Jump to content
St

Kükkimine - täiskükk

Recommended Posts

Huvitab kui suure raskusega olete kükkinud. Ma mõtlen täiskükki, mitte poolkükke. Väga hea oleks kui paneksite mitu täis aastat vanad olete ja kui palju kaalute. Küsin seda, et saada mingit ülevaadet!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, huvitav kui pikad te mehed olete, ise olen 190 cm ja teen 80kg seeriaid(kükkimist olen mingi 2 kuud teind) ja 100 kg läheb ka üles, aga rohkem on küll minu jaoks hetkel unistus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuulge mehed, kui te nii palju teete 16 a ja 150 8x, siis miks te ei tule võistlustele? Me kõik oleme ju foorumis 250 kükkinud ja 150 surunud ja seda kõike 16 aastasena ja äkki jäin haigeks ja nüüd suudan ainult 120 kükkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tol ajal jah.Nii ~ 14kuud tagasi.

"Kehakaalurekord" on 208kg - 2 aasta eest - ...

s.t. see,mida tean.Ilmselt on olnudi veel rohkem , ;)

Vää-ga kole olemine oli, :P

Ja kaalule siukesena ka nagu eriti ei kipu, :)

----

Ja siin oli jutt massi seosest ,et kas kükkimisel on massist kasu.

Võin öelda vaid enda arvamuse - no ja kogemust peaks nagu erineva massiga olema kah - mass vähemalt selle harjutuse juures aitab;no mulle igal juhul nii tundub;otseses mõttes.50kg raskemana hakkas kang õlgadel tunda andma kusagil 180-200kg juures,samuti tõstevööd tol ajal ei kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuulge mehed, kui te nii palju teete 16 a ja 150 8x, siis miks te ei tule võistlustele? Me kõik oleme ju foorumis 250 kükkinud ja 150 surunud ja seda kõike 16 aastasena ja äkki jäin haigeks ja nüüd suudan ainult 120 kükkida.

Neid 16a tegijaid, kes siin kusagil Abla-Paluoja keldri jõusaalides kükivad 180kg ja rinnalt 140kg suruvad leidub hulganisti :)

Ise olen 21 ja olen kükke mx teinud 8x110kg. Rohkem ei julge proovida ka kui aus olla. Kunagi olid põlved konkreetselt p***** ja nüüd säästan neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

182.5kg X 6

20a

188cm / 103kg

Muudetud kasutaja raider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17. aastane ja 84,5 kg kaalun. Kükki olen teinud umbes 3 kuud ja viimati tegin 3x10 95 kiloga. Homme proovin lõpuks 100-ga seeriaid teha. Rekordit ei olegi julgenud proovida, kardan põlvede ja enda heaolu pärast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 16 ja kükin 190 seeriaid 175x5

joo vähem !

Ma ka ei tahaks seda uskuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×