Jump to content
hanna

jalad ning tagumik

Recommended Posts

Kas jooksutrennist mitte jalad lihasesse ei lähe ning sääremarjad suuremaks?

Mul endal on sääremarjad suured kuid leian et jooksmine on hea võimalus ennast füüsiliselt arendada. Tahaks teada kas on moodust joosta nii, et jalad läheksid sihvakamaks mitte lihaselisemaks?

Samas tahaksin veel küsida milline treening on kõige tõhusam kui mul on soov oma tagumikku väiksemaks saada.

Ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa sörkjooksu teed või pikemat aega mõõdukas tempos jooksed siis ei kasva sul küll üksi lihas suuremaks, pigem lähevad väikesemaks!

Vaata kasvõi pikamaajooksjaid....pole seal reeglina ühtegi lihaselist jooksjat ...kõik parajad makaronid :-) aga sitked!

Kannikaid väikemaks....võimaluse korral soovitaks rattaga sõita :-) saab ka jõusaalis jne, varainte on mitmeid:

vaata järgi mis lihast tahad treenida ja anna minna:

Harjutustepank

...miks lihast treenida selles kohas kus probleem on? ...lihas hakkab sul rasvkude kiiremini õigest kohast nö. sööma :-)

Parimatega,

Jussike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks naised kardavad sääremarjade suurenemist? V: ajab keha proportsioonist välja.

Ok siis vastava harjutuse juurde, selleks soovitaks puusatõsteid selililamangus. Toimige järgmiselt: Heitke selili põrandale, asetage käed puusade kõrvale, peopesad vastu põrandat. Kõverdage jalad puusaliigesest 90 kraadise nurga alla s.t kammad on vastu tuharalihaseid. Siis tõstke istmis maast laht, surudes jalgadega puusi nii kõrgele, üles kui saate. Hoitke asendit 2 sek. ja langetage puusad, laskmata istmikul põrandat puudutada. Kindlasti sooritage koheselt uus kordus. Veenduge, et tunete iga korduse lõpus lihaskontraktsiooni. Mõju intensiivistamisels võite pöiad asetada pingile. Kuna eesmärk on rasva põletamine, siis sooritage kordusi väsimuseni siis puhake 2 min ja siis uuesti - nii 3 korda s.t 4 seeriat kordusi igas seerjas max. Harjutust soovitasin selle pärast kuna ta on kodustes tingimustes kergesti sooritatav. Kui aga on asu minna jõusaali kus on vastavad trenasöörid siis soovitaks: Jala tahaviimist plokil - see arendab samamoodi suurt tuharalihast ja võimaldab arendada nägusad jalad, teine oleks Jala eemaldamine kehast plokil, see arendab keskset tuharalihast ja samas ka suurt tuharalihast aga põhimõju on suunatud kesksele tuharalihasele, need kaotavad külgedelt liigse rasva. Kui sa sattud jõusaali, siis küsi treenerilt kudas neid kahte harjutust sooritada, kuna minu seletamine on suht mõttetu - jõusaali minne küsite Te nagunii üle, et ikka kindel olla. Edu siis treenimisel ja kaunite tuharate vormimisel!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust just sexy kui naisel on säärt ;)

Aga jah julm värk. Ma püüan igast vigureid ja imetrikke, et säärele mõni millimeetergi juurde saada, mõnel aga lihtsalt kasvab mühinal. Maailm nii ebaõiglane ja karm. Kes ei taha, sellele on antud, kes tahab sellele mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust on selliselt,et kui on lihas ,mis teeb sääre noh pykste all jämedaks siis on hästi,pole viga..siis tulebki seelikut rohkem kanda,on ilus.:)parem ole jämedamate säärtega aga prinkis ja trimmis,kui "hernekeppidega" mmis on kondised,treenimata ja lodevad!:)Minu arvamus aint:) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust keha sihvakamaks muuta polegi võimalik. Tavaliselt pikemad inimesed on sihvakad ja lühikesed jässakad. Nii et kui te olete jässaka kehaehitusega, siis sihvakamaks seda ei saagi muuta. Selles mõttes et jäsemeid pikemaks võrreldes kerega.

Tegelikult treenitud jalalihastega naised näevad palju kenamad välja kui tavalistel treenimata naistel. See on vähemalt minu arvamus. Naistele soovitaks kindlasti etteasteid kangiga teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kergejõustiklastel on väga ilusad jalad reeglina, uuri, mis harjutusi nemad teevad. (lisaks jooksmisele igasugu venitused ja hüpped ja mida kõike veel...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Misasja kõik naised arvavad, et nagu natuke liigutad, nii muskel kohe vohab ja ükski mees nende poole siis ei vaata??

Ise käin jõusaalis 5-ndat aastat, tõstan nii mõnestki mehest rohkem (mis ei tähenda sugugi, et näeksin mingi karvane ja meessuguhormoonidest pakatav kulturist välja) ja austajaid on jalaga segada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seevastu on minu noortel tuttavatel nais-suusatajatel kes on juba 6 aastaselt peale suusatanud pepud suureks läinud ja jalad samuti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust just sexy kui naisel on säärt ;)

Aga jah julm värk. Ma püüan igast vigureid ja imetrikke, et säärele mõni millimeetergi juurde saada, mõnel aga lihtsalt kasvab mühinal. Maailm nii ebaõiglane ja karm. Kes ei taha, sellele on antud, kes tahab sellele mitte.

Vot mulle käib ka selline asi närvidele aga mis teha ja ega see ainult lihastega ole n. raha. Need kellel seda piisavalt on ei oska seda kasutada, et saada rohkem nn. raha teeb raha aga need kellel seda ei ole nuputavad kuda raha saada ja seega on loogiliselt ka nendel mõttetegevus parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenitud kehaga naine on alati parem, kui lihtsalt kõhna naine. Ja sääred ongi kenad, kui natuke lihast ka näha ;)

Nii et pane aga seelik selga ja linnapeale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste jalad ja tagumik... minu lemmikjututeema ;)

Nõustun täiesti Jokkriga... mulle ka meeldib kui naistel on säärt... ja meeldib just trimmis tagumik :D selline mida tahaks kohe krabada :P .... vedel ja kõhna ja lame tagumik ei meeldi

ise tsekkan ikka linnapeal kui mõni tibi köidab tähelepanu kuidas tal pepu ja jalad on kah... viimasel ajal sellist ilusat trimmis peput eriti ei näegi... enamasti on ikka lõdvapoolsed... imelik vaadata eriti üles löödud tibi... viimasepeal kirjutd suled (riided) aga pepu on suure ja lõdva võitu....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naine võiks ikka lihastes olla (isegi veidi kopsakam, sportlikkus tagab naisele talje ja see on seksikuse tähtsaim komponent), mitte pehme (mis siis, et normaalkaalus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kujuta ette naist mis on musklisem kui sa ise...laseb sind ainult palgapäeval tuppa, muul päeval nägu näitad saad aiateibaga....naine peab olema nagu naine ikka mitte ülepingutaud musklimutt või mingi eriline barbie või siis eriliselt paks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eh, paistab, et rahval on kevad südames :P Sääred ja seelikud..jne. Minu meelest ka on ikka igal juhul ilusam kui inimene on treenitud kehaga. Pigem ikka enne natuke vormikam, aga prink..kui ülipeenike ja lodev. Samas eks üks asi on välimus ja teine asi vorm...et ntx. viiendale korrusele jala minnes on taolistel "saledatel" tavaliselt ruttu võhm väljas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×