Jump to content
Arnold

Fat Burner fitness drink !

Recommended Posts

Hmm... L-karnitiin? Kas keegi veel mingeid selle aine omadusi teab peale selle, et põletab rasva??? Olen kuulnud, et need rasvapõletajad võivad olla teinekord ülikahtlased asjad. Panevad pulsi kiiremini tööle ja keeravad ka kilpnäärme ainevahetuse korrast ära... Kas ka see aine??? Äkki mõni teadjam teab vastata? See aga et see ka rohelist teed sisaldab on vist jah suht positiivne, sest see küll ju peaks looduslik komponent olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskil seletas selle joogikohta Ott,ma sain aru et seda võib ikka iga trenni algust juua.

seda kui palju päevas võib tahaks isegi teada aga arvan et mõistlikoleksikka 1pudel päevas.

parandage kui midagi sokkisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) MV-s seda sees pole - ei teagi, kas ei tooda üldse, või osteti kogu kupatus nii kiiresti ära. Lõunakeskuses ka ei olnud.

PS. Kas keegi teab, kus seda tartus saada võib ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgiks on massi lisada ning tarbid valgutooteid ja kreatiini, kas fat burner siis soodustab puhta lihasmassi kasvu või hoopis takistab? Et lisaks rasvale põletab ka valku näiteks? Ma tean et GPWD-s on L-carnitine, kuid selles joogis tundub kogus olevat palju suurem...

Maitse poolest oli täiesti joodav, Viimsi marketis maksab 20kr 15s...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm.. esimese ideena kargas kohe pähe sellega teha trennieelne proteka shake.

Idee järgi kiirendab/aitab see ju rasvu põletada ja see peaks hea olema, või on siin mingi konks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, freshman, sa said väga valesti aru.. krt mai saa naeru pidama... "jaa ma tõepoolest arvasin, et fat burneriga saab lihasmassi" :angry:

ma pidasin silmas midagi Clarkie idee sarnast, et tarbid fat burnerit samal ajal proteiiniga või taastusjoogiga näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AURA LASKNUD KA MINGI LAKSU VÄLJA

AQUA PLUS

NEAR WATER

kergelt gaseeritud ja magustatud vesi

MELONI maitse ja L-KARNITIINIGA

100ml jooki sisaldab

energiat 9kcal/38kj

valke 0g

süsivesikuid 2.2g

rasvu 2g

L- KARNITIIN (0.01% - 100mg/L)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav, kuidas mõjub aura ice tea rohelise tee oma ? Rohelisel teel ka ju omadus rasva põletada.

sügavalt kahtlen selles, et mõjub samuti. See on sama mis kui osta poest mingi lipton ja siis hiinlase käest töötlemata. Maitsest on tunda, aroomist on tunda ja ka värvist on näha.... seega vastus. Need ice tea jamandused peaks olema TÖÖDELDUD tee ekstraktiga, seega mõju on palju palju väiksem kui töötlemata tee omal.

Ise joon ca 3 liitrit rohelist teed (töötlemata) per day

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×