Jump to content
erko87

1 kg 55% valku 140 kr eest?

Recommended Posts

ma leidsin turult rasvatu/väherasvase kohupiima 40kr/kg.... ei lahustu küll hästi aga muidu täitsa ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on tegu vene Milk Proteiniga, siis minuarust tasub see küll ära, kuna ise olen seda kasutanud ja tulemused sellise raha eest olid päris normid, ta ei ole küll väga kvaliteetne võrreldes teiste siin pakutavate proteiinidega, kuid sellise raha eest ajab asja täiesti ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui see selle toote kohta odav oleks siis..... oleksin ma täna f tähega kohast kõike saanud mida tahtsin. Aga paraku on aga see f tähega koht vaakumisse ostetud :)

Seega eelistab rahvas ikka kvaliteeti... ega see kg hindki suurt kallim ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu jah aga mis asi see ülejäänud 45% on ?

Mida muud kui ballastaine. Miks margariini vett ja emulgaatorit segatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui sa v tähega algavat tootjat/müüjat mõtled siis unusta ära parem... vastasel juhul istud peale trenni regulaarselt potil. Energia jooki tasub sealt võtta a muu on jama.

Ei reklaami ega tee maha ühtki firmat... lihtsalt minule mõjus see valk -5kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biolab on küll väga saast asi, ise olen kasutanud ja tean et maitse sitt ja tulemused ka olid ainult üks suur ümmargune 0, niiet kui tahad raha tuulde loopida siis parem saada see mulle :P;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle need käsipallurid jne need pole normaalsed ka kui seda biolab sitta kasutavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan panna rõhku pigem kvaliteedile kui kvantiteedile. Ise ostsin ka alguses odavat kraami, mis maitses suht sandisti ja tekitas halva tunde kõhus. Pealegi ei tulnud saalis mingit edasiminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×