Jump to content
v2ike pekk

Massi kasvatamine

Recommended Posts

ahoi,

jama siis järgmine olen nüüdseks siis juba 2 ja pool kuud loomamoodi rabelenud (3-4x nädalas trenni ca 2h iga kord) ja eesmärk on suurendada om kehakaalu (lihasmassi kasvatamisega) tee trenni palju trenni ikka püsib mass 49kg peal. Jõudu on veid juurde tulnud aga seda kipuba ka vähevõitu olema. Söön ka suht korralikult 3x päevas täissöögikord + 1x päevas kreatiini (2g) + iga päev rosinaid kuhjaga ja kohupiima 400g päevas. Teen ma vähe trenni, söön valesid asju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma saan õieti aru,et sa kaks kuud ainult oledki trenni teinud..ja juba kreatiini peal?

Aga jah lihase kasvatamiseks oleks sul lisavalkusi ikka rohkem vaja,ainult kohupiimast ei piisa,soovitaks osta ka miski valgupulbrikese:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt võib öelda küll et ainult 2,5 kuud on trenni tehtud sest vahepeal oli 1,5-aastane ring kus ei saanud lillegi liigutatud. Seega on veel liiga vara alustada lisandite tarvimisega? Nagu näha siis tuleb veel rohkem sööma hakata, kuigi momendil on selline tunne, et kogu aeg olen kurguni täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh proteiini tasuks kindlasti tarvitada..aga kreatiin..selle kohta ikka õeldakse et võtta alles siis,kui väike põhi juba jõusaalist all,kuigi osad räägivad ka teist juttu,aga ise hakkasin tarvitama peale poolt aastat jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisad lisadeks, kui tavatoitumine pole korras, siis pole neist lisadest ka suurt kasu.

Jaota toidukorrad päevas 6ks ja igas korras ca 30g valku, kui järjepidevust on, siis hakkab massi ka tulema. Puhkama pead ka muidugi korralikult.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×