Jump to content
tont

apilak

Recommended Posts

Apilak ehk nn.mesilasema toitepiim on noorte töömesilaste lõuanäärmete eritis,millel on üldtoniseeriv,silelihaseid lõõgastav,organismi vastupanuvõimet ja stressitaluvust tõstev ning ainevahetust stimuleeriv toime.

Apilak on bioloogiliselt aktiivsete ainete segu,mille koostisse kuulub:

- hulgaliselt tähtsaid vitamiine

-bioelemente ja mikrobioelemente

-23 erinevat aminohapet,mõned neist asendamatud

-mitmesuguseid teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

apilak ehk siis vist teisisõnu õietolm. seda saab osta näiteks minu käest, kuna mu isa on mesinik. aga sa võid vaadata ju mesinduspoodidest või lippa turu peale kus mett müüakse. ma ise tarbin seda iga päev supilusikatäie. see võib panna lagul kõhu valutama nagu mul tegi aga see läks üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apilak on mesilasema toitepiim,mitte õietolm.Apilak on tablettide kujul müügil apteekides ja maksab 45.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida see apilak siis täpsemalt aitab ..? :D

Apilak ehk nn.mesilasema toitepiim on noorte töömesilaste lõuanäärmete eritis,millel on üldtoniseeriv,silelihaseid lõõgastav,organismi vastupanuvõimet ja stressitaluvust tõstev ning ainevahetust stimuleeriv toime.

Apilak on bioloogiliselt aktiivsete ainete segu,mille koostisse kuulub:

- hulgaliselt tähtsaid vitamiine

-bioelemente ja mikrobioelemente

-23 erinevat aminohapet,mõned neist asendamatud

-mitmesuguseid teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid.

enam täpsemalt ei anna seletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ohoo kas kindel et 23 aminohapet gümnaasiumi bioloogia õpik väidab et (tsitaat)"organismides on kakskümmend erinevat aminohapet .Väheste valkude koostises aga leiame kõiki 20 aminohapet" ma arvan üks andmetest on vist vale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugu selline, et tegelikult kasutab inimorganism valkude ehitusüksusena vaid 20 aminohapet. Need on põhiaminohapped. See ei tähenda, et neid ka nii palju ka on. Tegelikult on aminohappeid oluliselt rohkem. Need ei kuulu aga valkude koostisse. Aminohapped on ka rasvapõletajana tuntud Karnitiin ning energiajookide koostises olev Tauriin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline info oli aphotheka kodulehel üleval:

OMADUSED JA FARMAKOKINEETIKA: Apilak on töömesilaste allotroofsete näärmete eritis, nn. "mesilasema toitepiim". Apilak on bioloogiline stimulaator, omades toniseerivat, troofilist ja antispastilist toimet.

NÄIDUSTUSED: *Tabletid. Vastsündinute hüpotroofia ja anoreksia, toitumise kroonilised häired. Laktatsioonihäired ja sünnitusjärgne verekaotus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×