Jump to content
Guest kalewiste

Mida teha?

Recommended Posts

Guest kalewiste

Väike mure.Olen käinud saalis ca kaks kuud, kuid nüüd pean tagasi merele minema kolmeks kuuks. Kajut on 2*2 meetrit, kus on ka veel voodi.Ühesõnaga ruumi väga vähe :D . Ostsin espandri, et õlgu,biitsepsit,triitsepsit treenida.Kas on ka võimalik sellistes tingimustes rinda treenida? Kas on veel mingisuguseid treenimis vahendeid, mida saaksin kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel saad teha kükke ühe jala peal,hüppenööriga hüpata,paigal joosta,paigal põlvetõste jooksu teha,veel saab teha isomeetrilisi harjutusi nt.suruda üht kätt teise vastu,samuti uksepiita laiali suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul siis laevas jõusaali pole?Kui ei ole, siis oled ilmselt väiksel laeval, seal kus mina olin oli küll ikka päris hea jõusaal, kõiki lihaseid sai treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reguleeritav hantel 15 kg oleks samuti hea treeningvahend. Sellega saab, oskuse korral, treenida biitsepsit, õlgu, rinda, nö randmeid, jalgu, selga.

Ise olen aja puudusel jõusaali asemel teinud kodus mõnevõrra kergema hantliga trenni. Olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reguleeritav hantel 15 kg oleks samuti hea treeningvahend. Sellega saab, oskuse korral, treenida biitsepsit, õlgu, rinda, nö randmeid, jalgu, selga.

Ise olen aja puudusel jõusaali asemel teinud kodus mõnevõrra kergema hantliga trenni. Olen rahul.

Just oskuse korral... hea tehnikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×