Jump to content
KaupzK

Fat Burner 3000?

Recommended Posts

Tahtsin küsida, et kuidas seda jooki jooma peaks. Selles suhtes, et kas panen mingi tund ennam aeroobset pudeli sisse ja mõikab. Või peaks mingite kuuride kaupa tarbima, kuu aega näiteks iga päev mingi kogus?

Vaatasin, et jook päris suure L-carnitiini sisaldusega ka, et kas pudel korraga juua või osa ainult? Mitmel vennal sama küsimus, ei tea täpselt kuida tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtekas on seda tarbida ca 30min enne trenni kui ei jõua korraga ära juua, võib juua ka osadena, nii et üks pool enne trenni 30 min. ja teine pool trenni esimeses osas vee asemel, sest jook sisaldab 4,5kcal terve pudeli kohta. Vaadake lisaks ka uudist, panime välja need 50 müügikohta, kus praegu teadaolevalt jooki saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul selline küsimus, et kas seda jooki peax tarbima aeroobse treeninguga või annab see jook ka häid tulemusi kui kasutada seda jõusaali treeninguga.

ja kui ma treenin u. 6-7 korda nädalas kas siis üldse on kasulik kasutada igapäev terve pudel seda jooki (suur l-carnitine sisaldus) rääkimata sellest kui kallix see läheb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma joon tavaliselt trenni käigus ühe pudeli ära...raip kusagil hulgimüükides võiks asi kastina ostes odavam olla, muidu on sigakallis. Joon igatahes enne aerutamist väikse lonksu ja siis kui janu tuleb rüüpan pääle trenni jooksul. Peale aeroobset lõppu panen kogu klõmaka kinni... ei oska tulemustest veel rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale aeroobset peax olema sellel joogil just taastav toime mitte rasva põletav toime. Mulle alati soovitatud nagu siin ott soovitas et võtta enne trenni mingi 30 min, sest l-carnitin pidavat panema ka hullult higistama :blink:

aga selle higistamise puhul selline küsimus et mix see üldse tähtis on? Sest ma näitex ujun aeroobse trenni korras ja no seal pole ju higistamisest juttugi ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale aeroobset peax olema sellel joogil just taastav toime mitte rasva põletav toime. Mulle alati soovitatud nagu siin ott soovitas et võtta enne trenni mingi 30 min, sest l-carnitin pidavat panema ka hullult higistama :blink:

aga selle higistamise puhul selline küsimus et mix see üldse tähtis on? Sest ma näitex ujun aeroobse trenni korras ja no seal pole ju higistamisest juttugi ;D

Sest Sa oled ju vees :ph34r:

Tuleb maha kõik higi - märg oled nii või naa ... Sa ei saa aru liccalt sellest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, aga selline küs. ikka õhus et, kui tihti ma peaxin siis seda nädalas kasutama et tulemused olex head. (igapäev olex ju liiast) ja kas aeroobse treeninguga on seda parem kasutada või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joo natuke veel....küll maiguga ära harjud.....

algul oli minumeelest ka sama jama....et hirmus maik....aga nüüd olen ära harjunud ja ei ole enam midagi maigu kohta öelda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin ka Fat Burneri ära.

Ütleks asja arendajatele lihtsalt sellise tähelepaneku, et see jook on jubeda maitsega !

selle maitsega võiks midagi ette võtta.

oh, sa pole vist rohelist arctic sporti(loe: kaamli ila) proovinudki...fatburner on arcticu kõrval nigu maasikas hapukurgi kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin ka Fat Burneri ära.

Ütleks asja arendajatele lihtsalt sellise tähelepaneku, et see jook on jubeda maitsega !

selle maitsega võiks midagi ette võtta.

oh, sa pole vist rohelist arctic sporti(loe: kaamli ila) proovinudki...fatburner on arcticu kõrval nigu maasikas hapukurgi kõrval.

Selge, siis ei tohiks FatBurneril küll halba maitset olla, kui ta Rohelise Arcticu kõrval nagu pärl on, sest roheline arctic mu lemmik nüüd ei ole ... ise ei osta, aga pole tal häda ka midagi mu meelest ... natuke liiga magus//lääge vb on ...

enda lemmik ikka oran? arctic :blink:

Peaks kah siis selle FatBurneri ära proovima - palju see 1 pudel umbkaudu ka maksab, kui kuskilt jõusaalist trenni ajal osta vms? Orienteeruvalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd teema läx tibake kõrvale, kuid siiski küsimus õhus:

1. Kui tihti tulex seda kasutada (vaevalt et kohe igapäev)???

2. Kas aeroobse treeninguga mõjub ta paremini???

NB: ootax mõne teadja mehe arvamust, sest seda väga tähtis teada :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tihti tuleks kasutada ?

Vastus: kuna pudelis on 3000mg carnitiini siis arvestades sellega, et paremini omandab keha väiksemate doosidena ja jaotatult siis tuleks jaotada see pudel ehk 2 päeva peale - ehk siis umbes 6 korda kokku.

Kas aeroobse treeninguga mõjub paremini?

Vastus: loogiline, kuna aeroobse treeninguga põletad sa rasvu niigi ja tee ekstrakt ja carnitiin aitavad ju kaasa. Kokkuvõtlikult mõjuvad paremini koos kui ainult carnitiini juues ja oodates rasvakadu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii nii... aga mix siis Hr. Ott Kiivikas väidab et tulex juua terve pudel u. 30 min enne trenni ära. Kui keha omandab väikeste kogustega seda l-carnitiini kas siis see 3000mg on väike kogus- seda küll nüüd eriti ei usu :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fat Burner 3000 toimest niipalju, et minu arvates toimib see hästi.Vähemasti minu puhul. Nimelt läksin suve alguses raskele füüsilisele tööle, kaaludes 94 kg. Jõusaali tuli sellega paus ja otsustasin üleliigsest rasvast vabaneda. Tekitasin sellega küll lihastes pideva suure katapoolse protsessi, hoides keha olulises energiadefitsiidis, kuid kaotasin u. kuu aja jooksul 2,5-3 kg nädalas kehakaalu, sealjuures kurnatust tundmata. Kusjuures lisaks tööle sõitsin ratast. Olen kaalu langetamisega ka varem tegelenud, kuid säärast kiirust ei ole kogenud. Ehk tõesti soodustab L-karnitiin ja roheline tee nende intensiivsema tarbimise korral palju suurema koguse keharasva kasutamist energiana.

Kiidulaulu lõppeks niipalju, et kindlasti oli kaalulangetamise efektiivsusel oma osa mängida ka kunagisest teadlikumal toitumisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok- ma valgustan sind siis, kuigi ma pole kindel, et see postitus ära ei kustutata.

Miks ta nii ütleb.... no proovi ise välja mõelda miks.

Miks ma nii väidan - võta kas Weideri või kelle iganes carnitiini tabletid - igal pool on soovitus võtta 2-3 tk päevas (jaotatuna) ja tavaliselt on ühes tablestis nii 300-500mg carnitiini sees.

Edasi arvuta ja mõtle ise, kumb on suurem autoriteet turul ja kus mis juttu räägitakse ja mis ajenditega....

:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole päris nõus, Enemy.

Miks peaks keegi panema oma toote sisse rohkem toimeainet, mille hind on sigakallis? Kui Fat Burner sisaldaks 1000mg toimeainet, ega ta siis odavam poleks. Pigem on neil suurtel autoriteetidel võimalik rahvast oma hinge hinda maksvate reklaamikampaaniatega lollitada. Siin ei liigu sellised rahas isegi riigisisestes suurettevõtetes, ma kujutan ette. Nüüd ongi lollikestele selgeks tehtud, kasutades kasvuhormooniga kuivaks aetud profi kulturiste, et need kogused, mida nende tooted sisaldavad, on optimaalsed. Niiviisi hoiavad nad tooraine pealt raha kokku ning saavad toodete hinnad ikkagi kõrgel hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea teooria, siiski kõige mõtekam (kasulikum) oleks lahjendada pudel burnerit 2 liitrisesse pudelisse veega ja siis sellest 2 liitrist vedelikust juua liiter 1 päeva peale (seega saab ühest burneri pudelist 2 päeva ning seega 1,5 g l-karnitiini päeva kohta.) Võib ka rohkema veega lahjendada. Ise teen 250ml burnerit 2 l vee kohta. Maitse küll kaob suhtkoht, aga saan päeva lõikes seda rüünates koguaeg väikse annuse l-karnitiini, koguseliselt nagu juba ütlesin 1500 mg päeva peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga samas kas on nii, et kui ma tarvitan 1500mg asemel 3000mg, et kas siis on äkki mõju ka suurem :blink: Või on see juba kahjulik? sest iseenesest l-carnitin ei ole ju kuskiltki otsast kahjulik organismile kui seda palju tarbida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok muc :ph34r: ma saan sinust aru, teooria on muidugi hea - aga tahaks uuringuid näha mis nii ka väidavad, seni jään ma selle teooria juurde mida vanad olijad räägivad ja põhjendavad sellega et suurfirmad teevad nii ja kogemused juurde.

Nõuan uuringuid :D:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks tähelepanek ja siis teine tähelepanek:

et miski kontingent kipub üleliia palju tsiteerima ja kirjasõna usaldama... niipalju kui mina asjust juba lugeda jõudnud olen on soovitused mis paberil ühe asja kohta täiesti seinast seina. Teen ettepaneku ja kutsun üles igat vanti ikka oma kogemusest rääkima mitte seda mis kuskil kirjas ;) - siiski et kord majas oleks on siin kohati tõesti vägevaid tsitaate ja referentse tõelisest teadusmaterjalist ja selle eest müts maha!

selle tähelepaneku valguses tegin täna testi ja pistsin ühe fat burneri teel trenni pintslisse. ca 0,5 h pärast keset jõutrenni hakkas higi siukse pahinaga voolama et oia ja keela! ja lasi muudkui edasi, õnneks oli suur pudel vett ühes ja nii ta must läbi jooksis, lõpeks lasin tavalise aeroobse pooltunni veel otsa ja niagara jätkus.

kuna siiani ei ole säärast higivoolust täheldand, siis midagi see nodi teeb küll! ehk tõesti põletab rasva...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin, varem kui ma fat burnerit ei kasutanud siis ma praktiliselt ei higistanudki..

Nüüd aga pudel enne trenni sisse ja ma käin juba järgmise poole tunni pärast ringi nagu märg kalts..!:)

Õnneks jõusaalides on suured paberirullid :lol::P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×