Jump to content
Marek Kalmus

Uued pildid?

Recommended Posts

Pole küll Arnold, aga et info kiiremini huvilisteni toimetada, vastan ikka. Täna tegime uued pildid. Üles vist pannakse siis, kui fotograafil aega/viitsimust on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei ARNOLD! Mis kostad nüüd siis? Teenite siis Otiga paguneid nagu öeldakse? Ma ju küsisin kohe, et milleks selline tširkus. Ma ei saa aru Ott miks sa sellega kaasa lähed? Sa oleksid ju ilma selliste trikkidetagi poisid heaks juhendanud. Nüüd jääb aga asjale selline kehva mekk manu. Ju. Või mis teised arvaavad? :rolleyes::unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole teemaga eriti kursis ja ei saa aru, mis "tsirkusega" tegemist on. Kui hr.Kalmus viitsiks natuke seda olukorda lahti seletada, siis oleksin tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli küll näha et valgus parem oli , aga see ei vähenda minuarvates tehtud tööd ja nähtud vaeva , poisid on juba silmnähtavalt rasva % alla viinud ja tublit tööd teinud. Meeldivalt olen üllatunud Alo tulemustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus seda kadedust tuleb ikka sealt lõuna Eestist, miks ei või siin olla noorte galerii, miks ei või jälgida nende arengut? Mis selles paha on? Ma ei saa aru selle kadeduse mõttes, keegi ei ole siin kiitnud, et vaadake mis ime juhtunud on. Esimene kord tegi Arnold pildid teises ruumis, kuna ei teadnud kus me poistega ülevaatuast teeme, teinekord et mitte vigised miks midagi näha ei ole, tegime seal kus tavaliselt teinud oleme. Las need lõuna - Eesti mehed teevad lavalaudadel tegusid mitte siin foorumis, mind lihtsalt ärritab selline kadedus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja veel vabandama ja selgitama hea põhulõug oled, mis?

Anna andeks põhja-eestlane, et natuke sind solvasin. Ikka võib teha galeriid jne.

Teeks siis seda nii, et teised aru ei saa kuidas sinu treeneri mainet upitatakse. NÕUS?

Ära pahanda, kui ma olen asjadest valesti aru saanud, lapsena jäin traktori alla ja v-b-olla siis sellest niuke kiiks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulake natuke foorumis siis saate oma küsimusele vastuse ka. Oma rumalate küsimistega toidate ainult robotokklaste enesekindlust. Lolli rahvast on ikka kerge valitseda.

Kas nüüd küsimus rumal oli või mitte, see selleks. Mind üldiselt ei huvita mida teie lõuna ja põhja eesti poisid omavahel kraaklete. Kroonikat ei loe ja teie elude vastu suurt huvi ka ei tunne. Tahtsin vaid teada, mis tsirkusest juttu oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just my 2 cents

Hea vaadata kohe eesti foorumit.

Ei tehta midagi - hull virin.

Tehakse midagi - jälle virin.

Metsikud eksperdid on kohal ja kõik kritiseerivad kuidas aga saavad. Küll on ikka niimoodi ja siis teistmoodi ja siis on eest valgus ja tagant valgus ja lähemalt ja kaugemalt ja kord on sokid jalas ning siis jälle pole ja pükstevärv on sinisem ja seljatagant on hägusem (raudselt keegi photoshoppis) ja siis on ikka endareklaam ja mina olen kunn ning sina oled m*** ja....

Tõmmake hinge vahelduseks kah mehad ja võtke vabamalt. Eestis niigi sureb palju rahvast noorena ära - ei tasu siis stressama hakata kohe ja vererõhk lakke virutada. Loe kümneni (mõned võiks paarisajani lugeda) ja siis mõtle hoolikalt, kas on vaja kohe plahvatada ja verbaalselt läbustama kukkuda.

Edu kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebane nüüd küll ei oleks pidanud siin sekkuma, pole ju inetusi öeldud. Vahel ju hullemaid sõnugi kasutatud ja kõik alles jäänud, aga kui tekst käib robotokklaste maine-au pihta, oled sina kohe neil siia kaitseks ette lükata. Tegelt arusaadav. On nad ju vähemalt natuke sinu leivaisad. Aga mina teenin siin enda jutuga jälle nn. eetrikeelu. Äkki isegi eluaegse.))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes::unsure: Ju siin on mingi sigadus kellegil Kellegile tehtud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt pildiks, aga lisaks sellele võiks pinget lisada mõõtudega.

Kui palju siis ikka see käsivarre, rinna ja jala ümbermõõt on suurenenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieet ju , ei juhtu nende mõõtudega suurt midagi , lihtsalt visuaalselt tunduvad lihased suuremad ja paremad kuna rasva % viiakse järjest madalamale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dieet ju , ei juhtu nende mõõtudega suurt midagi , lihtsalt visuaalselt tunduvad lihased suuremad ja paremad kuna rasva % viiakse järjest madalamale.

Siis on see juba liialt jõhker. Lihas peab ikka kasvama. :rolleyes:

Huvi tunnen sellegipoolest.

Poisse on kindlalt regulaarselt mõõdetud. Huvi on sellegi poolest.

Näiteks esimsel päeval ja praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See sama värk, mis siin toimub, ongi väga selge pilt sellest, mis Eestis valesti on. Kuigi se riik on väga väike, on alati kellegil midagi teiste kohta öelda ning üksteisele vastu vaielda. Ja see ei ole aniult siin (kuigi meil on nn. tippkulturiste ühe, käe sõrmedel ette lugeda, siis on neilgi vaja omavahel sõjas olla) sama asi toimub ka paljudes valdkondades mujal. Alternatiiviks võik tuua suusatamise, kus meil on ka Eesti koondis ja Smigunnide tiim, selle asemel et koostööd teha ja oma teadmisi jagada hoitakse kõike saladuses ning eks selle tulemust oli viimasel mm-l ka näha. Ühesõnaga minuarust on mõttetu, selline üksteise kallal ilkumine, noortel oleks ju palju rohkem kasu, kui kõik neid oma knowhow -ga aitaks, sest noorte aitamine peaks ju kõigile kasulik olema - nad ju ikkagi tulevik. Aga eks jah......eestlase lemmiktoiduks on ikka teine eestlane, ühel või teisel viisil....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poisse on kindlalt regulaarselt mõõdetud.

Paistab, et sa tead meist paremini, mida on ja mida mitte tehtud. Pole meil keegi mõõdulindiga ümber jooksnud ja mõõtnud. Kui, siis on igaüks seda ise teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõuna-eesti vennad on tegijad ei ole midagi öelda :rolleyes: . ja need pildid seal ma küll mingit vahet ei täheldanud ei ole vist mõtet nii väikse vahega pildistada muidu ei paista areng välja ja promo läheb luhta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lõuna-eesti vennad on tegijad ei ole midagi öelda :rolleyes: . ja need pildid seal ma küll mingit vahet ei täheldanud ei ole vist mõtet nii väikse vahega pildistada muidu ei paista areng välja ja promo läheb luhta.

Õpi siis detaile vaatama ja üksikasju tähele panema. Ega tõesti 2 nädalaga 80 kg poisist 100kg meest ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab, et sa tead meist paremini, mida on ja mida mitte tehtud.

Mida siis tehakse.

Räägi kuidas te siis saate aru kui palju on arengut toimunud?

Kas see käib silma järgi või ainult see fotoka pilt?

Mees, oled juurde visanud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga eks jah......eestlase lemmiktoiduks on ikka teine eestlane, ühel või teisel viisil....

praetud eestlane, keedetud eestlane, hautatud eestlane, friteeritud eestlane, küpsetatud eestlane...mõnele sobib igatmoodi, põhiline, et ikka eestlane oleks :rolleyes:

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab, et sa tead meist paremini, mida on ja mida mitte tehtud.

Mida siis tehakse.

Räägi kuidas te siis saate aru kui palju on arengut toimunud?

Kas see käib silma järgi või ainult see fotoka pilt?

Mees, oled juurde visanud!!

detaile tuleb vaatada

Muudetud kasutaja majataga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×