Jump to content
n2k

mõtisklus

Recommended Posts

Kas ma olen ainuke inimene, või on teil jõusaalis treenides tulnud ette olukordi, kus ilma küsimata tuleb mõni vend ja lihtsalt hüppab sinu pingi peale kui sa hetkeks püsti tõused, et hinge tõmmata. Ise veel süütu näoga ja hakkab aga uhama..vahetab raskused ära ja ei tee sinust väljagi. Ma saan aru, et kui küsitakse, et kas sul on valmis ja oodatakse ilusti ära, või siis küsitakse, kas võib minu puhkamise ajal kasutada. Siis ma ikka tavaliselt luban, aga kui vend tuleb vahele ja teeb oma 10 korda ära ning lihtsalt istub ja hoiab pinki kinni ja siis hakkab järgmist seeriat tegema.... siis tahaks küll vahel käratada, et vabandust, ma olin siin enne. Siiski on ju pingid üldiseks kasutuseks, mitte, et tulen ja trügin vahele.

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin olude sunnil saalis kus lihtsalt tuleb teistega koguaeg vahendeid jagada. Ei ole sellist asja et puhkepauside ajal keegi aparaate blokeeriks. Ja kui vahel keegi end kogemata unustabki saab talle ju viisakalt mõista anda, et sa soovid ka trenni teha.

Raskuste vahetamine pole ka teab mis probleem.

Loomulikult ajab masinate jagamine trennirütmi sassi, kuid nagu ütles juba kuulus revolutsionäär Lev Trotski: "Kui tingimused revolutsiooniks puuduvad, tuleb need luua"

Ehk siis kui puuduvad tingimused treeninguks tuleb need lihtsalt enese jaoks luua!

trenn ei saa ju tegemata jääda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui näiteks kolm venda tulevad ja küsivad, kas vahele saab teha, siis tavaliselt ütlen, et pausid läheksid pikaks. Mõni küll kortsutab kulmu, aga ega midagi muud teha ei saa ju B) Kellegagi kordamööda võib alati teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ongi norm et jagada! B) muidu võiks mõnel õhtul vist ka 6 kundi jõusaali olla! :)

pole ülbikuid küll väga tähendanud - enamus ikka inimesed ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle asjaga on nüüd nii, et kuna enamus saale on õhtuti suht tihedalt täis, siis peab lihtsalt küsima, et kas on võimalik teha pingil kordamööda. ilma küsimata on muidugi nõme hõivata teise (töö)pinki; aga oodata samal ajal kui teine teeb sellel pingil kaheminutilisi pause pingilt püsti tõusmata, siis viskab kopa ette küll.

aga noh. tegelikult on ju nii, et enamus harjutusi on dubleeritavad kas teisel pingil või vabade raskustega. erinevate harjutuste tegemine pidi ka hea olema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal on jõusaali, kus käin, siginud lapsed (ikka 3-4 tk korraga ja seda on väikese saali kohta ikka päris palju).. Mitte et mul laste vastu midagi oleks, aga segab ikka küll, kui hüppavad seal pinkide peal, takistavad teistel neid kasutada (ise nad ju trenni seal ei tee, on lihtsalt isa või kellegiga kaasas). Üks tüüp leiutas hiljuti, et jube tore on panna väiksemale kangile kettad külge ja siis kangi peal istudes mööda põrandat ringi rallida... No kammoon--jõusaal pole ometigi lasteaed!

Umbes sama teema on teismeliste poistega, kes karjas hõivavad korraga mitu pinki, et seal värskemaid külajutte puhuda. Ehh, jõusaal võiks jääda siiski ikka treenimise paigaks, klat?i võib ka pärast saunas panna..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teemaga tuli üx huvitav kutt trennist meelde...on üx selline imelik 16a prillidega kutt, kes tuleb trenni(teeb seda umbes 3xnädalas) ja esimeseks harjutuseks teeb rinda ja siis vaatab kus ja mida teised teevad ning pressib ennast just sinna vahele kus on kõige rohkem inimesi ootamas või tegemas. Mingit kindlat kava ega midagi tal ei ole, tal on lihtsalt vajadus pugeda ja olla teistel silma all, ja tõesti kopa on haigelt juba ette pildunud B) ja seda on ta juba iga trenn teinud ja nii juba 5kuud järjest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis lihtsalt siuke tunne et sel " trügijal" lihtsalt pole oma kava ja vaatab mida tugevamad teevad ja teeb kähku järgi B) .. suures tuhinas et nii saan ka suureks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle suu olemas ja rääkida oskab sellel ei tohiks probleeme tekida

see on lihtsalt arutlus, ma ei väida, et ei oska midagi öelda neile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taks, ega sa Arcticus juhuslikult ei käi? Seal üks samasugune vend!!! :)  :D  ;)

Hmm, Arcticus ... nüüd vist mõeldi mind :P Ah jaa ... mul pole ju prille B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taks, ega sa Arcticus juhuslikult ei käi? Seal üks samasugune vend!!! :D  ;)  :P

Hmm, Arcticus ... nüüd vist mõeldi mind :P Ah jaa ... mul pole ju prille B)

Ei mõelnud sind Joker :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina ei näe probleemi, kui keegi peaks seda trenazööri kasutama, mida mina kasutan, sel ajal, kui ma puhkan. Kui jääb istuma, siis loomulikult ütlen, et vabastaks, aga muidu tehku minuga järgemööda. Minu saalis ei ole just eriti palju erinevaid asju, seega oleme sunnitud kõike teistega jagama, nii et ei saa nuriseda. Kui meil on ainult 1 normaalne surumispink, millel ma teen 8-10 seeriat, siis loomulikult ei jõua keegi nii kaua oodata ja teevad koos minuga järgemööda. Aga neile istujatele, kes lihtsalt istuvad ja puhkavad, tuleb siis öelda, et vabastaksid, siis ei ole mingeid probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taks, ega sa Arcticus juhuslikult ei käi? Seal üks samasugune vend!!! :)  :D  ;)

Hmm, Arcticus ... nüüd vist mõeldi mind :P Ah jaa ... mul pole ju prille B)

Teil on peen huumor :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×