Jump to content
Carmi

Minu alakeha probleem(abi vaja)

Recommended Posts

armas sober :D mix on sul vaja siin dieeti veel pidada,kui sa niigi nallutad end peale 6.see on sul tegelikult vanusest ,SA HAKKAD NAISEX SIRGUMA,sest koik 14 aastased tydrukud on ju alles lapsed,ilma tagumikuta.sooma pead muidu jaad k2ngu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad võivad minna suureks ka liigse trenniga, kui seda valesti teha.

Või on tegu sellega, et naiselikustud! :D

Muudetud kasutaja amilo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kysisid ju abi,sa ju alles 16,mida sa poed oma keha parast,sa arened.ma ei oelnud et sa sisse endale ajama pead,korralikult soo,tervislikku toitu.

koik pubekad muretsevad oma keha muutuste parast,et vormid tulevad,kuid naised ongi ju puusadest laiemad,see ju sexykas!!motle kui sa olexid olgadest laiem kui puusades,see ju mehelikkus.naised kasvatage puusi ja kergem synnitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle, misasja sa vingud ah? 52 kilo ja tohutult paks?? No kamoon. Sa alles 16 ju, ongi normaalne, et võtad juurde (võrdluseks: ma 170cm/62kg ja täitsa heas vormis). Või tahad eluaeg plikaks jääda?

Need dieeditamised ja samaaegne suur aeroobne koormus võivad viia selleni, et saad ükskord endale kurjakuulutava diagnoosi : anorexia nervosa.

Nii et ära tõmble niipalju oma taguotsa pärast, vaid naudi elu ja tunne trennist ning tervislikust toidust mõnu:)

PS-ja ära enam nälgi-mida harvemini ja vähem sa sööd, seda aeglasem on su ainevahetus ja seda kiiremini tulevad kilod. Katsu süüa iga paari kolme tunni tagant ja seda ka õhtul (siis eelista loomulikult valke)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
söön ja veeren ringi, lasen enda peale näpuga näidata ja enda yle naerda.kas see on ikka kõikse parem lahendus? :D

Kle, kui sa nii edasi jätkad, siis varsti küll katus sõidab...

52 kilo pole küll mingi selline kaal, kus pekk vohaks ja keegi ringi veereda saaks.

A kui tahad meid vastupidises veenda, siis pane siia oma pilt, sest muidu meie ei usu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid naised ongi ju puusadest laiemad,see ju sexykas!!motle kui sa olexid olgadest laiem kui puusades,see ju mehelikkus.naised kasvatage puusi ja kergem synnitada.

Hih, seda minagi. Ei põe mina küll oma puusade pärast ja ka austajatest pole kunagi puudust olnud:) Nn pesulauad ei lähe küll kellegile peale:)

A neiu äkki mõõdab end kodus ära ja paneb siia mõned numbrid üles-siis saaks mingigi ülevaate (sest see, et sa ise arvad et oled paks ja et kaal on selline ja selline-see ei tähenda suurt midagi)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) oh neid noori,arenege saage vanemax siis vaatate teise pilguga peeglisse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumise kohta on siin hästi palju infot varem läbi käinud. Kättevõtmise asi ainult, et kas viitsid otsida või ei. Pealegi, ei lugenud kuskilt välja, millest sa üldse toitud, mis kell, kui suurtes kogustes sööd, mis pulsiga trenni teed jne jne. Niisama lambist ei saa keegi midagi asjalikku soovitada (selliseid nö lambist soovitusi võid vaid naistega saunalaval olles kuulda-iseasi, kas mõjuvad)

A paistab, et sa arvad siinsest rahvast rohkemgi teadvat, kui nii palju kogu aeg vastu vaidled (või ei tahagi sa mitte nõu vaid seda, et kõik kooris siin kinnitaksid, et oled jah hirmus paks!?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvuea probleemid, ei midagi muud. Küll üle läheb.

vot sellist lohutust ma tahtsingi kuulda, et läeb yle. aga asjalikku soovitust ikkagi ei tuld.näiteks toitainetest ei jaga ma midagi.mida ma syya ei tohi?ja kaua see kestab?kasvuiga...???

Sulle anti küllaga asjalikku abi ja nõu. Iseasi, kas sa suudad sellest aru saada või raiud oma "tõde" edasi. Suhtumisega a la ma tean ise ikka paremini kui teie, ei otsi sa siit abi, vaid kinnitust sellele, et sul tõesti on mingi "probleem", mille sa ise endale oled loonud.

Tahad asjatundlikku ja adekvaatset nõu, siis austa neid, kes abi pakuvad.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõus, Carmi, cooglest leiab igale küsimusele vastuse.miks sa siis sealt ei otsi?toitumisest ja trennidest on meil siin pidevalt juttu, kui vaeva viitsiksid näha siis ka leiaksid palju kasulikku.ja kui nendest nõuannetest või soovitustest ei piisa, siis teatud rahasumma eest koostab kodanik Kiivikas sulle personaalse toitumis - ja treeningkava.ja kõik algab kõrvade vahelt - sinu suhtumisest.kui sa mingi 12 aastase tati peale solvud, siis on vist tõesti parem kodus teki alla ennast peita, sry.kuidas sa trenni julged veel teha?muideks - mulle paluks mitte tulla ütlema, et probleem kui selline mulle võõras on - mul omal tütar 15 aastane, seega tuttav teema!jõudu ja eelkõige tahtejõudu, ole see, kes sa oled ja ära pööra tähelepanu iga poisinolgi hüüetele, ok?! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitasin ju - Ott Kiivikas, siis Fred Antson ja siin on neid tarkpäid küll. käi läbi foorumi teemad, kus toitumisest juttu on olnud ja leiad kindlasti kedagi, kes asjalikku nõu on andnud.tema poole pöördugi, otse ja meili teel, ok?edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×