Jump to content
Marek Kalmus

Uued pildid?

Recommended Posts

Aga eks jah......eestlase lemmiktoiduks on ikka teine eestlane, ühel või teisel viisil....

pretud eestlane, keedetud eestlane, hautatud eestlane, friteeritud eestlane, küpsetatud eestlane...mõnele sobib igatmoodi :rolleyes:

(..) Sakslasele armastab sakslast. Venela armastab venelast. Isegi lätlane armastab lätlast, Aga eestlane eestlast ei armasta. Eestlane armastab sakslast, venelast ja isegi lätlast (..)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnold

Postitatud: 26 Feb 2005, 20:49

Robocop

Postitusi: 101

Kõik järgnevad pildid tehakse samas kohas ja sama valgusega.

Ärge erutuge , poisid ongi natuuris sellised ja ei hakka mina neid ilustama

Otsustati siiski võtta uus, palju parem valgus (mis on ka hea; ja mida oleks-šmoleks pidanud juba varem tegema, kuid Oleks -- paha poiss).

Aga kas te vahel alla ka annate? Aga eksimusi tunnistate? Aga andeks annate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida jamate koguaeg siin mõttetu ...

olge rahul, mis need mehed meie kulturismi heax teevad

peace :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate mehed?! :rolleyes: Teeme lööma ....... paneme Oti ja Kalmuse ringi ja asi ants :P

Kaua võib iniseda..... mida enam seda foorumit lugeda seda enam hakkabki vaikselt tunduma, et see põhimõte, et "kulturistid on suured ja lollid" on tõene.

Targem annab järele @ Ott ja Marek

ja üldsegi - siit teile mõni marketingi põhimõte, mida rahvale ülikoolis õpetatakse : HEA TOODE EI VAJA REKLAAMI, ta levib niisamagi..... niiet olgu väidetavalt Kalmus nii loll tahes või Ott nii upitatud kui tahes - olgem siiski mehed ja käitugem auväärselt. Muidu tõesti..... lihaseid küll ja küll... aga vaata - sotsiaalset tausta ja teadmist pole ollagi.

mõnuga ja diskuteerides

teie enemy :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru milles on probleem jälle. Eelmiste piltidega oli kisa, et valgust vähe, nüüd jälle ei sobi. Ja üldse, mis on siin valesti kui edasijõudnute poole pöörduvad väheste kogemustega õpilased. See on ju loomulik, et algajatest lugupidav ja ala arendamist propageeriv sportlane aitab nooremaid. Keegi selle eest tasu ju ei küsi. See ei ole mingi äriprojekt ega sissetuleku allikas. Endale on samamoodi tekkinud aja jooksul teatud õpilased keda aitan niipalju kui oskan ja samas käin ise ka konsultatsioone võtmas. See miks on nt. Ott igal pool söögi peale ja alla, on ka loomulik nähe. Esiteks seda selleks, et ta on hetkel ikkagi ennast parimast küljest näidanud võrreldes teistega ja teiseks on ta selle ala sees hommikust õhtuni. Kulturismi ja Fitnessi Liit ning Robocop on üks ja sama ruum, ühed ja samad näod, ühel ja samal ajal. Kui mõni ajakirjanik või teleprodutsent soovib nt. teha saate kus on kaasatud kulturist siis ta paratamatult kohtub Ottiga ja miks ta ei peaks temaga saadet tegema kui ta on hetkel nr 1. Televaatajaid ei huvita ju nt. eesti neljanda mehe tegemised. See ei ole nüüd minu poolt mingi järel klähvimine vaid selgitus nii nagu asjad maailmas käivad. Pigem mõelge kuidas endale parimaid treening tingimusi seada ning kuidas mees tulevikus troonilt kukutada. Tegemist ei ole kaugeltki nüüd üliandeka mehega, pigem on senise edu loonud kõva tahtejõud ja töövõime. Kuid ükskord me võidame niikuinii !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aru-ma-ei-või mis asja te nüüd siin avalikult kisute? :rolleyes: Siiski täiskasvanud mehed, kui midagi teineteisele öelda on siis ei maksa seda kõigi ees teha.

Teeme parem kõvasti trenni, naudime kevadet ja olgem positiivsed! :P

Be cool, drive safe! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi pole teha, robocopi mehed hoiavad kokku. Kirjutage siin ükskõik kui pikki ilukõnesid, aga igaüks ise näeb pilte vaadates ära, mis tegelikult toimub.

Igatahes see papp, mis läks fotograafi koolitusele, on ennast ära tasunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned mehed on ikka konspiratsiooniteooriatest kõvasti sisse võetud. Elagu Jüri Lina!

Mis puudutab Robocop-i, siis pole isegi Eesti mastaapides tegu mingi majandusvaalaga. Kui keegi sama eesmärgi nimel sama palju pingutaks kui nemad oleks ilmselt ka tulemused samaväärsed. Tühikargamisega pole kunagi mingit uut väärtust luua suudetud.

Mõnel mehel on vist testosterooni tase liiga kõrge, et iga konkurendiga seotud asi silme eest virvendama võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus:

mida rohkem kulturismi promotakse,seda parem.Keda konkreetselt,pole oluline.Pea-asi,et räägitakse.Väidan seda isiklikust kogemusest.Tänu meediakärale jõudsin ala juurde.Tänu targemate inimeste nõuannetele - kuigi ise pole eriti midagi küsinud,lihtsalt lugenud - olen muutnud end juba pea-aegu inimesetaoliseks.

Aga ~poolteist aastat tagasi olin 200-kilone ... e-ee .. invaliid.Olen kindel,et analoogilist abi on saanud paljud.

Seega,mida rohkem promo,seda parem.Võidavad kõik.Nii asjahuvilised,profid,terviseparandajad ..., :rolleyes:

promo->huvi rahva hulgas->laiem tegijate ring->tulemused->sponsorite huvi=raha->promo->etc ... etc ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teised tegijad võikisid Otist eeskuju võtta ja koondada enda ümber ka tulevikukulturistide rühmasid.

Amazon reklaamiks ja avadakse hea meelega ka teiste rühmade tegemisi ja pildiseeriaid.

Hästi tehtud on alati parem , kui hästi öeldud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtetu teema, siinse diskussiooni kohta käiks üks väga hea vanasõna ''suuga teeb suure linna, käega ei kärbse pesagi'' niiet kutid lennake kõik saalidesse ja raskused lendama, eks siis mõne aasta pärast ole näha mis värk on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teised tegijad võikisid Otist eeskuju võtta ja koondada enda ümber ka tulevikukulturistide rühmasid.

Amazon reklaamiks ja avadakse hea meelega ka teiste rühmade tegemisi ja pildiseeriaid.

Hästi tehtud on alati parem , kui hästi öeldud !

seda ma räägingi, et tehke minust ka põkk.. ma läheks vabalt mõnda treeningrühma targema juhendaja alla. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teised tegijad võikisid Otist eeskuju võtta ja koondada enda ümber ka tulevikukulturistide rühmasid.

Amazon reklaamiks ja avadakse hea meelega ka teiste rühmade tegemisi ja pildiseeriaid.

Hästi tehtud on alati parem , kui hästi öeldud !

seda ma räägingi, et tehke minust ka põkk.. ma läheks vabalt mõnda treeningrühma targema juhendaja alla. :rolleyes:

Keegi ei saa kellestki põkki teha."PÕKIKS" tehakse ennast ise..kõik oleneb sinu tahtmisest.Treener ainult juhendab sind,tegusi teet sa ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iirlased loevad ja imestavad,milline viha seal South and North vahel on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poleks paha idee terve jõuka ja foorumi raffas kuhugi suurde ja mattidega saali kucuda ja terveks ööks kinni panna ja siis saaks materdada niiet :rolleyes: ja põhiline et igaüks on ainult enda eest väljas, oleks päris lõbus või mis?..hambaarst saaks miljonäriks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ootax ukse lähedal ja teavitaks kõigile et olen profesionaalne arst :P . ja väike tähelepanek veel,et see teema et Eestlase toiduks teine Eestlane-- no commoon kes selle veel välja mõtles . minu jaoks täielik müüt et kas keegi vihkab kedagi aint sellepärast et ta on eestlane siuke lause oli tõesti mulle vastukarva :rolleyes: alati mingi põhjus kas siis rivaal või mida iganes :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teised tegijad võikisid Otist eeskuju võtta ja koondada enda ümber ka tulevikukulturistide rühmasid.

Amazon reklaamiks ja avadakse hea meelega ka teiste rühmade tegemisi ja pildiseeriaid.

Hästi tehtud on alati parem , kui hästi öeldud !

seda ma räägingi, et tehke minust ka põkk.. ma läheks vabalt mõnda treeningrühma targema juhendaja alla. :rolleyes:

Keegi ei saa kellestki põkki teha."PÕKIKS" tehakse ennast ise..kõik oleneb sinu tahtmisest.Treener ainult juhendab sind,tegusi teet sa ise!

tegusin teet ma ise jah. Loogiline ju, et kui keegi kuhugi treeninggruppi tahab minna siis ta ei maga kuni ilukirurgid näpitsatega kannikate kallal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid ükskord me võidame niikuinii !

Võidame jah!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KEVAD KÄES JA KATUS SÕIDAB KÕIGIL.HEA ET MONITOR VAHEL MUIDU SAAKS MÕNI KÜLL VASTU TATTI :rolleyes:

ega jah... ajab närvi ja kiima küll jah....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×