Jump to content
n2k

toitumine

Recommended Posts

Teema selline, et eelmise aasta novembris, kui olin oma nägemise järgi trenni teinud umbes 3-4 kuud suutsin teha 50 kiloga seeriaid. Jaanuarist hakkasin kasutama treening- ja toitumiskava ja miskipärast on jõud kadunud. Kas asi võib olla selles, et söön suhteliselt vähem ja olen tänu toitumiskavale mitmeid kilosid ikka alla võtnud. Eelmine aasta jõudsin teha 4x10 ära, praeguse seisuga jõuan 10-10-7-5 :<.

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul on dieeti silmas pidades koostatud toitumiskava, siis on see täiesti normaalne, et ka jõudu kaob natuke. Nii et ära muretse, peale dieedi lõppu tuleb see ilusasti tagasi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale dieedi l6ppu? klge mehed olge normid. tyyp teeb 50-ga seeriaid tal ei ole vaja pidada rasvap6letusdieeti. otsi endale normaalne massilisamisdieet kus saad piisavas koguses kaloreid. kaldun arvama et kui 50-ga seeriaid teed siis ei ole sa vist eriline rasvarull, kui nii siis otsi parem toitumiskava, aga kui oled ylekaaluline ja tahad alla v6tta siis lase aga minna. v6ibolla on viga sinu treeningkavas. ehk on see sinujaoks liiga karm? vaata puhkep2evad jne yle ning soovitaks t6siselt oma v6imete yle j2rele m6elda. kui oled pisike poisike kel aint luud ja nahk siis peaks piisama 2x n2dalas heast ja p6hjalikust trennist. see et sul j6ud 2ra kaob on kindlasti ylekurnatusest. ise olen sama kogenud. selleks et massi tuleks peab olema 3 asja paigas : söömine, trenn ja puhkus. k6ik inimesed on erinevad ja k6igile ei sobi k6ik treeningkavad. kui trenni h2sti ei tee siis massi ei tule kah, samas kui 6ieti ei puhka miks peaks see mass siis tulema hakkama? pikenda puhkust v6i v2henda trenni intensiivsust. PS! kui keegi vaidleb vastu ja oskab oma seisukohti p6hjendada siis laske tulla ma loen heameelega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa siis Kalmusega konsulteerinud ka? Kui tema kava koostas ja see ei mõju sulle, siis peaks tema ka kõige paremini teadma, mida seal muuta. Sest nende näitajate juures on 50kg kesine tulemus. Aga jõudu edaspidiseks. Järjepidevus viib sihile.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa siis Kalmusega konsulteerinud ka? Kui tema kava koostas ja see ei mõju sulle, siis peaks tema ka kõige paremini teadma, mida seal muuta. Sest nende näitajate juures on 50kg kesine tulemus. Aga jõudu edaspidiseks. Järjepidevus viib sihile.

Edu!

tänud, arvatavasti pean tegema siis väiksemate raskustega ja 20 korda seerias. Ma alles 2 ja pool kuud teinud ka, nii, et ega praegu veel mingit ülimat edu pole oodata. Aga tänud vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

sorry vaan aga 50kg surumist 4x10 on jah nati esine, nati isegi päris hale... kui oled nii pikk ja kaalud 99kg siis ikkna jõudu peaks juurde tegema, mitte kaalu maha võtma. kogu jutu point on selles et olen naissoost ja isegi mina olen sust paljutugevam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma arvan, et ei ole mõtet inimest alandada. Ta üritab ja näeb vaeva, see on peamine. Küll see jõud ka tuleb, kui samas vaimus jätkata. See, et dieedi ajal jõud väheneb, pidavat olema normaalne. Minu puhul aga oli millegi pärast see vastupidi. Dieedi ajal tuli jõudu juurde rohkem kui massi perioodil. Ja kaalust võtsin päris tublisti alla.

Kas sa võtsid kaalust alla? Tegelikult on see imelik, et aastaga pole sul arengut toimunud. Ma ei tea, äkki teed valesti trenni või ei puhka?

PS: kui eesmärgiks on kaalust alla võtta, siis ei ole jõu arendamine nii tähtis.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võtsin 14 kilo alla, enda arust pole nõrk. Ütleme nii,et mass mitte ei ole allpool, ehk siis kõht, vaid just üleval pool ja jalgades.

äkki on asi selles, et jätan seeriate vahele liiga vähe aega..lugesin, et 1-2 minutit, aga ma jätan kusagil 30-50 sekundit :<

Muudetud kasutaja n2k poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sorry vaan aga 50kg surumist 4x10 on jah nati esine, nati isegi päris hale... kui oled nii pikk ja kaalud 99kg siis ikkna jõudu peaks juurde tegema, mitte kaalu maha võtma. kogu jutu point on selles et olen naissoost ja isegi mina olen sust paljutugevam...

Selle jutuga võid minna kuhugi mujale foorumisse. Siin on eesmärgiks teiste aitamine, mitte maha tegemine.

to:n2k

30-50 sek on tõesti vähe puhkust, eriti just algaja puhul....kui ise kunagi alustasin, siis jätsin seeriatel isegi kuni 5min vahed ja ajapikku hakkasin seda siis vähendama...Eks sa pead endale ise selgeks tegema, kas tahad eelkõige arendada jõudu või langetada kaalu.

Isiklikult soovitaksin sul võtta pikemad pausid ja kaalualandamiseks hakata tegelema aeroobsega.

Edu!

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on nii,et suurema kehakaaluga inimesed taastuvad aeglasemalt.Aga sa proovi nii,et suurendad puhkepause iga seeria vahel nt.1.puhkepaus 1min ,iga järgnev +30 sek.Peale igat seeriat suureneb väsimus ja see nõuab järjest suuremat taastumisaega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mina arvan, et kaalulangetamiseks on just 30-50 sekundit paus ideaalne. Kui tahad kaalust alla v6tta, siis peab trenn väga intensiivne olema, ja kes ütles, et seeriate vahel peab täielikult taastuma? Mida intensiivsemalt teed, seda rohkem rasva põletad. Ja kaalust alla v6tmiseks ei peagi suurte raskustega töötama. Parandage mind, kui ma eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mina arvan, et kaalulangetamiseks on just 30-50 sekundit paus ideaalne. Kui tahad kaalust alla v6tta, siis peab trenn väga intensiivne olema, ja kes ütles, et seeriate vahel peab täielikult taastuma? Mida intensiivsemalt teed, seda rohkem rasva põletad. Ja kaalust alla v6tmiseks ei peagi suurte raskustega töötama. Parandage mind, kui ma eksin.

e-ee ...

kui inime kaalub 194cm juures 99kg ...

siin vast pole enam mitte vaja kaalu langetada ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aeroobset teen niipalju, et enne treeningu algust 10 minti ja lõpetuseks 20 minti. Vaja rasv siis pealt maha sõita.

Sellest aeroobsest jääb sulle kindlasti väheks hakka ka mitte jõusaalipäevadel jooksmas käima..miski 30 minutid maksimaalselt ja umbes kolm korda nädalas,kuid kindlasti peaks sul olema nädalasees üks päev,kus sa lihtsalt puhkad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tegemist on negatiivse dieediga st. kaalulangetamisega, siis mina ei tee pikki seeriaid vaid 6-8 kordust säilitamaks jõudu. Pausid jätan samaks, sest lihastes on niigi piiratud energiavarud ning lühikeste pausidega ei jõua ma täiel intensiivsusel lõpuni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

leidsin netist väga kasulikku infi veel rinnalt surumise kohta, äkki kedagi huvitab :

http://www.intense-workout.com/bench_press.html

minu kohta käib siis :

B) Your problem might be your diet and your weight. If you are on some type of a weight gaining diet, then the chances are that as you increase in your own body weight, you will just as easily be able to increase on your bench press weight. So, if your stuck, you might want to try to add another 100-250 daily calories to your diet, because this will probably give you the added strength you needed to blast out of your bench press plateau and start increasing again.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...If you are on some type of a weight gaining diet, then the chances are......

Weight gaining diet

Ma sain enne aru, et tegemist oli sinu puhul ikka kaalu langetamise, mitte lisamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...If you are on some type of a weight gaining diet, then the chances are......

Weight gaining diet

Ma sain enne aru, et tegemist oli sinu puhul ikka kaalu langetamise, mitte lisamisega.

tegelt langetasingi, aga kodulehe koostaja pani ise millegagi puusse....räägib kaalu juurdevõtmis dieedist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi puhul räägime kontrollitud ja planeeritud toitumisest. See tähendab, et tuleme koopast välja ja ei söö, vastandudes instinktidele, kõike, mis kätte satub ja liigutab. Dieet võib olla kaalu alandav, säilitav või lisav; kohandatud mõnedele haigusnähtudele või näiteks vaid taimse päritoluga saadustel põhinev.

Kodulehe koostaja räägib lisakaloritest selle põhimõttega, et kui me ei söö rohkem, kui me kulutame, siis ei ole meil millegi arvelt rebenenud lihaskiude üles kasvatada seeon koguda jõudu ja massi lihaste arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks tähelepanek rinnaltsurumise (ja üldse treeningu) kohta veel. kuna sa oled üsna pikk, siis on harjutuste sooritamise amplituud ka suur => tehtud töö ja kulutatud energia on suuremad ja sa väsid kiiremini. kui lühikeste kätega ja jässakas kutt laia haardega kangi surub, liigub kang võibolla 15cm üles-alla, sama kui pikal mehel on see vahe ca. 40 cm.

jutu mõte- ära põe, kui sa ei jõua teha palju kordusi, see ei tähenda, et sa nõrk oleks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×