Jump to content
tont

lössi pulber

Recommended Posts

peaaegu igast toidust on kasu

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on lõssipulbri valgusisaldus oluliselt suurem, kui piimal.

Lõssi ostes tuleks tähelepanu pöörata sellele, et piima baasil toodetud pulbri asemel soja baasil toodetut ei saa. Tahtsin ka kord lõssi osta, kuid öeldi, et tegelikult on tegu soja, mitte piimapulbriga. Jäi arusaamatuks, kas lõssipulbriks nimetatakse ka sojast tehtud pulbrit.Lihtsalt puht sportlikust huvist tahaks teada.

PS!Olen absoluutselt uus AMAZON.EE kasutaja ja foorumis kirjutaja. Andestage, kui ei tunne veel kultuuri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin powermani leheküljele ja seal pakub üks päss müüa lõssipulbrit!

Müüa siis skimmed milk powder(lõssipiimapulber) valku üle 30%, rasva alla 2%, süsivesikuid 50 % ilmselt, -piimasuhkur ehk laktoos siis.

valgust siis 70% kaseiin ja 30% vadak-umbes nii

müügil siis 25 kg suurtes kottides hind on 800.-eek

et siis ühe laxu hind tuleb poole odavam kui pakk piima või petti(100g pulbrit on 30 grammi valku) ja selle hind tuleb 3.20.-eeki

ikkagi odavam kui mistahes muu valk. maitseb nagu piim enamvähem ja saab ka toitudesisse panna...

kevinlevrone@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen seda lõssipilbrit ka igaltpoolt otsinud aga kuskilt ei ole leidnud kes väikse koguse haaval müüks. aga mihkel äkki sa saad uurida seda paide värki et kui 400 kott on siis ostaks küll ühe koti ära või klapiks kellegagi kahepeale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma oleks nõus ka klappima mõnega siit, eriti palju ei taha seda, niisama huvi pärast võib võtta - ise elan tartus, msn ja email - pp1000@gmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×