Jump to content
Kuup

Mida süüa peale aeroobset?

Recommended Posts

Ise olen pärast aeroobset üritanud tunnikese nälga kannatada, et võimalikult efektiivselet rasvu põletada, siis olen söönud natukene valgurikast, kuid suht süsivesikuvaeset toitu. Mulle mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

;)

Aga kui peale aeroobset suur nälg, siis sa vist treenid liiga kõrge pulsisagedusega. Kas kasutad pulsikella??? Mul endal oli ka kunagi probleem, et peale aeroobset kõva nälg, aga kui hakkasin pulsikellaga trenni tegema, siis see probleem kadus!!! Pidasin nõu targema inimesega. Nagu aru saan, su eesmärk rasvu põletada, siis eriti peab oma pulssi jälgima. See on see nö. aeroobne tsoon.

Sest kui pulss kõrge, siis su keha kasutab energia saamiseks süsivesikuid otse maost ja loomulikult järgneb sellele kõva nälg!!!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobne pulsivahemik on igaühel erinev, see sõltub vanusest ja treenitusest ja kehakaalust ja sellistest asjadest.

Selleks tehakse own zone test, mis võtab aega mõne minuti- arvutab sinu pulsivahemiku välja.

Aga nii laias laastus hea pulsisagedus rasvapõletuseks on 120-140. Aga treenitud inimestel ikka kipub ta kõrgem olema- mul endal ülemine piir 160 lähedal.

Soovitaks selle testi teha. Näiteks minu klubis saab seda testi teha ilma lisatasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Organism omastab glükoosi ilma seedimata ja nii on võimalik taastada organismi energiavarud suhteliselt ruttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×