Jump to content
Marek Kalmus

Doping... Aare Kreilisele

Recommended Posts

Küsisid minult eile telefonis,et kas vöid vanduda,et sa ei ole keelatud aineid kunagi kasutanud?Vastasin, et ei ole. Pean sinu ees vabandama--olin siis väga närvis ja öelda oleks olnud palju rohkemgi kui ma siis seda tegin.Tegelikult pean sulle tunnistama,et olen küll ja mitte ainult mina vaid ka Ott. Nimelt toimus see Euroopa MV-tel.Sveitsis aastal 2000. Vöistluseelsel öhtul tuli meie tuppa hr.Arnold Tokko ja töi meile tablette nimega HYPODHEAZYDE need pidid siis vee naha vahelt välja viima ja vormi viimasepeal heaks tegema. Vötsin neid tablette siis mina ja samuti ka Ott. See aine on ja oli ka siis keelatud ainete nimekirjas mida me teadsime köik kolm väga hästi . Härrased OTT ja ARNOLD, olge MEHED ja tunnistage seda samuti AVALIKULT nagu tegin mina.Kui kavatsete minu teksti maha vötta siis toksin ma selle jälle uuest ja uuesti sisse. Arvestage ,ET MA EI ANNA ALLA MITTE KUNAGI. NAGU TEIE MULLE NII SAATE KA TAGASI. Nii, et vabandan veelkord hr. Kreilise ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi jah seda on sinult väga palju loota, sest kes võtaks sellist presidenti enam tõsiselt kes oma sportlastele keelatud aineid annab. Ja seda veel pärast tunnistab. Jõudu edaspidigi valetamises ja vassimises.Nii nagu ma sind esmakordselt kohates mõtlesin,et see küll mingi mees ei ole, oled sa seda ka edaspidi oma tegemistega kinnitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki sinul Ott jätkub niipalju julgust MEES olla ja Arnoldi seljatagant välja tulla. Erinevalt Arnoldist mõtlesin ma meie tutvumisel sinust hoopis vastupidist. Ma loodan väga, et ma ei eksinud siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kolmas fänn

.. ja Marek, kas see on tõesti (käsi südamele pannes) ainuke kord kui sa keelatuid aineid sõid?(süstinud pole midagi???)kui sa juba kord tõtt rääkisid siis ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli see ikka Marek Kalmus, kes postitas.. arvatavasti oli, aga üldiselt oleks siin foorumis kasulik registreerimissüsteem teha (kus on registreerunu kohta kõik klubi nimi, isikukood jne..).

Aga ootan huviga diskussiooni jätkumist!

D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fännidele. Jah see olen tõesti mina Marek Kalmus.Samas ei saa ma midagi kinnitada ega tõestada, seis on ju KAKS ÜHE VASTU,aga ma võin teile vanduda, et ?veitsis nii ka juhtus. Kui neist kumbki suud lahti ei tee ei ole mul mingit lootust. Igaljuhul,kuivagu mu lihased kokku nagu Tokko ajud kui ma Teile valetan. Kuigi ka see ei tõestaks veel midagi. Nii, et äkki siiski,Ott ja Arnold........?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jääb arusaamatuks, mis puutub sinu positiivsesse dopinguproovi meie Šveitsis käik, mis toimus aasta varem. Nagu ma aru saan ei ole enam küsimus sinu puhtuses, vaid selles, et kui sina tarvitad dopingut. siis teevad seda ka teised. See on nagu väikese lapse , jutt et " ega mina üksi ei teinud, tema tegi ka". Seda positiivset tulemust sa enam negatiivseks ei muuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest asjahuviline Eestimaalt

Sa oled kunagi ju TV ja ajakirjanduses välja käinud ,et kes t?estab,et oled tarvitanud dopingut annad,sellele 100000.- krooni.Kuidas nüüd selle 100000.- krooniga jääb?Tegelikult oled ju samasugune patuoinas ,kelleks te Tokkoga Mareki fabritseerisite.Sul peaks küll inimeste eest üüratult häbi olema,kuid tegelikult pättidel see autunne üldsegi puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean Kalmus't oma suureks iidoliks, ainsaks Eestis. Ning ma tõesti näen, et mängitakse tema vastu. Tema asemel teeks ma samuti kõik, et õiglus saavutataks. Esiteks see väga kahtlase väärtusega dopingujuhtum, ning hilisem mulje jätmine Ott'i poolt, et tema puhas poiss on. Milleks petta rahvast, kui on teada, et ilma keemiata ei jõua poodiumile (lavale võib jõuda). Igatahes fännid ootavad kannatamatult Eesti parima kehaga mehe etteasteid (M.K.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge palun tehke seda viga,et esimesena kivi võtate ja viskate. Süüdistused fabritseerimises jms. on üsna rängad asjad.Ei soovita kui ei ole kindlaid tõendaid. Mis puudutab sõna "tõestamine".siis igasugust pruukimist kinnitab absoluutsena do p i n g u p r o o v, isegi mitte see kui näed, et keegi süstla tagumikku on ajanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, praegu on dopingu teema aktuaalne ja tore kui tulevad ka vanad juhtumid välja. Loodan , et on veel julgeid , kes julgevad avalikustada sinu ott ja sinu tokko tegevustest dopingu ainete laial alal. Susistatakse teist nii mõndagi, aga noh eks ole see julguse asi..................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott mees ,Tunnistasin hr.Kreilisele, et olen kasutanud keelatud ainet, selgitasin lihtsalt kus, kuna ja kellega muud ei midagi, teie "õnnetuseks" olite just teie need kaks kes seda teavad.Kas sa arvad, et oleksin pidanud enne teilt luba küsima? Lapsik...? Arvan,et just teie käitute lapsikult tehes näo, et meie ei tea midagi. Igaljuhul edu sulle Mintskis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Asso

Olen kindel et OTT EI OLE PUHAS! Te ütlete et Marek on dopingut võtnud, kuid kas te tõesti arvate et Ott on puhas? Kuidas saab puhas mees siis nö. keemiku vastu, seda enam et neil on päris suur vanusevahe??!! Inimesed mõelge selle üle. Marek-ootan millal sa lavale naased ja Otile ära teed!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on teist keegi haigestunud vähki, mis on tekkinud anaboolsete steroidide tarvitamisest (üldse mitte suurtes kogustes) ?

Kui ei, siis palun ärge sellist eluviisi propageerige, MEHED!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Oti pooldaja

Aga mina olen kindel, et OTT ON PUHAS! Te ütlesite, et Marek on dpingut võtnud - ja on ka. Hästi paned Marek - tõmbad endale sita kaela ja ka teistele. Kui oled dopigut pannud siis on see sinu enda rida. Ära teisi selles süüdista, kui kindlaid tõendid puuduvad (oled ehk kade, et Ott sinust peajagu ees on) - olen olnud ikka sinu pooldaja Marek, kuid nüüd said kindlasti rohkem vaenlasi kui sõpru,,,Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üksteist on kerge sitaga üle loopida, omamata sealjuures kindlaid tõendeid. Võiks ju kah näpuga näidata, et näe- see ja see ja see on keemikud. Aga ei näita, sest pole tõendeid ja midagi tuletama hakata pole kah esteetiline. Vingumise asemel, sõbrad, rajage Kalmuse Õigluse fond, kuhu koguge dopinguprooviks vajaminev raha (10 000 oli vist) ja tehke Otile kontroll. Kui tahate tõestada, et Marek on üks õige mees ning Ott ja Arnold on igavesed sead, kes üksteisele kogu aeg lusikaga steroide suhu torkavad, siis mitte ärge tuututage siin, vaid võtke midagi ette. Kas loodate, et siin kiljumisest mingid võistlusprotokollid muutuma hakkavad või? Kasvage suureks palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, sinu jutust järeldub, et Kalmus on dopingusööja. Tahad teada, kuidas saab puhas mees keemiku vastu. Aga vasta, miks Kalmus on protsentuaalselt (pikkuse ja kaalu suhe) palju väiksem, kui IFBB pro`d? Mõlemad ju panevad dopingut. Ja osad on ka Kalmusest palju nooremad. Vastus - geneetiline eelsoodumus. Jäta see endale meelde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Endine kulturist

Iga lapski saab aru,et Tokko koos Otiga on Marekile mäkra mänginud.Eriti küüniline on Tokko poolt see,et ise ahvatleb oma riigi sportlasi dopingut tarvitama ja kodus teeb sportlase,kes ei tantsi tema pilli järgi,nn."keemikuks".Ja seda veel s?nades,et tema v?itleb puhta spordi eest.Härra Tokko sul peaks t?siselt selle silmakirjalikkuse pärast häbi olema,v?i oled sa nii väikese aju mahuga,et ei mäleta enam mida tegelikult ise teinud olnud.Sina ise ahvatlesid sportlsi dopingut tarvitama ja

n??d mustad Marekit nii kuidas vähegi jaksad.Sa oled t?esti Saatana sigitis,aga mitte mingisugune Kulturismi president.

Samasugust taktikat oled sa varemgi oma tegudes kasutanud,tuleta ainult meelde,kui v?imeline oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...arvan, et tahtsid öelda eetiline..., mitte esteetiline :). Kuigi "liigses tuletamise tuhinas" olev inimene võib eba-e s t e e t i l i n e välja näha küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×