Jump to content
nohik

kätekõverdused

Recommended Posts

Ma väga vabandan, kui keegi sellise teema juba teinud on. Otsingust ei leidnud igatahes.

Tahaksin teada, et kuidas oleks kõige õigem teha kätekõverdusi? Kas nõrkemiseni+1 või jagada ka selline väikene raskus seeriatesse. Ja kui palju oleks siis optimaalne?

Tahaks kätesse natukene jõudu juurde saada :rolleyes:

-edit-

Ja kas tuleks suruda igal õhtul (trennipäevad välja arvata) või siis 2-3x nädalas?

-

proovisin ennem nõrkemiseni teha, nüüd juba 2h käed päris kapsad :unsure:

Muudetud kasutaja nohik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehh, kulla nohik... ära ule pinguta!

Tee seeriates ja regulaarselt... kuidas selline sahmimine sind ara ei tuuta :rolleyes: ?

Ma arvan, et neile samadele lihasgruppidele, mida sa punnid seal katekoverdustega, saab ka muud moodi lihast kasvatada... jousaalis naiteks...

reegi oma treeneriga... ma arvan, et tema teab koige paremini kuidas sind aidata!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siis inimene kohe nohik pole, kui kätekõverdusi teeb.

Ise lasin ka kunagi keska ajal, nii et higimull otsa ees. Kekas oli vaja ja endale ka meeldis kuidagi teha.

Ise kasutasin kahte varianti, kuidas tegin: 1) 40-ste seeriaten 2) 10-15 kaupa, millele järgnes 30 sek pausi ja siis uuesti, lasin nii kaua kui vähegi suutsin. Mõjus hästi. Kätekõverdustes oli lennu parim tol ajal. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siis inimene kohe nohik pole, kui kätekõverdusi teeb.

Ise lasin ka kunagi keska ajal, nii et higimull otsa ees. Kekas oli vaja ja endale ka meeldis kuidagi teha.

Ise kasutasin kahte varianti, kuidas tegin: 1) 40-ste seeriaten 2) 10-15 kaupa, millele järgnes 30 sek pausi ja siis uuesti, lasin nii kaua kui vähegi suutsin. Mõjus hästi. Kätekõverdustes oli lennu parim tol ajal. :rolleyes:

:unsure: nimi on nohik :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd aus olla, siis kätekõverdus on täitsa algajale kohati raske ja seda ei jõuta üle ~ 35 teha. Kui võimalik siis treeni jõusaalis surumist. Mina kaldun arvama, et seeriatena on parem aga siis tuleks kindlasti keskenduda korrektsele sooritusele. Kui teha nõrkemiseni siis ei saa sa eriti jõudu juurde, võrreldes teiste meetoditega vaid kulutad rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulla pinepearl: k2tek6verdused on vaideldamatult parim harjutus rinnalihaste shokeerimiseks.kaldenurka v6ib varieerida et m6jutada kas siis ylemiist v6i alumist rinnaosa.+ h2sti kitsa haardega k2tek6verdused on tricebsile hea trenn. teha tuleb igaljuhul n6rkemiseni mitte seeriates...iseasi on see et teada on ju et lihas kasvab k6igeparemini korduste arvuga vahemikus 8-15...seega peaks n6rkemine tulema selle vahepeal..lisaraskust peaksid asetama...lased v2iksel vennal kukil istuda.kui ei ole lisaraskust siis lase ikka n6rkemiseni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tegin kunagi kolm kuud kätekõverdusi. alustasin 2*20. Lõpetasin 4*35. Liiga palju seeriaid võtsin, 2-3 oleks paras olnud. Ise olin rahul. Olen praegugi.

päris hea areng. Andis kohe uut jõudu asjaga sügavamalt tegelemiseks. Koolikott sodi täis ja pumpama :rolleyes:

Tänan vastajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tegin kunagi kolm kuud kätekõverdusi. alustasin 2*20. Lõpetasin 4*35. Liiga palju seeriaid võtsin, 2-3 oleks paras olnud. Ise olin rahul. Olen praegugi.

päris hea areng. Andis kohe uut jõudu asjaga sügavamalt tegelemiseks. Koolikott sodi täis ja pumpama B)

mul oli parem ma kahekuuga max korrad 40 pealt 100 ja tegin 4 seeriat max kordustega. ja vahest kasutasin ka lisa raskust .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes OSKAB see suudab ka teha 10-15 nii et rohkem ei jõua....

ise suudan teha üle saja... kuid ka oskan teha nii et üle 15 kuidagi ei jõua B) isegi kui elu kaalul on.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tunnetamise ja kontsentreeritusega.... väga aeglane sooritus on mis rebib lihast maximum.... selle asemel, et vehkida üles alla v mis iganes siis tee võimalikult aeglaselt, sel ajal püsib pinge sees kogu aeg ja enam lihaskiude saab rebitud.

Aeglaselt , kuid pingega!

(Nagu mõned targad mehed siin foorumis juba öeldud - kui saali minna siis jäta ego koju) B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjaväes sai tehtud 1 all, 2 üleval, ehk kui seeru ütles üks, siis lasid alla ja hoidsid maapinnast umbes 10-15 cm kõrgusel, kuni öeldi 2, siis lükkasid end üles. See mõjus päris hästi. Kui ikka lasti positsioonis 1 kaua aega olla, siis naljalt üle 20 kätekõverduse ei teinud ka. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise tegin kunagi erinevat moodi - kas siis n jalad voodil , lissalt maas , käed kitsamalt ja laiemalt! proovi teha iga kordus nii et lased igakord rinna täiesti maha ja võta ühe soorituse jaoks aega 4-8 sekundit ! selliselt on palju raskem! B)

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ei .. nii et on pidev vääga aeglane liikumine.... seisma ei jää

surnud punkti ei teki... vasutakistuseks saab kasutada ju vastandlihasgruppe... (biic, selg) sest näiteks poseerimisel kasutad ju ka vastandlihaseid... sest ega ükski lihas niisama punni ei lähe... käsi lihtalt läheks lõpuni ja kõik...

ma loodan et saite mõttest aru....

ja ikkagi... neid 15 kätekõverdust saab teha 5-10minutit....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×