Jump to content
k2endaja

muusika

Recommended Posts

teeme nii, et paneme parem mõttetu teema lukku, varsti minnakse vaidlema ära:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem käisin Flexeri jõusaalis, nüüd Tallinna Spordihallis. Mõlemas lastakse sama jura. Star FM, Eeva vms. Igatahes liiga rahulik ja sobimatu. Uniseks ajab :S Kõige hullem kogemus on mul sprindivõistlustel jõulumuusikaga ... sõber kuulis siis üldse luulusid ja terve võistlus läks ***** - esikohapretendent jõi viimaseks :angry: Igatahes peab vist endale väikese playeri ostma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis puutub muusikasse (disco hardstiil räpp jne jne...) siis üks selline ütlus on:

"Maitse asi" ütles kukk ja nokkis s*tta edasi!

Et vältida seda saasta mida raadiost tuleb ostisn K-arvutisalongist sellise mp3 mängija

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varem käisin Flexeri jõusaalis, nüüd Tallinna Spordihallis. Mõlemas lastakse sama jura. Star FM, Eeva vms. Igatahes liiga rahulik ja sobimatu. Uniseks ajab :S Kõige hullem kogemus on mul sprindivõistlustel jõulumuusikaga ... sõber kuulis siis üldse luulusid ja terve võistlus läks ***** - esikohapretendent jõi viimaseks :angry: Igatahes peab vist endale väikese playeri ostma.

kle seal tallinna spordihallis ja need fakin aeglased raadiod peal :P

ex seal need silvi jne lasevad seda

tule parem lasnale siin koguaeg energy fm ja hea beat ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalides peabki muusika olema vaikne,mitte nii tempokas .

Vähemalt nii rääkisid Targemad inimesed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ma olen proovinud igast soundisid aga tundub et hea muusika mida pore varem kuulnud ja õhutab sind möllule mine ma funksib hästi :angry: aga peaks ise lindistama sellise pika loo mis kestaks terve tunnikese ja oleks umbes selline ->>>

"noh nolk jälle ronisid jusaali... no mida sa ###### mölutad liiguta ennast!..... mu vanaema suruba ka suuremaid raskusi.... häbi ei ole? ei no su ema on ka paras ###### mul on tunne et sina ka... su naine näeb väja nagu ahv pikkade juustega. no ###### jälle jokutad rohkem ei suuda...? "

mida sellist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Monzart, Beethoven jne...

Sama mis Sul ehk klassika

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nexus--- nii kuum ajab pöördesse

Mind ka, tahaks maki puruks visata.

Bändide nimekirjale lisaks muidu veel Static-X.

Viimastel trennidel on mul peal olnud Metallica - ...And Justice For All, soovitan. Magama igatahes ei jää selle muusika saatel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga pohhui mida teised kuulavad, peaasi et sulle endale muusika meeldib ja hea selle saatel treenida on...ise kuulan haardstaili ja tümakat trenni ajal, vahel ka räp, millega ml on norm trenni teha ja mis mõnearust on tõeline kräpp, peaasi et endal on hea, mulle ei meeldi ne gram metal ntx..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem kuulasin powerit, kuigi see pole üldse minu muusika maitse. Ajas mind miskipärast vihaseks. DJ-de jutt vahepeal segab. Nüüd tegin endale plaadi nende lugudega, mis eelmises samalaadses küsitluses mainitud olid. Mõned on päris head, mõned aga ajavad trenni lõpus kuulates une peale. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nexus--- nii kuum ajab pöördesse

Mind ka, tahaks maki puruks visata.

Bändide nimekirjale lisaks muidu veel Static-X.

Viimastel trennidel on mul peal olnud Metallica - ...And Justice For All, soovitan. Magama igatahes ei jää selle muusika saatel :)

AAAAAAAMEEEEEEN meeees B) Kuradi hea musamaitsega vennad siin, ma vaatan :D Oleks endal pleier, kuulaks ainult Metallicat aga kahjuks on meil nii, et tavaliselt muusikat üldse ei lasta või siis miskid vennad toovad oma raadio ja hakkavad träänsi laskma. Rõve :S

MetallicA forever!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal on plaadimasinasse läinud Prodigy plaadid, tegelt suurt muusikaeelistust pole treenimise ajal, sest muusika kuulamine on viimane mida ma sel ajal teen. Aga käib alates metalist kuni träänsuni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulaks kõike mis energiat annab, paraku tuleb leppida sellega, mis tuleb kõlaritest. Ja tegelikult kui ikka piisavalt keskenduda, siis on igalpool vaikus, isegi kui Rammstein mängib :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×