka züriis on 5 head sõppra kellega ta igapäev peaaegu kokku puutub siis ime ka et ainult ott võidab .Välismaal on ott mõtetu vend

Fakt on see, et Eestis EI ole hetkel Otile võrdset. Ei ole Oti fänn aga nii see olukord kahjuks on.

See, et züriis istuvad head sõbrad on sellest tingitud, et Eesti lihtsalt on nii väike ja ega züriiliikmed ainult Otti ei tunne. Seltskond on siiski suht väike ja kõik kõigiga sõbrad (leidub ka erandeid muidugi :angry: )

Vähem möla, rohkem tegusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi järjekordne ajugeenius on mitte eriti geniaalse versiooniga välja ilmunud. Seda oligi arvata, et osad kõiketeadjad seltsimehed selliseid järeldusi hakkavad tegema. Tõsi on, et valmistusin kevadiseks võistluseks, mis paraku läbi kukkus. Põhjus väga lihtne, mida lähemale võistluspäev hakkas jõudma, seda selgemaks sai, et head kuiva vormi ei tule. Seega otsustasin kuu aega ennem, et jääb seekord ära. Minu eesmärk ei ole pehmena välja ilmuda ja jääda oma kaalus teiseks, kolmandaks või neljandaks. Kas vastus oli ammendav või soovid, et ma ikkagi saadan sulle shakeri täis uriini ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära paku neile midagi oma uriini Marek. Pärast hakkavad jobud seda veel talismani pähe müüma. :angry:

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Targem oleks jah olnud küsida ikka,

mitte siin end lolliks teha.

Loodan et M.M järgmisel võistlusel osaleb.

Kas plaanid on juba tehtud?

Kui siis ehk kus see järgmine võistlus toimub,

Ei taha heasts duellist ilma jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×