Jump to content
Rebane

Tahaks visata...

Recommended Posts

ei usu hästi, et sellise pehme viskeliigutusega pall üle platsi lendaks. lisaks viitab lavastusele see, et ühegi palli lendu pole terves ulatuses näha, õigete visete korral oleks kaamera kindlasti palli jälginud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma täitsa usun seda asja, eriti sellelt mehelt, kuna ise ka üks niisama kossu käpp ja viskan samamoodi keskjoonelt kobadega välja isegi sisse olen saanud:) on üks sõber veel kossutrennist kes viskab ka lõdva randmega keskjoonelt sisse, niiet ütlen et see pole midagi võimatut;)

kossumeestel tasub vastata siin, nemad teavad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on arvutiga moonutatud sest ta viskab liiga nõrgalt. Teid tõmmati tillist

Hmm. Isegi korvpalli mängind ja võin öelda, et koolisaalis, kus mängimas käisin tekkiski probleem selles, et katus liialt madal. Jõudu ja kaart nagu oleks aga katus tuleb vasta. Siis pidigi ilge jõu sisse andma ja enamvähem otse viskama, et keskjoonelt oleks mingigi variant sisse saada.

NBA's head suured hallid, seal hea lihtne kõrge kaarega visata. Nii et mine sa tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi on fake

aru saab selle järgi, et teised vennad nagu poleks üldse huvitatudki kas lebron saab sisse või mitte...teevad omi asju jne...eriti see tyyp kes talle palle kätte pillub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lebron - 1 ja ainus selline mees minuarust! :unsure:

see on kindlalt võimalik sest isegi olen selliselt tistantsilt mitu korda järjest tabanud (3) - muidugi mitte sellise tehnikaga ja üldse kobinaga aga see mees juba oskab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegu ju igati kõva vennaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no suurust ja jõudu peaks sellel vennal ikka olema küll 203cm ja 109kg. ja mees ju teenib leiba korvpalli mängides niiet võimatut pole seal midagi.

aga see kõigest minu arvamus :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see tüüp teeb ju üksi tervele meeskonnale ära ju nigu palli kätte saab siis kohe viskab ja plax sees ( 3punktivise ka veel) võit kindel ju ei tea mis ta palk küll olla võiks? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pakuks et kusagil 20 mln. dollarit hooaeg või isegi üle! jordan sai 95 a 36.6 mln. dollarit hooajast! :unsure: vaesus on ikka jube asi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise käisin ka korvpallis, aga vat sedasi peapealt visata ei oska...pole tehnikat ära õppinud :<....ma vaevalt viskasin kolmese sedasi välja. imo feik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eh. Treenid ning treenid ning varsti oled sellistes visetes meister. Siis oleks väga huvitav sõpradega korvpalli mängida. Tadada. Pall viiakse oma korvi juurde ja keegi suvaliselt viskab sealt vastaste korvi. Pingeline mäng : >

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×