Jump to content
Hustler

rinnalihas

Recommended Posts

Kui ma jõu peale läheksin, siis teeksin pigem 3x8,8,6 ja tõstaksin kangi raskust.

Kuid surumisi horisontaalpingil teeksin alati rohkem, kui 3 seeriat. See on ikkagi põhiharjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen ka rinda ja biitsepsit koos. Just seepärast, et triitsepsi ja rinna päev veniks väga pikaks: mõlemale 6 harjutust ja veel kõhulihaste harjutused ka peale.

Minu jaoks paistab selline metoodika töötavat, ning kuskilt lugesin ka ühest profist, kes kasutab sellist metoodikat, kuigi tõsi, enamus teeb tõesti rinda ja triitsa koos.

Rinnale 6 harjutust ja triitsale 6 harjutust? Ületreeningut ei karda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei karda.

Kui teen triitsepsile näiteks 3 harjutust, siis ta lihtsalt ei kasva. Neid esimesi harjutusi (kitsa haardega rinnalt surumine, allatõmme plokil) Ei jõua ma enam suurema raskusega teha, ning peale neid harjutusi ei ole veel triitseps läbi,

Minule paistab nii paremini mõjuvat, kui harjutuste arv on suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene variant on ikka parem, see eeldab et sa lisad ikka raskust ka veidi iga uue seeriaga. Teine variant on selline ma arvan et sa teed sis kõik seeriad ühe raskusega (mis on mõttetu) või tõmbad lihase nii ilusti läbi et iga seeriaga pead natuke raskust vähendama et jõuaks järgmisega jälle 10 x teha.

Esimese varjandiga mõtlesin ma et esimene kord jõuan ilusti ütleme 17,5kg ära teha, teinekord olen juba väsind ja jõuan vaid 8 ja kolmas kord juba täitsa läbi ja jõuan vaid 6 teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene variant on ikka parem, see eeldab et sa lisad ikka raskust ka veidi iga uue seeriaga. Teine variant on selline ma arvan et sa teed sis kõik seeriad ühe raskusega (mis on mõttetu) või tõmbad lihase nii ilusti läbi et iga seeriaga pead natuke raskust vähendama et jõuaks järgmisega jälle 10 x teha.

Esimese varjandiga mõtlesin ma et esimene kord jõuan ilusti ütleme 17,5kg ära teha, teinekord olen juba väsind ja jõuan vaid 8 ja kolmas kord juba täitsa läbi ja jõuan vaid 6 teha

Sain aru, ka see on variant. Kuid soovitaksin ikka raskusi seriate jooksuk ka muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×