Jump to content
Jömmu

Kuidas?

Recommended Posts

Tere.Selline kusimus,olen tukk aega juba trenni teinud ja raskustega milleg teen on köik nagau samaks jäänud,tahaks rohkem panna aga kuidagi ei tule kuskilt juurde nt:lamades surumist teen näiteks seal 110kg 4 seerjat 8 korda tahtmist on hirmsalt, pinguta end löhki aga kuskilt juurde ei tule.Ja kust oleks vöimalik korralikku treeningkava saada,sest olen ise neid teinud nii palju,aga arvan et need on hirmus mööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks,et tulemused pidevalt kasvaksid on vaja:

1)pühendumist

2)õiget treeningkava

3)õiget toitumist

4)taastumist

5)eeldusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuste õige sooritamne on ka väga tähtis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ega paha teeks kui ütleksid kui palju see tükike aega on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

St-l on õigus. Õige sooritus on väga tähtis. MV- s on ka üks tegelane, kes juba 4-5 kuud surub kogu aeg sama raskusega, mingit arengut märgata pole. Mõnikord heidan pilgu tema tehnikale surumisel - ajab ennast hirmsasti silda, põrgatab kangi rinnal, kang kõigub käes ja veel mitu asja. Tüüp teeb rinnalt surumist mingi üle 10-ne seeria. Kindlasti oleks õige tehnikaga tulemused näha selle ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pöhimötteliselt kull panin kohe 110 peale ja hakkasin trenni tegema kuid nuud tiksun kogu aeg selle raskuse juures ei saa kuidagi rohkem,tahmist on kull hirmsalt rohkemaga teha aga mida ei tule serda ei tule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võta endale treeningkava ja järgi seda väga korralikult, puhka ja toitu(võimalusel osta ka kreatiini ja valku) ning areng on korralik (mul esimese kreatiinikuuriga läks 111kg - 121kg-le - seda muidugi kava kasutades(kasutan west side rinnaltsurumiskava))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et põhiprobleem on selles et sa ei taastu korralikult ära ja et üritad iga trenn maksimaalselt pingutada, st. teha rohkem kui eelmine trenn. Kunagi ajasin ka ise iga trenn rekordeid taga, kuid nüüd keskendun kvaliteedi ja tunnetuse parandamisele, lomulikult teen vahepeal ka nn. jõutsükleid kus teadlikult üritan kasutada suuremaid raskusi ja tehnika jääb tahaplaanile. Treeningu ja toitumisakava saame sulle koostada kuid see teenus on tasuline, info amazoni avalehel oleval bannerit klikates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×