Jump to content
madis

käesurumine

Recommended Posts

Öelge palun, miks käesurumine käe nii valusaks teeb ? Õlg lõhub mis hirmus peale 3 surumist, millest 2 olid suht pikad.

Mõtlesin veel seda, et kuna väidetavalt inimese lihas talub u. 60% rohkem survet kui ise jaksab aretada siis selleks et teise mehe käsi lambist ära suruda, peab sul olema u. 60% rohkem jõudu kui temal. On mul õigus ka või ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käesurumine on üks vigastuste rohke ala. See, et õlad ja käed pärast võistlust valutavad on täiesti normaalne.

Pinge suunad on ebaloomulikud, samuti ka pingutus. Põhjus, miks kulturistid ja jõutõstjad eriti käesurumistel ei osale ongi liigne vigastuste oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Probleem järgmine: Surusin kuskil pool aastat tagasi ühe vennaga kätt. Kui taipas, et olen tast üle hakkas ta suruma koos kehaga. Mina lollist peast hoidsin veel kuni ta mu käe ära surus. Pärast surumist terve päev valutas küünarnukk kohutavalt ja annab mõnikord ka nüüd tunda. Triitsepsit ei saanud viimane kord treenida. Küünarnukk ragiseb kummaliselt (ei kuule, vaid tunnen) Kasutan Protein no. 1. Millest oleks tõhusamat abi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

ok, aga missugust ravi, nüüd kasutada. Ja nüüd veel teine probleem, nimelt sama käe õlg annab tunda, kui teha käte ringe. See vigane küünarnukk tundub vahel lausa nagu poleks ta oma, vaid mingi üleliigne jäse. Äkki aitab mingisugune elektriravi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liigese probladega liigeskliinikusse, ravi ei se´isne elektris kuna lihastel, sidemetel pole seal häda miskit vaid vigastatud on lesoon, liige kude, sidemelt üleminek luule, paraneb eriti kaua, paraneb tavaliselt vaid aktiivse taastusraviga(võimlemine jms.) aga mitte nii, et määrid lihastsoojendavat spordikreemi ja paned uue paugu peale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätt ei soovita ma küll suruda, eriti kui ei tunne seda tüüpi, kellega surud, jumal teab mida ta võib korda saata. Nimelt minu küünarnukk ragiseb ja pärast trenni ka valutab. Võtan praegu rohtu GLUCOSAMINE SULPHATE 500mg. On küll veidi paremaks läinud, aga äkki leidub veel midagi paremat, on vist selline asi nagu ULTRAGEL, või see mida siin amazonis müüakse GELENK NAHRUNG. Kui korda ei saa tehakse artroskoopia. Äkki teab keegi midagi tarka öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne käesurumist tuleb korralikult sooja teha, eriti õlale. Ma mõtlesin algul samamoodi, et mis see ära ei ole ja pärast õlg valutas, nüüd teen enne surumist õlad ilusti soojaks. Tähtis on käesurumises, et selg oleks sirge ja ise võimalkult käe juures ehk küünarnukk peab olem kõverdatud minimaalselt. Selle tehnikaga saab kõige paremini teise käe maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×