Jump to content
Marek Kalmus

Doping... Aare Kreilisele

Recommended Posts

Guest V

Selle jamaga siin määrite ainult kulturismi kui spordiala.Mina tahan trenni teha ja võistelda nii Eestis kui välismaal.Oma vastuseisuga võite atleetvõimlemisele tavainimeste silmis üsna sünge varju tõmmata.Äkki tahate oma probleemi Õhtulehes,avalikult arutada?Palju noori siis vanemate poolt üldse jõusaali lastakse?Andke asi kohtusse ja asi ants!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepael ei olnud mahti kirjutada kuna saabusin alles täna kell 9 hommikul Minskist. Olen lugenud neid kommentaare ja olen viimati kirjutanuga samal arvamusel, see haukumine ei muuda mitte midagi, igal osapoolel on oma arvamus. Foorum on muutunud mõnede inimeste jaoks oma tunnete väljaelamise kohaks, ise üritan kommenteerida ja vastata ainult asjalikele küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei väidagi,et iga punniline mees=dopinguga ja mulle ei ole kunagi meeldinud see teema siin foorumis aga kui see teema on juba üles võetud siis lihtsalt tuli tahtmine ka öelda.Aga mõni ajab no nii lolli juttu selle puhtuse kohta,et jube.Ja kas sa Ott tead kindlasti,et need võistlejad seal Minskis nii puhtad mehed olid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest M.Kalmus

Hetkeseis on selline, et tänase päevani ei ole kontrolli tulemusi teada, mis saab siis, kui Otti proov osutub positiivseks? VÕI kas see üleüldse avalikustatakse? Proovide tulemused pidid ju teada olema juba enne Mintskisse sõitu, et Eestit ei esindaks seal nö. MUST mees. HR: PRESIDENT MIKS SEE ASI ON IKKAGI NII KURADI MÄDA?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt jummala õige.

Eestlased on vist juba kord sellised. Kui kedagi lõugade vahele haaratakse , siis ka haledalt räsitakse. Enamus siin kommenteerijatest (andke andeks) on ikka ju tavalised treenijad, kes ei käi võistlemas, ei ole asjaga päris kursis jne.

Keegi loeb lihtsalt kellegi kommentaari ja võtab seisukoha paugu pealt omaks.

Vean kihla, et ise ei tea asjast tegelt mitte sittagi. Kui teil midagi asjalikku öelda ei ole, nagi Ottki ütles, siis minge lindistage parem Teleturgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest M.Kalmus

Tõnu teemasid jagub ka sinule ära topi oma nina sinna kus sul midagi öelda ei ole, jah mine välja ja võta paar õlut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge seltsimehed, lõpetage see lällutamine ometi ära. Kui kalmusele tehti liiga, siis tehku nagu eestlased ikka - oma K4rdi klubi ja vaikus majas. Ja kirjutama võiks ka õppida. Mintsk näiteks kirjutatakse päriselus Minsk. Ja kui kirjavigade põhjenduseks on liigne erutus, no miks siis sporti küll rahustavaks ja sportlasi rahulikeks inimesteks nimetada ? Minule kui tavaharrastajale on jumala savi mis mõned mehed kuskil lavalaudadel väänlemise nimel ära teevad/söövad. Mina tahan saada siit lehelt nõuandeid ja kogemusi, et neid siis omadega võrrelda ja teha oma treeningutes parandusi. Mitte lugeda mingeid dopingujutte a la "Lible tegi, Lible tegi ". Kui kellegile on liiga tehtud, siis palun, EVs on igaühel õigus pöörduda kohtusse oma au ja väärikuse kaitseks. Lõpetage ometi see eetri risustamine ! Minge parem õue - päike paistab, ilm on ilus ja soe, värske õhk...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljamees....

Kas siin on mingi Panso kooli eksam käimas või.

See pole enam mingi foorum, vaid mingi suvaline pläkutamise koht.

Kõik korisevad, mida ise tahavad, kus on austus.

P.S mis kulturist see on, kes päevas paar õlut joob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest prokuröri abi

Aga Marek sa ei tohiks ju eriti sõna võtta - sul ju võistluskeeld kestab veel?

Kanna ikka karistus ilusti ära, pärast kommenteerid, eks ole?!

Äkki sa võidad 2003 ja kõik saab korda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla ei ole see sait siiski õige koht enese väljaelamiseks ? Mina kui tavaharrastaja ootan siit asjalikku inffi kuidas treenida jne. Mitte mingeid vihaseid väljendeid mille peale Sa meister tundud olema. Kas see ongi siis tippkulturisti suhtumine tavatreenijasse ?Et kui pole muffigi öelda, tõmba uttu, ja ära kobise ? Sa ju ei tunnegi mind ! Miks käsid mul mingiks õllesõbraks hakata ? Sinu klubisse ma sellise suhtumise peale kohe kindlasti ei tule. Oti kohta võin küll isiklikust kogemusest öelda, et paremat konsultanti mul pole elus olnud, ja TERVISLIKUL teel saavutatuga olen küll rahul. Ott teab, et tahan saavutada tugeva taseme, aga sõnast doping ei ole meievahelises vastluses isegi paari silpi kõlanud.

Eestlased on intriigitseja rahvas. Nõus. Teinekord jäädakse hammasrataste vahele. Been there, done that. Aga see vaidlus, nagu mulle nähvasid, on ainult proffidele. Nõus jällegi. Aga TEHKE SEDA SIIS KUSKIL OMAETTE, mitte avalikul netilehel kus on VÄGA PALJU HARRASTAJAID liikvel. Sellise kraaklemisega ei paranda te midagi, pigem tõmbate kulturismi mainet kui sellist alla. On´s see mingi poliitika või, et kõik läheks hoopis jõusaali asemel golfi taguma ? Võtke, mehed, end kokku, minge ühte suurde ruumi, keerake uks lukku ja pidage üks lööming maha. Virtuaalse tatipritsimisega pole ühtki sõda võidetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule junz,kui sa ei jaga asjast midagi siis ära soga siin ja kui kellegile see teema ei meeldi siis ei ole vaja siia oma nina tappida,on ka teisi teemasi siin foorumis.Ja sina ka Tõnu,mida sa ronid siia kui midagi asjalikku siit ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest fallos

Nina tappida... :) Käsikiimlus kasvatab vaid üht lihast, aga see on see-eest väga oluline ! Teil mehed paistab selle lihasega asi väga korras olevat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõnul õige jutt. Kuidas saab selline inimene nagu Marek Kalmus ennast proffide sekka lugeda, kui hakkab mingis foorumis teavitama, et on kasutanud keelatud aineid ja siis ka veel teiste sportlaste nimesid mustama. Kes kurat teab siin, kes on kes, igaüks võib panna enda nimeks mistahes ja keegi ei tee kindlaks kas mees räägib nyyd õiget juttu või ei. Jätke foorum rahule ja ajage oma probleemid mujal korda, rikute oma jamadega siin korraliku foorumi ära! Äitah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest M.KALMUS

T?nu siin k?va kirjamees, ole pealegi k^vat taset ei saavuta sa kulturismis kunagi v?ib-olla ehk raamatute kirjutamises...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelnev on hea näide sellest, kus inimene kes midagi enne veel omas,

müüb selle sentide eest maha. Mul on tõsiselt kahju Hr Kalmusest.

Kahjuks on eelnevast käitumisest aimata,et ta eriti inimesi kuulda ei

võta. Aga siiski teen proovi: Hrt Kalmus, palun ärge blameerige ennast ise.

Mida rohkem te siin jätkate (samuti see teema siin foorumis) seda parem

on teie "vaenlastele"(juhul kui need muidugi olemas on).

Näib,et Teid on äärmiselt lihtne endast välja ajada. Aga

kui see on nii siis olete kõik juba ette kaotanud.

Olge hea ja palun analüüsige enda mõningaid ütlusi ja

tehke omad järeldused.

Mul on seda tõesti väga valus öelda, sest olin sellel

alal Kalmuse austaja. See kõik on tõesti heast tahtest öeldud/soovitatud

kuigi võin saada sajatuste osaliseks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kolja

K?igepealt pane ennast samasse rolli,kuhu on Kalmus pandud,vaata siis

tule alles seletama.Sa oleks vist juba ei

tea millega hakkama saanud idioot

niisugune.Kui sind ikka lausa päise päeva ajal solgiga üle valatakse, oleksid siis vagur nagu talleke v?i?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvamus järgmine.Kalmus minu silmis enam madalamale langeda ei saa kui see on ikka õige isik oma nime taga.Eks ta ise teab kui puhas ta on või mitte, aga et siia tulla kuulutama ja rahvast üles ässitama..ei,ei..nii ei lähe.Ja ega ta ometigi nii loll olla ei saa, et ta arvab, et Ott siin foorumis kõik oma patud üles tunnistab.M.Kalmus : kui sa tahad oma mainet puhtamaks saada ja sinule ärategemises on tõepõhi all, siis aja see asi kuidagi teisiti korda.Sul ju pea otsas.See foorum siin küll selleks ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×