Jump to content
Don Diablo

Mida arvate ülakeha kavast?

Recommended Posts

Teen seda kava 2 nädala jooksul 3-4 korda

Rind

Rinnalt surumine lamades (püramiid kerge-raske, soojendus+3x6-12)

Rinnalt surumine kaldpingil (püramiid kerge-raske, soojendus+3x6-12)

Käsikute surumine kaldpingil (soojendus+3x6-12)

Lendamine rinnadrenazööril (soojendus+3x6-12)

Ristvedu kaldseisus 1x15

Õlg

Kangi tõstmine lõua-alla (soojendus+3x6-12)

Käsikute tõstmine ette (soojendus+3x6-12)

Käsikute tõstmine ettekallutatult (soojendus+3x6-12)

Käsikute tõstmine kõrvale istudes (soojendus+3x6-12)

Trapets

Õla kehitused käsikutega (soojendus+3x6-15)

Triits

Allasurumine plokil pealthaardes (soojendus+3x6-12)

Allasurumine plokil althaardes (soojendus+3x6-12)

Biits

Küünarvarte kõverdamine käsikutega istudes (soojendus+3x6-12)

Küünarvarte kõverdamine kangiga (soojendus+3x6-12)

Käsivars

Kangi tõstmine randmega althaardes 1xmax

Kangi tõstmine randmega pealthaardes 1xmax

Mida siis arvate sellisest kavast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa mõtled kõike seda teha ära ühel päeval ja nii mitu korda nädalas?

Kui nii siis oled küll mingi eriti kiire või hull mees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned kipuvad ikka asja naljaks pöörama.... nagu saaliski, osa vendi räägib elsest läbust, teeb paar korda biitsale ja kaob. Osa vendi tahab võimalikult väikese ajaga endast maksimumi anda. Mina kuulun sinna teise punti. Aega kulub täpselt 1h ja 20 min. (ilma mõlata)

Kiire arvutuse tulemusena jääb ühe korduse sooritamiseka aega ca 5-6 sekundit.

Täiesti piisav ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust saab ka sellise kava ära teha ! isegi kui läheb natuke üle 1.5h siis elad ka üle! rinnapäeval tõstaksin kaldpingi harjutused just esimesteks sest tavaliselt on inimestel ülemine rind nõrgem!

muide rinda võiksid teha 3 korda kahe nädala jooksul sest muidu läheb taastumisega raskeks! sul rinnale niipalju on asju et üle pole ka mõtet pingutada!

edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaldpinki võiks esimesena proovida küll..

Aga rinnal palju harjutusi sest natuke aega tagasi tegin rinnale vaid paar harjutust... see siis võike traumeering praegu.

Aga selga ma ülakeha päeva tuua ei saa sest lihtsalt ei jõu ajaliselt ega vist ka füüsiliselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga võta siis õlale mõned harjutused vähemaks ja pane nende asemele selja harjutused.õlg saab naguinii rinnaga ka natuke vatti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõttetu lahmimine on see 4-5 sekundit ... alguses võib ju see süsteem töötada ,aga korralik trenn see küll ei ole . Tee mis tahad muidugi ... mina ütlesin vaid enda arvamuse .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jäta siis kord nädalas ikka seljajaoks ka aega ! tead et rinnalihast treenidas tõmbab rind kasvades õlad ettepoole ja seetõttu peab tegema selga samapalju et õlad oleksid normaalses asendsin rääkimata vigastuse ohust kui selga vähem teha!

tasa ja targu ikka! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sa rahmid, tee rahulikult ja korralikult siis tulemused paremad, võta mõni kolme-neljapäevane kava ja asu selle kallal tööle. Aga eks sa oled ise juba piisavalt suur poiss arusaamaks mis on sulle endale õige! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii.

Just eile tegin seda kava... jummala vabalt jõuab teha 1,5 tunniga. Ma ei lahmi midagi, täiesti normaalselt teen.

Ja mis selga puutub siis kes ütles, et ma seda üldse ei tee? Selg mul kusjuures kõige tähtsam trenni-objekt mida teen jalgedega ja kõhuga ühel päeval st samuti 3-4 korda 2 nadala jooksul. Ainult, et trapetsi olen ülakeha päevale viinud kuna paar õla harjutust mõjuvad suuresti ka sinna ja ei ole mõtet siis järgmine kord jälle trapetsit piinama hakata.

Aga noh.. nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

diablo, kui viicid äkki laseksid oma kõik kahe nädalaharjutused mulle sõnumine või kuhugi siia foorumisse üles, tahaks uurida ja katsetada vähe, ise töötasin ka endale mingi kava välja aga sellega on väiksed probleemid, niiet ole hea ja saada mulle oma kõikide harjutuste kavad katsetamiseks kui viitsid?!?!

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib erinevaid harjutusi triitsale teha küll. Võtan kavva.

Nüüd siis nats rohkem aega ja panen "jalakava" kirja

Jalad

Hack-kükk (soendus+4x10-20)

Jalapress (1xmax)

Keha tõsted sääremarjaga (1xmax)

Jalgade sirutamine dranazööril (soendus+4x10-20)

Jalgade tõstmine dranazööril kõhuli (soendus+4x10-20)

Reite eemaldamine drenazööril (1xmax)

Reite lähendamine drenazööril (1xmax)

Selja alaosa

Jõutõmme (soojendus+4x6-15)

Keha tõsted (1xmax)

Selja ülaosa

Tõmbed kangiga ettekallutatult (soojendus+3x6-15)

Tõmbed plokil eest, istudes (soojendus+3x6-15)

Plokitõmbed vastu kõhtu, ülalt (soojendus+3x6-15)

Kõht

Kerepainutused drenazööril (1xmax)

Kerepainutused drenazööril 2 (1xmaks)

Kõht järgmine trenn

Keha pöörded drenazööril (1xmax)

Jalgade tõsted toenglamangus (1xmax)

Kommentaariks veel, et jõutõmmet teen kohe peale jalapressi... muidu pärast ei jaksa enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga hea ju kah, et materdatakse. Mina olen palju uut teada saanud siit tänu sellele. Kui kõik kohe kiitma hakkaksid siis poleks ka progressi ma arvan ;)

Väike kriitika alati hea kui targa inimese suust tuleb :P

Aga jah... tarkade kavasid materdaks hea meelega ise kah..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tean kuidas biitseptsit täiesti ära lõhkuda, see oli amazonis ka kunagi üleval kuidas suuri käsi saada vms. Igatahes asja juurde siis seerija ise kangiga on selline- valid endale sellise suhtenamvähem max raskuse no millega vaevalt-vaevalt jõuad teha, siis teed sõbra abiga vms 5x5 ja ainult 10 sekundiliste vahedega siis puhkad minuti vähendad raskusi kui vaja ning teed 4x8 sama süsteemiga, seejärel puhkad minuti ja kas siis vähendad raskusi või mitte ja teed jälle 10 sekundiliste vahedega 3x10 ja peale seda on enamvähem pisar silmas kui valid piiripealsed raskused ja väga ;) süsteem minu arust ja teen seda iga esmaspäev+ lisan hiljem ka mõned hantlitega harjutused kui lihas mõne mintui puhanud ja lihas edeneb jõudsalt :D niiet kui keegi veel mõndasi trikke teab peale püramiidide jne siis andku aga siia tuld!!! :P;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×