Jump to content
pound 4 pound

Pelmeen

Recommended Posts

Tuleks süüa naturaalset liha:lahja sealiha,kanafilee.Igasugused grillvorstikesed ,pelmeenid sisaldavad naturaalset liha minimaalselt,seal on palju lisandeid,rupskeid,rasvast liha jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kodus ise hakkliha teed ,siis tead,mis seal sees on.Turult ja marketitest ostetav on kõikuva kvaliteediga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole seal häda midagi, kui massi lisamise perioodil ka pelmeenid menüüsse lisada.

Lihtsalt tuleb vaadata pakendilt, millest need koosnevad, sest osades on

tõesti liha väga minimaalselt!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:rolleyes: Ei usu et pelmeen see kõige parem toit on. Mulle meeldib ikka kui liha ja puder on eraldi-saan nii süsivesikuid kui ka valke ja tean täpselt kui palju. Oleneb muidugi pelmeenist, kui palju seal rasva on. Siis kui alustasin treeningutega

ja ei osanud veel raha õieti toitumisse suunata, polnud ka ükspäev midagi peale trenni süüa. Niisiis keetsin pelmeenid ära ja urgitsesin sealt liha välja. Lõpuks sõin ikkagi ülejäänud pelmeenid ka ära, sest lihtsalt nii hea oli! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

t-marketist kodupelmeenid 700 g - 14.90 kr!

valgud 9.5g , süsivesikud 35,1 ja rasva ainult 2.6 !

ise söön umbes ülepäeva ja ei kurda üldse - salat kõrvale ja head isu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pelmeenid on päris head. lasen ikka paar pakki nädalas sisse. muidugi tuleb jälgida mida sinna kõrvale sööd. kui tahad et saad ka mingit massi siis ei tasu lolliks ka minna selle dieediga. kui korralikult trenni ikka teed ja kõhtu ära ei unusta siis ei tule seda paaki ka ette. sööge pelmeene!!!! :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et see ei muuda s...gi kui nädalas korra või paar pelmeene sööd. MInu arvates on ka head:)

Jah, täpselt. Kord nädalas ma söön mis tahan ;) (kohukesed, pirukad, tordid, küpsised, shokolaad), see üks kord annab mulle hea tuju ja ei lisa sentigi rasva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust küll pelmeenid õige kulturisti toit ei ole.Sinna on ikkagi soola ja igasuguseid muid asju lisatud. Kõike ei saa kalorite järgi vaadata. Ise üritan süüa võimalikult puhast toitu-keedan liha või kala ära ja ongi kõik.Ei hakka sinna midagi lisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×