Jump to content
Tsaar

imemees

Recommended Posts

ma olen skeptiline selle lindistuse tõelisuse suhtes. Paljud poosid mida see breikar seal tegi ei tohiks üldse võimalikud olla. See kätekõverduste tegemine näiteks eriti. Tal ei ole isegi peopesad maas: teeb neid kätekõverdusi sõrmedel. Siin on mingi matrixi trikk mängus ma ütlen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kätekad olid küll vägevad jah... aga video ise kahtlane

muidu kui newtonist rääkida siis Vince Carter eirab tunduvalt enam igasugu füüsikaseaduseid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

video on õige ikka ! ise olen ka kunagi selle breigi kohta kõvasti uurinud ja selliseid mehi on nähtud teisigi...

kätekõverdused on samuti õiged,see ,et ta sõrmede peal teeb peabgi nii olema .. sõrmedega tasakaalustab tervet keha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aegluubis oli ka aint ükskoht ju mingi 5 või 10 sekundit, vahepeal tundus küll veel et aegluubis aga kuiv vaadata rahvast siis on aru saada et kutt teeb ise seda aegluupi oma kehaga, aga igatahes suur RESPECT talle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõverdused ise ei ole eriti vapustavad minu vaatevinklist aga mis muudab need võimsaks on näppudes sooritus. Seega RESPECT vennale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun samuti ,et siin ei ole tegu "matrix"i trikkidega , vaid pigem aastatepikkuse harjutamisega .... igastahes müts maha .. selle venna skill ja jõud võiks endalgi olla .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aegluubis oli ka aint ükskoht ju mingi 5 või 10 sekundit, vahepeal tundus küll veel et aegluubis aga kuiv vaadata rahvast siis on aru saada et kutt teeb ise seda aegluupi oma kehaga, aga igatahes suur RESPECT talle

Vaata aga uuesti, ta ei tee seda aegluupi ise, õhus ei saa nii hõljuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×