Jump to content
powergirl

Paast

Recommended Posts

koosneb puu ja köögiviljadest ja teraviljast,värskelt pressitud mahladest, ei sisalda piima ja lihatooteid, muna ega õli soola, suhkrut, teed kohvi...mida arvata sellest.Pidi väga kasulik olema ja kestab 2 nädalat.

Ei kujuta ette et peaks täiesti maitsetuid asju endale sisse ajama ainult nii pikka aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh, jälle need nälgimise jutud siin...

Tõesõna, neid teemasid võib tibidega saunalaval arutada, mitte jõusaali portaalis--sest siinne rahvas ei nälgi, ei pea mingeid kapsasupi, süsivesku jm imedieete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujutan ette, et selle 2 nädalaga kaob mõnusalt lihast. Tänan ei. Need paastud ikka eelkõige ülekaalulistele, kes trenni ei viitsi teha. Amazoni rahvas oskab toituda küll, ilma et peaks mõnele "ime dieedile" jääma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 nädalat praktiliselt ilma valguta..:S mina küll seda paastu ei soovita,se rohkem enesepiinamine..aga jah kui trenni ei viitsi teha ja eesmärk on lihtsalt kaalust alla võtta..siis miks mitte:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kutid kutid vaadake kuidas te naisega räägite ja see dieet on mõeldud eelkõige naistele kui te juhuslikult aru ei saanud B) aga olen kuulnud igasugustest naiste näljutamis laagritest ja kavadest kuid see tundub veel suht normaalne dieedi pidamiseks, kusjuures olen kuulnud veel hullematest asjadest niiet see küll veel paha ei peaks tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis mürkidest siin ikka vabaneda on. mina isiklikult küll ei soovita. see oleks organismile paras ?okk ikka. süüa tuleb ikka mõõdukalt ja mitmeksesiselt. ei usu, et see mürgijutt nii tõsine on, et peaks kohe paastuma. on ennem elatud ja elatakse praegugi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube lugemine siuke dieet.

Mis sul plaanis kaalus juurde võtta või, B)

Sest kardan,et kahe nädala pärast on sul ajus vaid 1

mõte:

süüa tahaks, :D

P.S.

Masohhistidele võib isegi sobida ..., :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks tuttav inimene ( mees ) praegu teeb seda läbi saaremaal...

nädala aega kestab

vend peale 3 päeva - oli küll täiesti tühi nagu surnu liikus ringi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet sellel on, kas naine või mees, valku on vaja ju igal organismil, lase endale korralik toitumis kava koostada selle asemel, et ennast näljutaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen nälginud nädal aega metsas.... ja vett oli ainult juua.... sõjaväes väljaõppe raames... ei olnud hea... aga eks proovige ise järgi.. oma kogemus on kindlasti tähtsam...

igatahes... sain juba saiaviilust vorstiga tohutu kõhuvalu kui see metsast tulema saime..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:TANK

Metsas on ju nii palju söödavaid taimi alates jänesekapsast ja lõpetades männikasvudega.Või te põhimõtteliselt ei söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:OldMan

Seal, kus mina näljalaagri ajal olin, oli küll täiesti tühi igasugustest söödavatest taimedest/marjadest. End ka üllatas see. Samas ei saa öelda, et olukord nõnda hull oli kui TANKil....meile ikka kruupe ja mingit muud stuffi jagati...Päevas sai ikka 200 kcal kätte... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kutid kutid vaadake kuidas te naisega räägite ja see dieet on mõeldud eelkõige naistele kui te juhuslikult aru ei saanud B) aga olen kuulnud igasugustest naiste näljutamis laagritest ja kavadest kuid see tundub veel suht normaalne dieedi pidamiseks, kusjuures olen kuulnud veel hullematest asjadest niiet see küll veel paha ei peaks tegema :)

eee....., ei ole siin ikka kõik kutid.... Ja dieeditibidele tulebki öelda natuke karmimalt välja, mis värk on, muidu sonivad ilmast ilma, kui paksud ja koledad nad on ja kui palju ikka vaja imekiirelt maha võtta. Ei maksa ikka igasugust saasta uskuda, mis naisteajakirjad jms pasundavad, eksole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taimset valku ikka saab.

Puuviljad on ka magusad.

Mahl on kah hea.

Ideel pole nagu midagi viga, aga lihasearendajal

peaks olema ikka palju teadmisi, et kõik vajalikud aminohapped

kokku saada.

Tüüpiline taimetoitlase värk ju.

Anyway ise pole, nii et tuleb ikka piima juua ja siga süüa B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fred Antson Postitatud: 11 Apr 2005, 02:27 

Kõik toiduga saadud valgud lagunevad lõppkokkuvõttes aminohapeteks,mida organism kasutab uute valkude ja bioaktiivsete ainete sünteesiks ning energeetiliseks otstarbeks.Taimsed valgud on sellepärast väheväärtuslikud,et nendes puudub üks või mitu asendamatut aminohapet,kuid organism kasutab nad ära sellegipoolest-loomulikult tuleb nad üldisesse kaloraazi arvestada.

Toidukorras on mõtet arvestada ainult loomset valku ja oma pead väheväärtusliku ning koguseliselt mitteolulise taimse valgu pärast mitte vaevata.

Ei hakanud ise seletama, sest pole keegi, kuid kui selline mees ütleb, siis vast väär jutt ei ole. Nii et Netz, mis taimsest valgust sa räägid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud ise seletama, sest pole keegi, kuid kui selline mees ütleb, siis vast väär jutt ei ole. Nii et Netz, mis taimsest valgust sa räägid?

Veidi lasin mööda, täna olen üldse mitu korda mööda lasknud. Kukuusin ARKis läbi B) sry, anyway väike kopi siia.

LINK

Taimsed toiduvalgud ei sisalda vajalikus koguses ega vahekorras meile asendamatuid aminohappeid.

Toiduvalgud jaotatakse asendamatute aminohapete sisalduse ja vahekorra põhjal täis- ja väheväärtuslikeks. Täisväärtuslikud valgud sisaldavad asendamatuid aminohappeid inimorganismi vajadustele vastavates hulkades ja sobivates vahekordades. Täisväärtuslikud on loomse päritoluga valgud: muna, piima, juustu ja liha valgud. Väheväärtuslikud valgud on sellised, kus asendamatutest aminohapetest puudub kas üks või rohkem. Sellised on enamus taimseid valke: terade, kaunviljade, pähklite ja seemnete valgud. Segatoidus loomsed ja taimsed valgud täiendavad üksteist.

Kuigi erinevate, ainult taimsete valkude kooskasutus võib toitujale tagada enam-vähem täisväärtusliku, tasakaalustatud valgusegu, pole sellisel kombineerimisel sügavat mõtet. Rõhutame siinkohal, et see eeldab väga korrektseid ja täpseid teadmisi taimsete valkude aminohappelisest koostisest ning tarbitavate taimsete toitude igapäevaste koguste täpset arvestamist. Teiseks, inimorganismi satub taimedega ka terve rida täiesti mittevajalikke ühendeid. Kolmandaks, eluks vajalike aminohapete probleemi lahendamiseks pole tarvis seedekulglat, aga sisuliselt kogu organismi üle koormata taimsete ballastainetega.

Ma ei öelnud et taimne valk nii tore on.

Miks ma muidu siga söön. Ma ütlesin, vaid et kõik on võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen nälginud nädal aega metsas.... ja vett oli ainult juua.... sõjaväes väljaõppe raames... ei olnud hea... aga eks proovige ise järgi.. oma kogemus on kindlasti tähtsam...

igatahes... sain juba saiaviilust vorstiga tohutu kõhuvalu kui see metsast tulema saime..

Sai kah sõjaväes nn. Ellujäämisel käidud. Ehk siis 5 päeva, sel ajal söögiks 5 ülipisikest külmunud õuna, 5-e peale 1 elus kana maha tappa ja ära süüa ja kahe peale 1 kala (vist oli koha). Totaalselt paha oli olla pärast, energiat absoluutselt ei olnud, sest kogu nälgimine algas 30 km rännakuga ja lõppes 5 km rännakuga. Tagasi jõudes peale õhtusööki kõht valutas nagu segane! Süüa oli mõnus alles järgmisel päeval! Siis läks kõik ludinal alla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahaha.... elus kana jah.... 6 mehe peale 1 kondine kana.... B)

krt. nii kondist kana ma polnud elusees näinud... ja ega ei näe ka vist....

kanast sai leotis tehtud ja ega seegi polnud suurem asi... iga üks sai väikse tüki veel mida tule peal pruunistada.... aga jah... liha ei saanud sealt poolt suutäitki...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×