Jump to content
soodake

toitumine ja treening ,pole tulemust!

Recommended Posts

Mure pole teab,mis suur sest ma polegi niiväga ylekaalus(175/67 kg) aga rasvaprotsent on normi maximumist 5% kõrgem.Seega alusatsin naiste algajate jõusaali kava järgi jõusaalis treeninguid (5 päeva nädalas) + 3 korda nädalas peale jõutreeningut aeroobset trenni kusagil 40 min kah otsa.Toitun treeneri soovituse kohaselt (hommikul kõht hästi täis syya,kindlasti syya 3 korda päevas ja õhtul midagi kergelt nt kodujuustu väskega,vett joon ka rohkelt..)aga mu kaal ei lange yldse...Soov oli kaalu kaotada 10 kg ja treener pidas normaalseks ,kui langeb 1 kg nädalas.Mida pole , seda pole:S Olen treenind selliselt 3 nädalat ,kas äkki ootan tulemust liiga vara?Või tõesti on mu toitumises midagi valesti??? ;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks,et kehakaal langeks,peab söögiga saadud kalorite kogus olema väiksem kui kulutatud kalorite kogus,siis hakkab organism tarbima keha ladudes olevaid tagavarasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nuh selle arvestuse kohaslet olen ka asja pyydnud ajada ;) Hommikul söön herkula pudru,mis on tehtud 1,5 % piimaga,suhkruTA(suhkrut yldse ei tarbi),kohvi joon ,kaks juustu singi leiba.Vahest söön tatrapudru hommikul.Lõunaks söön lahjat kohupiima segatud maitsestamata jogurtiga,vahest kodujuustu...neid koguses u 200 g.Õhtuks söön toorsalatit!Peale kella 19 st yldse ei söö.Noh meüü igapäev sama ei ole just aga kalorsus jääb iga päev ikka kusagile sinna kanti.Nu kui magusa isu tuleb siis ikka paar kommi endale luban.Nujah hommikusöögiks meeldib aeg ajalt ka meega müslit süüa?!Äkki ei tohiks?Ehkki seda söön ka ainult trenni päevadel!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa seda keha rasvaprotsenti mõõtsid? Kui mõne saastumarketi väravas,siis neid näite ei maksa uskuda,sest pärast nad kutsuvad kuhugi konsultatsioonile ja püüavad pähe määrida igasugu tooteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ,mitte säästumarketis.Trennis ikka.Ehkki jah aparaat oli sama.Aga noh päästerõngas ikka muidugi kõhuymber märgatav.Ja seljapeal ikka rasv tunda.Sellest tahaks lahti saada!!:SLõin vahepeal oma kalorid kokku ja yletarbimist nyyd kyll ei ole.Alla 1500 tuli päeva peale..Ehk söön midagit valel ajal??Millist sööki enne ja pärast trenni KINDLASTI vältida tuleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta selline raamat :"Saledaks saada,saledaks jääda."P.Mustajoki,U.Leino ,kirjastus "Medicina" 2005 a. Sealt leiad kõik vastused tekkivatele küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soodake äkki selle pärast sul kaal ei lange et sul tekib sinna rasva alla lihas,sest lihas kaalub rohkem kui rasv.Alati ei tasu kaalu uskuda vaata peeglist kas näed erinevust v6i mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

prikull:Näen erinevust kyll.Reitel pole rasvast eriti jälgegi enam ehkki jah talje,mis on kõige suurem probleem eriti ei vähene.Nats siiski.ja näost olevat ma ka hoopis kitsam st põsed on kadund:D.Aga vot Kaal ei lange.Treener arvas,et kui jõusaalis ise omale raskused valin ja selliselt treenin siis kaal tõusma ei hakka mingil juhul ning rääkis,et ma saavutan õige toitumise ja treenimisega 10 kg kaalulanguse 3 kuuga ;) ...novot tak 3 kuud :D pole midagit ma 3 nädalaga alla võtt!

Kysimus veel tekkis sellest prikulli postitusest..:Et kui ma teen jõusaali 5 korda nädalas + pärast seda aeroobne madala pulsisagedusega treening 40 min(enamasti kõnnin jooksulindil miskise nurga all ylemäge) siis mis ma veel tegema peaks,et see rasv pealt ära põleks??:S Jooksmas käima?? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

prikull:Mis see rasvapõletaja on ja kuidas see töötab siis?Koos trenniga??On see miskine pulber mida vaja kokteiliks segada või??ja neid ka kindlasti erinevaid..Seda siin müüdavat Viaredini kapslit ma sõin.Sellest pold tolku.(ma muidugi pole kindel ka ,et see rasvapõletaja on!) Et milline siis tõhusaim? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõhusaim on L-Carnitine...... tablettidena soovitaks Sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta see rasvaprotsent ja kaalumine ära ja vaata peeglisse!!! Kindlasti oled sa rasva kaotanud, mainid seda ju isegi, et kõhnem. Kehakaal ei lange, sest sa teed ju jõutrenni ja kasvatad oma lihast- lihas kaalub (erikaal) rohkem kui rasv, seetõttu muutud küll mahult pisemaks, aga kaal jääb samaks. Samas see lihase juurdekasv sul kindlasti aeglustub ja kui veel rasva kaotad siis mingil hetkel hakkab kaal kah võibolla langema (kui on kuhugi langeda). Ära kuula neid, kes kohe mingeid pulbreid ja eridieete hakkavad soovitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu eks ma muretsen alatuseks seda asjakohast kirjandust,treenin ja toitun selliselt veel mõned nädalad edasi ja vaatan,mis siis juhtuma hakkab.Kui ikka midagi ei muutu siis on sellisne lugu,et tuleb pulberit proovida:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kah kaal ei lange kuskile, saalitrenni mingi 5 aastat juba teinud.. Aga teiste naiste kõrval olen paras "kapp" juba...

Nii et vaata peeglisse, toitu niimoodi edasi, nagu treener soovitas, tee aeroobset ja ära vaeva pidevalt oma pead selle kaalumõttega (tekitab stressi ja siis on trennitegemine ka kohe häiritud). Tunne trennist rõõmu, mitte ära pea seda kohustuseks või kinnisideeks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäta see rasvapõletaja sinna kus see on. Kui oled kolm nädalat treeninud ja mingit tulemust nagu pole siis ei ole muud viga kui, et saad ikka toiduga liiga palju energiat. Annan sulle mõned punktid mida peaksid silmas pidama. Muud ei ole kaugjuhtimise teel eriti võimalik teha.

1. Katsu süüa vähemalt 4x päevas.

2. Vaata, et iga su toidukord sisaldaks vähemalt 25-30g valku (soovitavalt mitmesugust, Kohupiim, munavalged, kanafilee, kala.) Seda siis nii, et iga kord sööd erinevat valguallikat. Kui sööd muna siis ainult, ja kui liha siis ainult. Seda esialgu kuni hakkad asjale pihta saama.

3. Magusavajadus rahulda meega mitte kommidaga.

4.Iga söögikord lisa juurde ka natuke s.v-kuid. Hommikupoole natuke rohkem, päevapeale vähem ja õhtul veelvähem.( Hommik puder 60-70g kuivainet, lõunaajal riis sama kogus ja õhtuks hautatud juurikad pluss tükk liha.) Nii peak siis sv- jaotuma.

5. Joo min. vett või mõrudat teed kohvi.

6. SÖÖ ALATI AEGLASELT, soogikord kestku min. 20 min.

7. Alati enne uut söögikorda peab tekkima näljatunne. Kui seda ei teki oled juba eelmise korraga saanud liiga palju energiat.

8. Söögikordade vahepeal EI NÄRI EI NÄKSI ABS: MITTE MIDAGI. Võid juua min. vett aga mitte hiljem kui 1h enne uue söögikorra algust.

9. VEELKORD, ÜKSKÕIK KUS SA OLED VÕI KUI KIIRE SUL ON SÖÖ ALATI AEGLASELT. Võimalik, et alguses pead seda iga suutäie juurde endale meelde tuletama aga see harjub sisse.

Sellised on need punktid mida pead jälgima, kui tahad olla vormis või vormi saavutada. Loomulikud võid täpset toidukogused aja jooksul ise proovimise käigus paika panna, aga parem kui keegi sind esialgu selles aitaks.

Kui sul nüüd ikka tahtmist veel on siis saad ka üksi, neid punkte jälgides ja endale selgeks tehes, mõne ajapärast oma toitumise ja seeläbi ka kehakaalu paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei AKTIVIST!

Ära anna alla, oled veel noor ja kui praegu juba nii mõtled siis kümne aasta pärast on seda mõtlemist veelraskem muuta, kui peaks siis tekkima soov enam nö. KAPP mitte olla.

Võitle edasi, see on päris huvitav sinu jaoks jõuda ikka lõpuks selgusele miks see kuradima kaal ei vähene. Anna tuld! ;):P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ohh suur aitähh Marekile pika ja sisuka nõuande eest.Prindin välja ja hakkan järgima:)Mõne aja pärast annan siis siin teada,kuidas mõikab ja kas suvel ranna ilma ootama hakkan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal on naiste suurim vaenlane. Peegilke, peeglike seinapeal näitab sulle tõtt. Kui peeglist näed, et oled kõhnemaks muutunud, siis on trennist kasu ka olnud. Teise variandina võid edusamme näha sõbrannade kadedatest näoilmetest. ;)

Jutt õige, et rasva kaob, aga lihas tekib asemele, seetõttu ei toimu ka kaalulangust, aga ümbermõõdud siiski vähenevad.

Ühe võimalusena võid veel korduste arvu viia 15-25. See tõstab lihase vastupanu, kuid lihast ennast ei kasvata.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, Marek, mina olen rahul oma kehaga/kaaluga (noh, tegelikult päris ikka ei ole ka, tahaks veel rohkem lihast, sest rasv kaob suure aeroobse koormusega niigi), tibid ainult jõusaalis vahivad hapu näoga, et oih kui jube, rebib kangi ja lihased kasvavad...Mõni üksik mees ka kusjuures vaatab viltu...

Aga mis mul sellest-peaasi, et endal hea olla:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, Marek, mina olen rahul oma kehaga/kaaluga (noh, tegelikult päris ikka ei ole ka, tahaks veel rohkem lihast, sest rasv kaob suure aeroobse koormusega niigi), tibid ainult jõusaalis vahivad hapu näoga, et oih kui jube, rebib kangi ja lihased kasvavad...Mõni üksik mees ka kusjuures vaatab viltu...

Aga mis mul sellest-peaasi, et endal hea olla:)

õige ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×