Jump to content
raider

Kulturistide/Rammumeeste filmid !

Recommended Posts

Uus DVD Team MuscleTech'ilt

Team MuscleTech on maha saanud uue vägagi kõneväärt DVD-ga. ''Bodybuilding: Passion - Pain - Perfection'' kolmeosalises DVD-s astuvad ennenägematus kontekstis üles praktiliselt kõik Team MuscleTech staarid nagu näiteks: 2005 Arnold Classic võitja Dexter Jackson, kolmekordne Arnold Classic võitja Jay Cutler, San Francisco Pro võitja Chris Cormier, Johnnie Jackson, King Kamali.

................................................................................

................................................................................

..........................

................................................................................

................................................................................

..........................

Nagu juba mainitud on tegemist kolmeosalise DVD-ga. Esimeses osas on peaosalisteks Jay Cutler, Johnnie Jackson ja Dexter Jackson, kes jagavad kõikvõimalikke nippe, kuidas lisada oma skeletile tõsise hulga lihasmassi. Teises osas keskenduvad samad mehed jõunäitajate uuele tasemele viimisele. Ärgem unustagem, et tegemist on siiski meie planeedi tugevaimate inimeste hulka kuuluvate mehepoegadega. Kolmandas osas võid olla tunnistajaks ühele omapäraseimale ümarlaua arutelule, mida bodybuildingumaailmas nähtud. Teemaks mõistagi treening, toitumine- lisaks jagavad profid näpunäiteid esimeseks võistluseks valmistumisel.

Täpsen info ja näidismaterjal: www.muscletech.com/DVD/index.shtml

ei tea millal neti copy jõuab B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kaldun arvama, et ainult seda teist poolt

Sellist jama ju ei ostaks keegi , kindlasti on seal palju huvitavat ja harivat sees. Vähemalt ma loodan seda. Ärge siis unustage peale trenni Nitrot ja 45 min. peale nitrot topeltannus Celli , saavutamaks max. head tulemused B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ronnie Coleman - Unbeliveable

Pumping Iron

Total Rebuild

Dorian Yates - Blood and Guts

Aga mine võta nüüd kinni, kes on filmi See Arnold Run peategelane...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa toruga üldse ühegi pordiga kontakti... nagu mu ip oleks ära prokitud

kui sa proovisid uppida port:21te siis bannitakse su ip !!! ainult ma ei tea kui kauaks . sul peaks see kiri tulema sinna ja kui ei siis sa pead hammerdama täiega ntx teed mingi 60 akent lahti paned kõik logima xD :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul andis kõvaketas mingi kuu aega tagasi otsad ning tulemuseks oli ca 35 GB Bodybuildingut down the f*ckin' toilet. Krt sellest enesetundest, mis siis valitses peaks musklimasendusse hoopis kirjutama :D Ei oskaks vist kirjeldada. Mingi 2 aastat on sai neid järjest tõmmatud. Nüüd on igasugune isu otsas. Ei viitsi enam. Tiba äkki võrreldav, kui ohverdad uneaega, et mingit ilget uurimustööd või referaati teha pool ööd ja unise peaga unustab seivida ning arvuti hakkab jupsima ja kogu pauk on vastu taevast. Vot siis tuleb isu midagi lõhkuda. Viisakalt öeldes break somebody's f*ckin face :D:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×